Starania o dziecko. I ciąża.

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
:papa: hej dziewczyny. Mam problem. Od ponad roku staram się zajść w ciąże i nic. <_<
:( ale teraz okres mi się spóżnia już tydzień a miałam reguralne mięsiączki. :niepewny:
Wogóle od jakiś 3 miesiecy jest on dziwny, zawsze miałam okres 29 a teraz 6.. Ostatnio miałam dziwne bóle w dole brzucha takie kłucie. Czasami mam takie mdłości w ciągu dnia i jestem osłabiona. Czy moge podejrzewać że wreszcie się udało i będę mieć małego brzdąca? :D
Napiszcie jak to było z wami.. Pozdrawiam :* :papa:
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
No ze mną raczej nie było tak, ale możesz udać się do ginekologa i on Ci powie czy udało Ci/Wam się :)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
proponowalabym test ciazowy i wizyte u ginekologa, czasami gdy ludzie sie staraja o dzidzie to nie wychodzi mysle ze jezeli spoznia ci sie miesiaczka to bardzo prawdopodobny jest dzidzius :D ,wiec zrob test i napisz jaki wynik trzymam kciuki pozdrawiam.
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Robiłam test 4 dni temu tzn 2 dni po spodziewanej miesiączce i wyszedł negatywny.. ale czy nie zrobiłam go za wcześnie? :niepewny: kurcze tak już bym chciała mieć maleństwo, nie wiem czemu nie wychodzi.. :(
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
zrób jeszcze raz test, bo kiedy ja w koncu zaszłam w ciaze to pierwszy test tez wyszedł negatywny. dopiero drugi był pozytywny, potem poszłam do lekarza i był to juz 12 tydzień :) bo ja na poczatku ciazy miałam krwawienie podobne do okresu i to mnie zmyliło. myslalam ze to nie dzidzia - a jednak :) jestem juz mamą 19-miesiecznego mezczyzny :zakochany:
idz do lekarza, jak najszybciej :papa:
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
tez mialam pierwszy negatywny, a dopiero drugi wykazal ciaze, wiec zrob jeszcze jeden ;)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Zawsze też możesz iść jeszcze na betę do laboratorium, to badanie Cię nie okłamię.
Jeśli test wyjdzie negatywny to powinniście iść do lekarza przebadać swoją płodność skoro rok starań nie odniósł skutku.
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
hmmm..Ile poczekać by wykonać następny test? kurcze trzymajcie kciuki dziewczyny.. Jeśli faktycznie jestem w ciąży będę najszczęśliwszą kobietą na świecie.. :D Jutro pójdę się zapisać do gina, ale niestety terminy do niego to masakra..Minimum tydzień.. :/ buziki

A ile się starałyście o dzieciątko? odpiszcie... :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Milutka, nie pisz proszę posta pod postem, jeżeli chcesz coś dodać używaj opcji "edytuj". Tym razem połączyłam, ale kolejnym razem będzie warn ;)

Co do tematu - ja o dzieciątko starałam się ponad rok i już traciłam nadzieje, ze się uda. A jednak :yahoo:
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ja staram sie z mezem od roku i jak narazie nic:(Objaw typu ciazowych jz mialam kilka razy,ale okazywalo sie,ze tak bardzo pragne dziecka,ze w glowie mam tylko jedno i cos mnie blokuje...Wedlug badan wszystko jest ok,ale lekarz kazal wyluzowac i nie myslec tyle bo bedzie jeszcze gorzej:)Ale co dalej zobaczymy moze w lipcu zaskoczy,a jak nie to bedziemy dalej probowac:)

A Tobie zycze szczescia obys wkoncu zaszla:)Trzymam kciuki
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
kasia1648 widze ze mamy ten sam problem... :( no coz moze w koncu i nam sie uda... bylam sie zapisac do gina.. mam przysc 23 lipca.. dziewczyny trzymajie kciuki... boze jak mi smutno, nie chce znow przezywac rozczrowania.. :niepewny:
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Rozczarowanie jest najorsze...To pare dni musisz czekac na wizyte:)
Ja ci powiem,ze u mnie nigdy test nie wyszedl pozytywnie nawet jak bylam w ciazy to dopiero lekarz to wykryw,a jak pytalam czemu test nie wyszedl to powiedzial,ze czasem tak jest:)

A mialas juz jakies badania robione??

Tak to jest jak sie chce dziecko to nie idzie;(

Te co nie chca to maja,a te co chca to maja problem,zeby je miec...
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
kasia1648 Jeszcze nie miałam żadnego.. Tyle tylko co zrobiłam test o czym wspomniałam wcześniej, lecz wyszedł negatywny, a okresu jak nie było tak nie ma.. Czyli jak, byłaś w ciąży i test wyszedł i tak negatywnie,zgadza się? To może jest dla mnie jakaś nadzieja.. :D No niestety musze czekać aż 10 dni, te 10 dni bedzie dla mnie wiecznościa.. Tak bardzo bym już chciała usłyszeć te słowa; "jest pani w ciązy" :(

A tak poza tym to macica zrobiła się miękka i taka jakby spuchnięta.. Czy to też może być oznak ciąży?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
kasia1648 Jeszcze nie miałam żadnego.. Tyle tylko co zrobiłam test o czym wspomniałam wcześniej, lecz wyszedł negatywny, a okresu jak nie było tak nie ma.. Czyli jak, byłaś w ciąży i test wyszedł i tak negatywnie,zgadza się? To może jest dla mnie jakaś nadzieja.. :D No niestety musze czekać aż 10 dni, te 10 dni bedzie dla mnie wiecznościa.. Tak bardzo bym już chciała usłyszeć te słowa; "jest pani w ciązy" :(

A tak poza tym to macica zrobiła się miękka i taka jakby spuchnięta.. Czy to też może być oznak ciąży?


Nadzieja zawsze jest:)Tak jak zaszlam w ciaze to zrobilam trzy testy roznych firm i zaden nie wyszedl pozytywnie...na drugi dzien poszlam do lekarza bo okresu nie bylo on sprawdzil zrobil testy i wyszly pozytywnie,ale szczescie nie trwalo dlugo...

Co do objawow to u mnie bylo tak:brak okresu,sutki strasznie wrazliwe na dotyk sie zrobily,piersi urosly,macice miekka potwierdzil lekarz no i to co najgorsze bylam non stop glodna moglam w lodowce siedziec:)

Od tamtej pory przebylismy z mezem dluga droge i nadal nic,ale ja sie nie poddaje wyluzowalam i czekam wkoncu szczescie i do nas zapuka:)
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
No coż co do objawów to mam dokładnie takie same jak ty... Macica mi tak jakby spuchneła i jest taka , wczoraj mierzyłam temperature w pochwie i było 37,2 stopni.. Lekarza mam jednak na 22 lipca a nie 23 zapisalam sie do innego niby to tylko dzień róznicy ale dla mnie w takim dzień to i tak dużo.. A jaki staje sie brzuch na początku ciąży?

kasia1648 życze Ci z całego serca byś w końcu miała swe upragnione maleństwo.. Chyba nikt lepiej nas nie zrozumie jaki to ból gdy sie przezywa kolejne rozczarowanie, jak my same.. Pozdrawiam Cie serdecznie i powodzenia.. :)

ps. Ja robiłam jeden test nazywał sie bobo test i wynik wyszedl negatywny, ale to bylo 2 dni po spodziewanej miesiaczce..
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ja robilam wszystkie po spodziewanej miesiaczce jeden byl robiony dwa tyg po terminie dlatego ja testowi nie ufam:)Co do brzucha to ja nic specjalnego nie zaobserwowalam jedynie ten apetyt miala bardzo duzy zwlaszcza na rzeczy ktorych zazwyczaj nie jadlam bo mi nie podchodzily:)Aha i jedno co jeszcze mialam to bardzo duzo sluzu mi lecialo i zapach byl taki dziwny przez co musialam sie dwa-trzy razy dziennie myc...A jak pytalam o to lekarza to stwierdzil,ze u niektorych kobiet to wystepuje i to nic zlego,ze to sie utrzymuje gora do 3-go miesiaca:)

Dziekuje i wzajemnie Tobie rowniez zycze malenstwa...

A ile masz lat jesli moge zapytac??Jak nie chcesz tu pisac to napisz na priv
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
a nie masz ukladu z doktorkiem?ja ze swoim mam tyle ze ja chodze prywatnie jak mnie baba z recepcji nie chce zpisac to dzwonie do niego wsiadam w auto i wchodze i zawsze jakies miejsce sie znajdzie moze to dlatego ze prywatnie.tyle ze ja mialam poronienie i lekarz mi powiedzial ze powinnam jak najszybciej sie zglaszac jesli podejzewam ciaze.a robilas juz nastepny test?mi wykryl taki "strumieniowy" bo te zwykle nie wykrywaly nic.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ja tez do lekarza wchodze bez problemu z tym,ze ja mieszkam w Niemczech i do lekarza nie problem sie dostac dzwonie robie termin i ide jeszcze w ten sam dzien:)
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mam 23 lata.. Jeszcze nie robiłam 2 testu.. Myśle że sie wstrzymam do tego 22.. No włąściwie mi też leci taki śluz i musze 3 razy dziennie zmieniać z tego powodu majtki.. :/ hmm, co do znajomości z lekarzem to niestety nie mam żadnych, ponieważ jeszcze nigdy nie byłam w ciązy.. :( Pytałam o brzuch bo mój zrobił się taki twardy na dole.. Mam nadzieję że to właśnie to.. A test robiłam prążkowy.. Dziekuję dziewczyny za takie szybkie odpowiedzi, mam nadzieję że bedziecie ze mna aż do wyjaśnienia sprawy... pozdrawiam.. :*
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Trzymam kciuki moze wkoncu sie uda:)Ja sama czekam na okres za pare dni powinien przyjsc,ale czasem mysle,ze moze teraz klapnie bym miala super prezent dla meza i rodzinki na slub no i prezent dla samej siebie na urodziny,ale zobaczymy co bedzie w kazdym razie nie poddam sie tak szybko:)

A jak bys poszla prywatnie do lekarza to szybciej by cie przyjal?
 
Do góry