Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Leki na potencję kupowane bez recepty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 Guest_Infiner_*

Guest_Infiner_*
  • Goście

Napisano 21 May 2015 - 07:03

Sam przetestowałem kilka tego typu środków i mam porównanie.Na pewno nie polecam brać na początku poważnych leków. Nie mają dobrego działania. NO i mogą zaszkodzić.

Przetestowałem kilka ziołowych środków. Jedne miały lepsze działanie, drugie trochę gorsze.Skuteczny okazał się Goman - nie wiem czy znacie ale jest to lek dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny ( można zamówić w drogeriach w sieci).  Jedna tabletka 2 godziny przed stosunkiem i można dać radę. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#62 Guest_wiemlepiej_*

Guest_wiemlepiej_*
  • Goście

Napisano 22 May 2015 - 07:49

Sam przetestowałem kilka tego typu środków i mam porównanie.Na pewno nie polecam brać na początku poważnych leków. Nie mają dobrego działania. NO i mogą zaszkodzić.

Przetestowałem kilka ziołowych środków. Jedne miały lepsze działanie, drugie trochę gorsze.Skuteczny okazał się Goman - nie wiem czy znacie ale jest to lek dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny ( można zamówić w drogeriach w sieci).  Jedna tabletka 2 godziny przed stosunkiem i można dać radę. 

A gdzie konkretnie? I czy możesz tutaj pokazać skład ( jeśli masz) bo szukam i nie mogę znaleźć. No i czy tabletki bierze się na stałe codziennie czy jest to jedynie wspomagacz przed stosunkiem ? Czy masz porównanie do środków na receptę ( pytam się tutaj na przykład o sildenafil)? 

• 0

#63 Guest_halifaxx_*

Guest_halifaxx_*
  • Goście

Napisano 22 May 2015 - 14:58

Interesowałem się tym tematem, bo też miewam tego typu problemy. Z tego co wiem, to należy ją zażyć przed stosunkiem. Na około 1-2 godziny, tak aby zaczęła działać w 100%, aby została wchłonięta.

Sildenafil-u jeszcze nie brałem ze względu na wysoką cenę, ale nie wykluczam tego w przyszłości...

Kiedyś gdzieś miałem opakowanie po tej tabletce, tam był skład, ale nie mogę teraz nigdzie tego znaleźć. Kamień w wodę.

• 0

#64 Guest_Georginia40_*

Guest_Georginia40_*
  • Goście

Napisano 25 May 2015 - 07:50

Czy mozecie napisać gdize dokładnie kupowaliście ten Go man? W aptece czy może w sieci? Niestety ale mój mąż od jakiegoś czasu ma taki problem i baaardzo rzutuje to na nasze życie osobiste. On jest zdenerwowany, ja również jestem poddenerwowana. A do lekarza stwierdził,że na pewno nie pójdzie :( 

• 0

#65 Guest_Infiner_*

Guest_Infiner_*
  • Goście

Napisano 26 May 2015 - 08:08

Odpowiem od razu na dwa pytania chociaż nie wiem czemu sami sobie tego nie znaleźliście .W sieci jest wiele sklepów. Praktycznie wystarczy jedynie wpisać nazwę środka i powinna Wam od razu wyskoczyć długa lista sklepów, gdzie możecie to dostać.

Nie wiem czy znajdzie się w aptekach ale dla mnie takie rzeczy o wiele wygodniej jest zamawiać w sieci. 

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 12 August 2015 - 22:04
Usunięto link

• 0

#66 gargamelek12

gargamelek12

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 October 2015 - 09:37

Ja bym wybrał zdecydowanie a) . Aczkolwiek gdy ja miałem problemy z potencją to wybrałem się róznież do lekarza, znajomego :) On mi polecił tabletki Vilafil. Działały, działają i pewnie będą działały. Najpierw je brałem sukcesywnie co drugi dzień, teraz są uzupełnieniem diety od czasu do czasu :) Moje życie seksualne diametralnie się zmieniło, partnerka zadowolona i czego chcieć wiecej ? :))))

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 15 October 2015 - 05:07

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 Guest_Noc666_*

Guest_Noc666_*
  • Goście

Napisano 15 September 2016 - 14:40

Problemy z potencją w dzisiejszych czasach to nie problem, jest wiele wspomagaczy :D  Mój mąż lubi być zawsze w gotowości, więc codziennie bierze Vigrax. Świetnie na niego działa :D

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#68 tomrok

tomrok

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 19 October 2016 - 06:52

Panowie mam pytanie. Czy ktos może przyjmował środki zawierające w sobie L arginine? Z różnych względów nie jestem w stanie przyjmować sildenasilu oraz viagry Moja erekcja jest na naprawdę kiepskim poziomie.Są dni kiedy nie działa nawet długa stymulacja. Próbowałem suplementów bez recepty, obecnie zastanawiam się nad czymś zawierającym L argininę 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0