Najlepszy koszykarz

Mnichu 96

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk
Kto jest według was najlepszym koszykarzem grającym w NBA.

Według mnie najlepszy jest Lebron. Chociaż trudno wybierać
 

Kwiatek_1989

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Lebron nie jest najlepszy... Najlepszy jest Kobe i to od dłuższego czasu... LJ chce być taki jak Jordan ale taki nie bedzie i dlatego nie jest najlepszy bo go chce naśladować ale mu to nie wychodzi ;)
 

Killer Simon

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Skątowni
LeBron to atleta, a Kobe to koszykarz posiadający umiejętności czysto koszykarskie na najwyższym poziomie, a to, że czasem gra na niskim procencie, wynika głównie z tego, że on właściwie nigdy nie ma czystych pozycji, bo wszyscy się na niego ustawiają, co z resztą często pozwala błyszczeć jego kolegom, a sam Kobe i tak zwykle swoje robi. Obaj są naprawdę mocni, jednak myślę, że Kobe póki co lepszy, przez co najlepszy na świecie. Ale zobaczymy, James ma jeszcze bardzo dużo przed sobą i może kiedyś dojrzeje i naprawdę coś osiągnie. Bo póki jest gołodupcem bez pierścienia, to reklamy w stylu "we are all witnesses" są śmieszne.
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
D-Wade sezon 08/09 może zaliczyć do najlepszych w karierze i o ile nie złapie żadnej kontuzji to może stać sie najlepszym zawodnikiem w NBA
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
obecnie zdecydowanie Kobe. ale za kilka lat LeBron, D-Wade albo CP3 moga byc lepsi niz on obecnie
 
V

VX-

Guest
Lebron jest jeszcze młody dużo kozłowania jeszcze przed nim moze cos osiągnie :wink:
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Kobe oczywiście jest najlepszy, O'neal też jest dobry...dwa typy reprezentujące totalnie inną koszykówke, ale razem są nie do pokonania
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
Kobi/LeBron...graja porownywalnie, a Kob, ma wiecej doswadczenia...o ile mozna tak powoiedziec :p
 

Goofastfood

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kobe - dużo widzi. Lebron - atleta a to za mało
Owszem atleta to zbyt mało, chociaż Josh Smith sobie radzi :p Ale pisząc Lebron - atleta to za mało można wywnioskować, że nie oglądacie zbyt dużo NBA albie kierujecie się sentymentami :p. Lebron jest zdecydowanie lepszy od Kobiego (co nie znaczy, że Kobe jest słaby :D) Lebron jest najlepiej podającym zawodnikiem w NBA (8.5 asysty na mecz, gdzie kobe ma 4.8). Napisałem, że jest najlepiej podającym w NBA, chociaż w liczbie asyst na mecz zajmuje 5 miejsce, ale trzeba zauważyć, że w przed nim w rankingu są sami rozgrywający. Gdyby Lebrona postawić na jedynce, to byłby 1-szy w asystach (ewentualnie 2-gi... S. Nash :p). Możemy przejść do zbiórek Kobe (5.2), Lebron (7.2). Punkty Kobe (27.6), Lebron (30.0) przechwytów mają tyle samo (1.5), a w blokach Lebron (1.0), Kobe (0.3). Kobe ma o 0.5 straty mniej, ale każdy zainteresowany koszykówka chyba wie, że straty idą w parze z asystami. Można jeszcze dodać, że Lebron ma 25 lat i ciągle się rozwija, a Kobe ma 32 lata i lepszy już nie będzie. Oraz, że Kobe ma 3 pierścienie, a "King James" zero. Ale jeśli chodzi o osiągnięcia to i tak Manu rządzi... Pierścień NBA, złoty medal na olimpiadzie i mistrzostwo Euroligi... Po co on jeszcze gra :p Wiadomo, można wiele powiedzieć, że to są tylko statystyki, że Kobe ma zupełnie inny styl gry i takie tam. Dlatego dodaję, że to jest tylko moje zdanie... I prawdopodobnie trenerów, którzy będą w tym sezonie wybierali MVP :p Podejrzewam jeszcze, że wciągu swojej kariery Lebron będzie pierwszym zawodnikiem, który będzie zdobywał średnio Triple-duble w jakimś sezonie :p
 

allstar

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kobe, Lebron, ale to Kobe może coś osiągnąć w tym zespole, jaki ma, cavs to tragedia, mimo ruchow transferowych bardzo dobrych, zawodnicy niespodziewanie stają się mięccy w najważniejszych meczach. lebron sam nie pociągnie tego wózka. niech teraz ucieka z cavs do knicks, nets, heat, bulls. stawiam na to, że przejdzie do nets, dobry trener (Avery), skład, nowy właściciel, Prokhorov, i perspektywy. po tegorocznym drafcie powinni z Lebronem mieć kompletny skład.

Kobe zaś ma już 4 pierścienie, walczy o piąty. bo skład ma lepszy. ale indywidualnie to lebron z kobem są mniej więcej równi, z tym, że Lebron jest młodszy i zapewne on będzie miał lepsze statystyki all-time (jeśli nie będzie miał kontuzji)

ale zbliżają się młodsi. Kevin Durant, jestem zaskoczony jego tytułem króla strzelców, 3 sezon w NBA, a już świetne wyniki osiąga. Oklahoma ma szansę zbudować świetny team, z Durantem i Westbrookiem na czele. w tym roku przegrali z lakersami kobego, ale oni dopiero się budują. lubię także patrzeć na grę Rajona Rondo, bardzo efektowną i efektywną. przyćmiony przez innych świetnych koszykarzy nie jest w pełni doceniany. a w tegorocznych finałach staje w szranki z kobem.

wniosek? nieważne, czy ma się 9 czy 100 asyst na mecz, jak nie ma się wsparcia. lebron musi udowodnić, że stać go na stworzenie dynastii, ale z odpowiednim składem. kobe już to zrobił, ale on miał Shaqa.

mvp 2 razy z rzędu zgarnął LeBron. ale co z tego, jeśli tytuł zdobywa Kobe?
 

maq23

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Cóż, chyba obecnie Bryant, chociaż nawet mimo jego nieprzeciętnych umiejętności może być mu ciężko zdobyć tytuł w tym roku. Boston wydaje się być w tym momencie lepszym zespołem.

Moja Drużyna
 
Do góry