Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

dodatki do mieszkania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 paula207

paula207

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 11:14

Hej:) Znacie może jakieś fajne sklepy internetowe? Ostatnio kupiłam fajne dodatki do mieszkania na multizakupy.pl. Zamówiłam sobie u nich firanki, lampę i jeszcze kilka innych rzeczy. Z dostawą nie było żadnych problemów. Także gorąco polecam.
  • 0

#2 Alveolus

Alveolus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 13:17

Moja siostra kupiła sobie ostatnio sporo sprzętów z moderni.pl i była zachwycona podejściem obsługi do klienta :)
  • 0

#3 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 29 czerwiec 2009 - 08:33

Teraz fajne firanki weszły do sprzedaży w komforcie, duży wybór materiałów, z których na miejscu szyją taki fason jaki tylko zechcesz.
  • 0

#4 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 08:20

Poza tym mają kolorowe wstążki, różnego rodzaju chwosty i zdobienia karniszy kryształkami, super.
  • 0

#5 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 05 sierpień 2009 - 08:26

To takie ozdobne frędzle, sznurki do upinania zasłon i firan :)
  • 0

#6 Argg

Argg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 08 sierpień 2009 - 20:06

W Komforcie są bardzo fajne dodatki do pokoi dziecięcych, świetne wykładziny elastyczne. Szczególnie dla małych chłopców :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 dudeczka

dudeczka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 13:23

A coś dla dziewczynek mają w tym Komforcie? :P
  • 0

#8 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 17:23

Mata-puzzle, same princessy na niej, na pewno spodobają się każdej dziewczynce :)
  • 0

#9 krokodyl89

krokodyl89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 23:15

tutaj znajdziecie drobne dodatki ze sprzetow agd, tez moze byc pomocne do urzadzenia kuchni i nie tylko :)
strona ogolnie do polecenia.
mozecie sobie zobaczyc :)
http://moderni.pl/category.php?catx=17
  • 0

#10 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 12 sierpień 2009 - 02:21

ja korzystałam ze sklepu megamedia.pl i jestem bardzo zadowolona. akurat tam aparat kupowałam, ale mają cały przekrój sprzętów rtv i agd :)
  • 0

#11 sim

sim

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:13

Ja polecam Gianni Ferrara. Jestem stałą klientką tej marki i jeszcze nigdy nie zgłaszałam reklamacji. Przekonałam się do nich jakieś dwa lata temu, kiedy urządzałam sypialnię. Najpierw kupiłam karmelową pościel, potem narzutę, aż tu nagle zaczął się remont łazienki, więc przyszedł czas na ręczniki i inne mięciutkie gadżety.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 chuchro

chuchro

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 22:32

Moim ostatnim odkryciem jest sklep MyIn.pl. W tym momencie zastanawiam się nad kupnem komody oraz dekoracji do sypialni. Niedługo będę urządzać również kuchnię i będzie to jedno z pierwszych miejsc, w których poszukam stołu do jadalni oraz oryginalnych krzeseł. Aranżacje poszczególnych pomieszczeń wciągnęły mnie bez reszty. Jedno na co muszę uważać - mój narzeczony, który myślał, że zakup mebli do mieszkania, będzie dziecinnie łatwy, szybki i ciężko będzie pójść z nim na kompromis...:)
  • 0

#13 smukła86

smukła86

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 05 październik 2009 - 07:10

Ja zakochałam się w fabryce form (fabrykaform.pl). Mają tam takie cudeńka, że głowa mała ;) Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zwolenniczką nowych, ciekawych i jakże designerskich form, więc sklep bardzo przypadł mi do gustu. Np. wczoraj w "Teraz albo nigdy" widziałam taką fajną dekorację na ścianę no i bez problemu znalazłam ją na ich stronie. Czy to nie jest super???
  • 0

#14 neciczek

neciczek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 05 październik 2009 - 21:01

Mój ostatni zakup online to komplet pościeli w szatydomu.pl i też nie mam zastrzeżeń co do tego sklepu. Znajoma kupiła tam ostatnio pościel Violetta - jest naprawdę ładna.Dołączona grafika
  • 0

#15 Kate555

Kate555

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 28 październik 2009 - 20:07

Ja polecę Wam swoją ulubioną markę Gianni Ferrara. Kupuję tam koce, pościele i narzuty - świetna jakość! Ostatnio zaszalałam i kupiłam nam do sypialni pościel jedwabną (wskazana dla mnie z powodu alergii). Pod takim cudem śpi się rewelacyjnie - po cesarsku :D. Wybrałam taki model http://www.sklep.gia...d_prod=467&img=
  • 0

#16 polinea

polinea

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 29 październik 2009 - 22:49

czy materac może liczyć się jako dodatek? w sumie ten co ostatnio kupiłam jest tak wygodny i ładny, że chyba może ;) a dokładnie chodzi mi o to kokosowe cudo jest tak wygodny, że najchętniej z łóżka nie chcę się wychodzić i na dobrą sprawę jest na tyle ładny, że nie trzeba do niego żadnej pościeli ;)
  • 0

#17 rumsztyk

rumsztyk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 182 postów

Napisano 30 październik 2009 - 16:00

A macie pomysł gdzie można kupić takie: pofalowane lustro ? bardzo pasowałoby mi w przedpokoju. Najlepiej przez internet, albo w okolicach Krakowa...? Z góry dzięki za pomoc :)
  • 0

#18 lukrecjaa

lukrecjaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 01 listopad 2009 - 20:24

hejka szukam czajnika, ktory pasowalby do kuchni w starym stylu:) Odrazu mowie ze odpadaja plastikowe, zwyczajne. Najlepiej gdyby byl bezprzewodowy. Wiecie cos na ten temat? :)
  • 0

#19 Bańka!!!!

Bańka!!!!

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 368 postów

Napisano 03 listopad 2009 - 13:47

a jaką masz kuchnie? co rozumiesz przez pojęcie "stary styl"? Teraz modne jest mieszanie styli, nowoczesnych z retro.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 lukrecjaa

lukrecjaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip