Bory Tucholskie

A

Anutka785

Guest
W wakacje byłam w paru miejscach z Borów... I naprawdę miejsca są urocze... Niedaleko akweduktu ego z dwiema rzekami co jedna płynie dołem druga górą jest fajna duża restauracja z ogromnym, ogromnym placem zabaw. Bawiłysmy się tam jak dzieci :D
piękne miejsca. naprawde polecam
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Fojutowo. Miejscowosc, w ktorej dwie rzeki sie krzyzuja to Fojutowo ;)

Hehehehe, milo sie czyta Wasze wypowiedzi, poniewaz ja mieszkam w tych rejonach, znam je na i nie potrafie juz sie tak cieszyc widokami.
 

@Michał

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
w te wakacje wraz ze znajomymi wybraliśmy się na spływ kajakowy Wdą, czyli obejrzeliśmy ładny kawałek borów. Powiem, że pięknie i bardzo warto wybrać taki sposób wypoczynku :)
 

jed94

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tuchola
Tuchola ma z lekka przekichane, brak tu hoteli i barów z prawdziwego zdarzenia. Uważam że moje miasto ma wielki potencjał turystyczny, ale nie wykorzystuje go tak, jakby mogło. Mając taki kompleks leśny, taką przyrodę możemy przyciągnąć każdego zmęczonego pracą, wielkim miastem czy po prostu chcącego wypocząć na łonie przyrody.
 

Amabilis

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
I ja dołączam się do fanów Borów Tucholskich :) uwielbiam Swornegacie i Wdzydze Tucholskie ;) tylko w borach można tak naprawdę odciąć się od tego zabieganego świata i odetchnąć wśród pięknej przyrody. (i wcale wypasione bary i hotele nie są potrzebne- wręcz przeciwnie!)
 
Do góry