szkolenia

I

impresja_switu

Guest
Witam wszystkich!

Dział wydaje mi się odpowiedni do takiego tematu tym bardziej, że nie znalazłam podobnego nigdzie indziej na Forumowisku. Wypowiadają się tu różne osoby z doświadczeniem w prowadzeniu własnej firmy, więc z pewnością wiedzą, jak ważnym warunkiem sukcesu są szkolenia, dokształcanie się zarówno przez prezesów, jak również dbanie o rozwój pracownków. Zapewniają wymierne rezulaty dla całej organizacji. Dlatego jest to element, któremu należy poświęcić uwagę.

Chciałbym, aby w tym miejscu wpisywać szkolenia wartościowe, które polecacie innym.
Ze swojej strony wymienię tu szkolenie Franklin Covey z zakresu skuteczności działnia jednostkowego i zespołowego. Dlaczego? Ponieważ jest wieloaspektowe zarówno pod względem realizacji, jak i tematycznym. Poza konstruktywną wiedzą teoretyczną, kształtuje także umiejętności dzięki ćwiczeniom praktycznym. Nie koncentruje się tylko na przetsrzeni pracy zowodowej, ale porusza także kwestię skutecznego kombinowania ról społecznych prywatnych i publicznych, uczy organizować czas, waloryzować swoje celel, drogi osiągnięcia sukcesu i obowiązki. Krótko mówiąc - szczerze do niego zachęcam!:)
 
E

Ejan87

Guest
Zależy co kto też uzna za wartościowe szkolenie. Wg. mnie powinno być np szkolenie z motywacji które pozwoli odświeżyć spojrzenie na życie :) Inspeerio jako centrum inspiracji życiowej organizuje takie szkolenia. Niestety na razie tylko w Poznaniu, ale sama wyjeżdżam tam na parę dni, żeby skorzystać z tego szkolenia. Szkoda, że pracodawcy nie pomyślą o tego typu szkoleniach.
 
Do góry