Hiszpanska Mucha - oddziaływanie na organizm

Agito

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przeszukalam forum i nie znalazlam.

Jak to jest z ta hiszpanska mucha? Ktos probowal? Dziala na was?
Bo mi sie po tym tylko strasznie w glowie kreci. Ale zebym byla jakos szczegolnie podniecona...nie powiem.

Ktos z was ma jakies doswiadczenia?
Podzielcie sie.

Podrowka
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
tez słyszałam ze to bardzo działa... ale osobiscie nie miałam okazji wypróbowac ;), ale mi to niepotrzebne bo i bez tego jest oki :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja widzialam ze panna wyladowala z kolesiem w łózku po hispanskiej muszy (tak to sie odmienia? :p )
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Moja kolezanka chciaął to na kimś wypróbować w liceum kiedyś, ale nie wiem co jej z tego wyszło :p

Ja tego nie potrzebuje :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
hmm to są takie krople które wzmagają potencję i zwiększają wrażliwość na bodźce ??
Jak tak to nie próbowałam :}
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
sama nie wiem ale na podobno na chłopaków za bardzo nie działa (tak coś gdzieś słyszałam ) :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiec jezeli o to chodzi, to nie testowalam i chyba potrzeb nie mam zeby przetestowac, i tak jestem zbyt wrazliwa na bodzce :D
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
hehehe
A ja z Wami sie podziele pewnym doswiadczeniem z mojego zycia.
Bylam wtedy na pierwszym roku, duzo sie uczylam, prawie w ogle nie integrowalam sie z moją grupą, kotra w glownej mierze skladala sie z chlopakow. Pewnego wieczora dostalam zaproszenie na pifffko do pokoju obok, do moich kumpli z grupy. Pomyslalam sobie, ze moze wreszcie powinnam ze nimi sie bardziej zbratac. Akurat wrocilam ze sklepu, weszlam do nich do pokoju, siadlam na lozku, dostalam pifffko. Upilam pare lykow i stwierdzilam, ze skocze do mnie do pokoju zdjac kurtke i buty. Wrocilam, biore to piwo i patrze ze jakies takie zagazowane sie zrobilo. Probuje - gorzkie jakies takie. Ale pomyslalam, ze mi sie wydaje tylko. Ze to moze po fajce, kotra wczesniej wypalilam. Wiec pije dalej to piwo. Ze zdzwieniem zauwazylam, ze jeden kolega zaczyna coraz bardziej sie do mnie przysuwac, zagadywac, bajerowac, itd. Zachcialo mi sie tesh strasznie spac. Myslalam ze zasne na siedząco. Wypilam tego piwa jeszcze troche i w koncu stwierdzilam, ze nie moge wytrzymac i ze lepiej pojde sie polozyc spac. Tak tesh zrobilam - wrocilam grzecznie do swojego pokoju i momentalnie zasnelam.
Po jakims czasie, jeden z kumpli sie wygadal, ze w czasie jak ja poszlam do pokoju zdjac buty i kurtke, to moi kochani i inteligentni koledzy, wlali mi pare kropel tej hiszpanskiej muchy.
Nie wiem, co oni sobie mysleli. Ze jak wypije to piwo, to wskocze na stol i zaczne sie rozbierac, czy co?
Albo, ze rzuce sie na kogos i go zgwalce???
NIe wiem....Smiac mi sie chcialo, bo moja reakcja byla zupelnie odwrotna niz oni sie spodziewali :D
W kazdym badz razie, po paru miesiacach od tego wydarzenia, moi kumple sie dowiedzieli, ze ta hiszpanska mucha nie dziala w polaczeniu z alkoholem, hehhe
A testowali ją jeszcze z parenascie razy na kolezankach z pokoju obok, kotre podobno hektolitry jej wypily w piwie :) :)
Jakby ja dodac do wody, soku, herbaty, do mleka nawet, to mogloby cos byc.
Ale nawet z najmniejszą iloscią alkoholu to, niestety, nie dziala!!!
I tyle jezeli chodzi o ten specyfik.
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
hehe, a jak sie dowiedziala to wrocila do pokoju i zaczela plakac, ze mucha nie zadzialala:p
ja sie z tym spotkalem...ale to byla ciezka impreza i w gruncie nie moge potwierdzic czy to mucha czy inne czynniki spowodowaly taki a nie inny przebieg wydarzen:D
oooppppsssss, ale to nie ja bralem w tym udzial:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
pierwszy przypadek kiedy alkohol jets nieszkodliwy, a wrecz pomocny :D
no znjac Hasie to pewnie tak po cichu zalowala :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
No i Hasia zamiast po hiszpanskiej musze działac to poszła spac hehe :p :D
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Underground
o to ja tutaj moge sie wykazać wiedza.
Hiszpanśka mucha to tak naprawde sa sproszkowane skrzydełka jakiegoś żuka nie pamietam jego nazwy zyje chyba w australi. A te krople o ktorych tak wszyscy mowia to dopiero na bazie tego proszku sa wytwarzane. Sa o wiele słabsze w dzialaniu, nie wiem dlaczego ale krople od roznych producentow inaczej dzialaja (pewnie kazdy inna chemie do środka dodaje) Ale jedna dzialaja na facetow inne nie. A działanie hiszpańska mocha ma takie że strasznie swedzi cewka moczowa i zaczyna sie człowiek drapac, na poczadku sie odchodzi od towazystwa ale potem to przestaje sie juz nad tym panowac i smyra sie bez opamietania a skoro sie smyra to nachodzi człowieka ochota. Ja miałem styczność z proszkiem przywiezionym z holenderskiego sex schopu (w polsce niedostepny) to od samego tego ze wziolem szczypte w palce i wsypalem do soku kolezance to mialem tez taki efekt. (kolezanka sama chciala wiec jej dalem :) )
 
Do góry