Krzywy penis + zdjęcia (+18)

Status
Zamknięty.

marian1234

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
przestan chlopaka jechac ma problem.
 

robert723

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
To od noszenia w lewej nogawce. Staraj sie nosic w prawej. Miałem cos takiego kiedys, tylko nie aż tak i wyprostował się z czasem. Ale czytalem, ze krzywy w stosunku nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie :sexy:
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
To jest poważny problem, powinnieneś udać się do Urologa.

Są zabiegi które prostują prącie, więc ze spokojem lekarz tobie pomoże.

Niepowinneś tego problemu lekceważyć i się udać do lekarza najpierw rodzinny po skierowanie do Urologa, a urolog tobie wszystko powie.


Chciałęm dać tobie tutaj link opis jak wyglada taki zabieg na prostowanie, ale chyba będzie lepiej jak wszystkich szczegółów nie będziesz znać.
 

marian1234

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dzieki za porady i czekam na wicej. A czy nie wydaje sie wam ze jest on triche maly bo wydaje mi sie ze jak na 17 lat powinien byc wiekszy?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nie jest taki mały, wyrabiasz normę. Nie przejmuj się widziałam duuużo mniejsze.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
"Jeśli penis podczas wzwodu jest skrzywiony, ale nie odczuwany jest ból to wszystko jest w porządku. Taka jest uroda penisa, że nie zawsze jest idealnie prosty. Z pewnością partnerka nie wyjmie podczas wspólnych pieszczot ekierki i nie będzie mierzyć kąta nachylenia... dlatego Panowie naprawdę nie ma się czym martwić!
Sprawa przedstawia się inaczej jeśli członek jest krzywy, a podczas seksu odczuwany jest ból. Schorzenie to nazywane jest chorobą Peyroniego. Do tej pory nieznane są dokładne przyczyny tej choroby, polega ona na zwłóknieniu i pogrubieniu osłonki ciał jamistych prącia. Wzwodom może towarzyszyć bolesność, a współżycie płciowe bywa utrudnione. Jeśli nasilenie deformacji i dolegliwości bólowe są znaczne, nieodzowne staje się leczenie chirurgiczne gwarantujące istotną poprawę bądź całkowite wyeliminowanie problemu. W celu postawienia diagnozy należy wybrać się do urologa."
http://durex.pl/krzywy_czlonek-k21958.html

btw. nie słuchaj ich nabijają się z ciebie...
 

marian1234

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
miss.sunshine a te "duuużo mniejsze" to nie byly czasem w stanie spoczynku?
 

nike19

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
1
chyba jesteś prawiczkiem bo takie problemy ma się zawsze przed stosunkiem. Tak wogóle to większość dziewczyn woli średnio-małe penisy niż jakieś murzyńskie...
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
też kiedyś nosiłem GO w lewej nogawce i tez miałem lekko krzywego....no ale nie aż tak mocno...
wg mnie powinieneś udać sie do specjalisty :/

<_<
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
miss.sunshine a te "duuużo mniejsze" to nie byly czasem w stanie spoczynku?

sorry za OT ale obok tak głupiego pytania nie mogłam przejść obojętnie: nie nie były w stanie spoczynku, w stanie spoczynku te duuuzo mniejsz prawie nie istniały ;p (no przesadzam ale nie było się czym pochwalić)
kolega z góry ma normalny rozmiar...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
OMG błagam powiedz że to żart! Nawet ja, dziewczyna(to oznacza ze nie mam penisa) wiem że trzyma się go 'w nogawce. Chodzi o to że nie trzymasz go na środku majtek, tylko 'przechylasz' w którąś stronę. Przez to może się lekko skrzywić, dlatego warto zmieniać (nogawkę)...
 

evoX

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
jak odczytac te zdjecia .
bo sam mialem podobny problem
 

marian1234

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zdjecia zostaly usuniete. Jesli masz podobny problem to poczytaj to forum a zdjecia ci sa nie potrzebne.

Zdjecia zostaly usuniete. Jesli masz podobny problem to poczytaj to forum a zdjecia ci sa nie potrzebne.
 

evoX

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Po prostu ne wiem jak duze jest to skrzywienie bo w przypadku mojego potrzeny byl lekarz :(
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
stary ty to masz podwójnego pecha jak się nazywasz Marian i masz krzywego uja :D idź do lekarza a nie obnażaj nam zakrętasów na forum ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry