Jakim Stylem Tańczycie?

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Pytanie jak niżej:
Jakim stylem tańczycie? Hip-hop, Breakdance, Funky, Taniec towarzyski, a może jakiś inny?

.Przez wakacje uczęszczałam na Taniec towarzyski z... Kumpelą, ale mimo wszystko było super. Ja na chwilę obecną uczę się tańczyć hip-hopu i Funky.Niedawno dostałam okazję chodzenia na koło taneczne wcześniej nie miałam na to warunków,( poniewaz na peryferiach Krakowa niczego takiego nie ma). Było to moim marzeniem od blisko 3-lat.Jednak wreszcie się spełniło. W tańcu po prostu nie jest ważne jak wyglądasz , co chcesz powiedzieć- właśnie dlatego jest on dla mnie wyzwoleniem wyładowaniem ukrytych emocji.

A oto moja historia w jaki sposób pokochałam taniec:
W 3 kl. podst. pojechałam na Zielona Szkołę. Na niej były organizowane dyskoteki. Ja tańczyłam... (wstyd mi to mówić) obacywując się. To takie małe porównanie choć nie zupełne. Wszyscy sie ze mnie śmiali. Ja to miałam gdzieś.I nadal tańczyłam jak mi sie podobało. W klasach 4-6 podst. były organizowane dyskoteki. Wtedy zmieniłam swój styl tańca ( bez macanek :p) ii... Poleciało kilka komplementów w moja stronę. Zmotywowało mnie to. I na parkiecie dawałm z siebie wszystko. W 5 kl. nagle mnie olśniło. By chodzić na tańce. Ale jak już wspomniałam nie było gdzie. Az do tej pory... :) I marzy mi się , żeby otworzyć własną szkołę tańca :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Taniec ludowy :p i balet. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się słyszeć w muzyce to co na prawdę ważne. Kiedyś również uczęszczałam na zajęcia tańca towarzyskiego, ale zabrakło mi ambicji.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Kiedyś ćwiczyłam breaka, teraz już mało pamiętam.
Ale towarzyski umiem :)
A na dyskach tańcze nawet nie wiem jakim stylem :lol:
Chyba podskakiwanym.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Hmmm... Balet... to musisz być bardzo szczupła nieprawdaż? Bolą cię palce u stóp?
Szczupła.. Powiem tylko, że mam bardzo mocne mięśnie nóg i jestem rozciągnięta. Nie wszystkie baletnice są szczupłe :p Palce nie bolą, raczej jak już to całe nogi. A po za tym nie mam stricte baletu, tylko zajęcia baletowe, które pomagają mi przy tańcach ludowych ;) Wbrew pozorom taniec ludowy opiera się na wielu krokach z baletu ;)
Na imprezach też raczej preferuję styl podskakiwany lub jak to niektórzy nazywają styl pogo :D
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Czyżby tak mało osób tańczyło? Czytając forum odnoszę, że jest ich więcej jednak nie chcą wchodzic na ten temat :(
 

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
jak byłam młodsza to chodziłam na tańce,ale to już daaawno..i mało pamiętam :p

a teraz nie tańczę,bo nie potrafię :p
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
POGO rlz :D
I wcale nie trzeba być jakoś specjalnie utalentowanym :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
No ale wypada mieć troche wytrzymałości na ból, masy ciała i alkoholu na znieczulenie. Chociaż to zależy od koncertu :).
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
alkohol się zawsze znajdzie :D choćby słynne wino za 2,5 zł
POGO zawsze kojarzył mi się wolnymi ludźmi :D
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Nie no, w POGO to jakieś tam kroki sa, kroki i podskoki :D

Ja na imprezach tancze dziwnie, skacze z jednego konca sali w druga :p Ale to chyba nie wyglada źle bo nikt sie ze mnie nie śmieje :p
 
Do góry