Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

dodatki do mieszkania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Guest_impresja_switu_*

Guest_impresja_switu_*
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2009 - 09:26

Bardzo stylowe i designerskie meble są w sklepie myin.pl. Mają zwłaszcza duży wybór krzeseł. Ja kupiłam u nich hokery i stół dębowy. Wszytko bardzo dobrej jakości, solidne i oryginalne. Oprócz mebli maja jeszcze różne dodatki kuchenne, biurowe itp. Najlepsze w tym sklepie jest to, że na przesyłkę towaru czekałam 3 dni. Jest rekord, do tej pory miałam kiepskie doświadczenia z terminami wysyłki sprzętu i mebli zamówionych przez internet.

Użytkownik impresja_switu edytował ten post 02 grudzień 2009 - 09:26

• 0

#42 samozdrowie

samozdrowie

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 03 grudzień 2009 - 10:22

Tekstylne dodatki można kupić na dekoria.pl, mają swoją szwalnię i to chyba największy sklep tego typu. Maja w ofercie firany, narzuty, pokrowce, poszewki, rolety, pufy i inne tekstylia. Szyją z bardzo wysokiej jakości hiszpańskich tkanin i szyjąc na zamówienie wysyłają zamówienie do tygodnia. Jestem bardzo zadowolona z tego co u nich zamówiliśmy. Jeśli dodatki to tam.
  • 0

#43 Guest_kermitka_*

Guest_kermitka_*
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 15:37

Ja kupiłam parę rzeczy na Myin.pl- mają bardzo duży wybór produktów( akcesoria kuchenne, meble i wszytko czego"dusza zapragnie") Obsługa miła i bardzo chetnie udziela pomocy. Największa niespodziankę sprawiła mi jednak szybka przesyłka- 2 dni. Naprawdę- sklep godny polecenia:)
  • 0

#44 Linetka

Linetka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 16 grudzień 2009 - 22:09

Jeśli coś do mieszkania to zdecydowanie polecam modernform. Mają mega towar! Nowocyesnz i jedyny w swoim rodzaju. Ostatnio kupiłam tam Mamie pojemnik do pieczywa Alessiego. Polecam ich stronkę ;-)
  • 0

#45 rumsztyk

rumsztyk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 182 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 20:42

Sporo tu dobrych rad, to może i mi ktoś doradzi. Przeglądając inspiracje kuchenne, natrafiłem na kuchnię w której bardzo spodobał mi się czajnik, stojący na kuchence. Wiecie gdzie można taki dostać ? Mam elektryczny, ale to już któryś z kolei i nie jestem do końza zadowolony i myślę, że czas powrócić do korzenie :)
  • 0

#46 samozdrowie

samozdrowie

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 29 grudzień 2009 - 17:53

No bardzo ładny jest ten czajnik (chodziło o ten trójkątny)? Ale po pierwsze nie wygląda na zbyt pojemy, poza tym czy pamiętasz może ile gotuje się woda w czajnikach tradycyjnych? Myślę, ze około 10 min. A w elektrycznych dwie. Policz sobie jakie jest zużycie prądu i czasu;)Ja na przykład piję dużo herbaty i chyba by mnie trafiło jakbym miała tyle czekać za każdym razem. Dlatego zastanów się jeszcze;) Czajniki elektryczne też potrafią mieć ciekawe kształty i designerski wygląd. Popatrz sobie na ofertę mojego ulubionego sklepu z agd - megamedia.pl. Mają ogromny wybór czajników elektrycznych, różnych niezawodnych producentów.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 myszkamiki3103

myszkamiki3103

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 358 postów

Napisano 20 styczeń 2010 - 10:18

A ja się zakochałam w śmiesznych i kolorowych dodatkach do kuchni, które znalazłam na myin.pl. Są naprawdę super, naczynia w nietypowych kształtach na przykład cukierniczka, która bardziej przypomina wazon, kolorowe kieliszki na jajka;) świetne po prostu świetne... z takimi naczyniami każde śniadanie jest wyjątkowe;)
  • 0

#48 WujekSamoZuo

WujekSamoZuo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 254 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 02:25

No i co? Udało się coś kupić? Wciąż czekamy na odpowiedzi! Swoją drogą, należy pamiętać o tym, że nie tylko w internecie znajdują się fajne dodatki. Czasami można coś wyłowić na pchlim targu, bazarze, a nawet w lumpeksie! Ale mimo wszystko w necie są najbardziej designerskie rzeczy, jakie można sobie wyobrazić.
  • 0

#49 Val

Val

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 402 postów

Napisano 26 styczeń 2010 - 13:36

Ja podobnie jak ludzie wyżej bardzo lubię sklep myin.pl ale mnie tam najbardziej zachwycają rzeczy do kuchni. Wszelkie noże, talerze, pojemniki na przyprawy, kieliszki na jajka, otwieracze do butelek. Mają całe mnóstwo świetnych i kolorowych rzeczy, które są boskie :)
  • 0

#50 zoj

zoj

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 maj 2011 - 17:15

Ostatnio znalazłam fajny sklep z dodatkami do mieszkania - http://www.designestore.pl
W szczególności jak ktoś kocha Mr.P znajdzie tam zestaw kubków.

Użytkownik zoj edytował ten post 19 maj 2011 - 17:15

• 0

#51 krystynkaQ

krystynkaQ

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 28 maj 2011 - 11:05

Bardzo fajny efekt tworzą dodatki takie jak np. zegar, udało mi się znaleźć ciekawy:

Załączony plik  2328526.jpg   188,27 KB   16 Ilość pobrań
Załączony plik  2328_silk_526.jpg.crop_display.jpg   126,57 KB   18 Ilość pobrań

Żródło: domplusdom

Użytkownik krystynkaQ edytował ten post 28 maj 2011 - 11:06

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 natalia1986

natalia1986

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 221 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:32

Faktycznie, fajne są takie dodatki. Chociaż ja osobiście jestem zwolenniczką jak najmniejszej ilości ozdób. Fajny, nowoczesny zegar albo wielki obraz - spokojnie wystarczą z mieszkaniu. Dla mnie najfajniejsze są takie wnętrza: http://www.n-design...._ursusie?p=1074
  • 0

#53 Medard

Medard

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 czerwiec 2011 - 11:32

Dla mnie najfajniejsze są takie wnętrza: http://www.n-design...._ursusie?p=1074

Piękne. Nowoczesne, surowe, kanciaste.
Chociaz ja jednak wolę takie bardziej przytulne wnetrza. Babcine, mozna powiedzieć. Obrazy z kwiatami w wazonach, serwetki, narzuty w kwiaty. Sielsko - anielsko - wiejsko. Najlepiej jeszcze, jakby obrazy były namalowane przeze mnie, niestety talentem nie grzeszę, na szczęscie trafiłam do Vide [http://www.vide.pl/]i to rozwiąże wszystkie moje artystyczne problemy ;) Aha, no i z braku domu muszę sielsko - wiejski klimat stworzyć w mieszkaniu, czy się uda?
  • 0

#54 adele

adele

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 październik 2011 - 21:50

Podoba mi się zegar, który wrzuciła krystynkaQ - ładnie współgra z siedziskiem pod nim. Ja z kolei uwielbiam porcelanę i wszelkie bibeloty. Do kolekcji filiżanek brakuje mi jeszcze czegoś takiego: http://www.swiatrezy...filizanki/zlota Mini dzieło sztuki. Piękna galeria..
  • 0

#55 Harwester

Harwester

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 18:34

Fajne filiżanki, faktycznie mini dzieło sztuki. Jak dla mnie jednak takie gadżety są niepraktyczne. Za to fajnym i praktycznym dodatkiem jest dla mnie zegar Krystynki, choć tylko do specyficznych wnętrz może pasować. jedynym dodatkiem jaki mam w domu to rolety Dołączona grafika

Użytkownik Harwester edytował ten post 09 listopad 2011 - 18:36

• 0

#56 kasiula1350

kasiula1350

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 07:34

Fajny sklep z dodatkami do domku w atrakcyjnych cenach, bo nie każdego stac na drogie rzeczy :) polecam zerknąc tutaj http://www.e-kalia.pl/
  • 0

#57 bzyko

bzyko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:54

A ja tam polecam sklep z ciekawymi elementami wystroju wnętrza. Obrusy, wazony, świeczki a nawet wypasione pokrowce na krzesła :P itp
  • 0

#58 ZielonaWesoła

ZielonaWesoła

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 lipiec 2012 - 14:21

Przy trochę bardziej stylowych wnętrzach sprawdza się http://artdecor24.pl/ :) mają też bardzo fajne figurki Veronese i Faberge :)
  • 0

#59 Guest_Ejan87_*

Guest_Ejan87_*
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 07:55

Bardzo fajny efekt tworzą dodatki takie jak np. zegar, udało mi się znaleźć ciekawy:

attachicon.gif2328526.jpg
attachicon.gif2328_silk_526.jpg.crop_display.jpg

Żródło: domplusdom

Świetny ten zegar :D uwielbiam takie oryginalne rzeczy i za nimi przeszukuję zawsze internet :) i takim sposobem natrafiłam na wobeline.pl, gdzie mają meble i akcesoria w różnych stylach m.in w stylu kolonialnym, glamour, rustykalne, ale i nowoczesne :) te rzeczy tworzą świetny klimat pomieszczeń - nadają im romantyzmu ;p  

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#60 Guest_Tend_zbanowany_*

Guest_Tend_zbanowany_*
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 08:41

Duży wybór produktów tj. firanki, zasłony, pościel czy ręczniki można dostać na stronie tendina.pl . Zachęcam do obejrzenia.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0