Sample

Dj MoRo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam czy jest mozliwosc sciagniecia nowych sampli ale nie z Emule czy bear share , tylko z strony ?? a w ostatecznosci kupic Prosze o jakies info :) .
 

Dj MoRo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Tak mozna ale tak szypciej mozna sciagnac a ja tak jeszcze nie mam wprawy ale sie nie zniechecam :) ale prose o jakies info plz
 

Cut-R

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Opole
"SoundForge" i tniesz :)
proste :)
ew jakis programik typu "beat slicer" zeby ci pocial utwor na pojedynce dzwieki ale nie ktore moga nie byc czyste wiec i tak wrzucasz na "SF" i obrabiasz :)
 

Dj MoRo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sluchajcie mnie potrzebuje nowych loopow ale chce zeby byly darmowe narazie nie mam kasy zeby cos kupic prosze dajcie mi strone albo cos jakies nazwy zeby sciagnac na bear share
 
P

Pawelko

Guest
www.vipzone-samples.com sampelki do kupienia.Trochę się cenią bo na niektórych East Clubbers robi nute.Niektóre są ciekawe polecam.Na stronie można pobrać dema.
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Popieram przedmówcę sample powinno sie samemu robić, bo to nadaje szlachetności kawałkowi. A jeśli już potrzebujesz pomocy to www.vipzone-samples.com. Ale osobiście polecam własne produkcje.


Pozdro Devill Bass
 

vicewersa

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam odgrzeję stary temat lecz bardzo pomocny! Sam się kiedyś męczyłem z szukaniem sampli i ściąganiem próbek z różnych dziadowskich stron które zapewniały mi że pobieram dobre dźwięki a okazywało się że zataczałem krąg w dźwiękach typu kick, hihat, vocal, fx... Nie pobierajcie próbek z typowych stron, czy emule itp góvien ponieważ szkoda waszego czasu! Wpiszcie sobie w google torrents wejdźcie w pierwszy lepszy link (tylko zagraniczne bo polskie są płatne i oferują nam kupe!) i wpiszcie sobie "Samples" 70GB wspaniałych sampli w których kicki bassy i hihaty nie stanowią 3/4 paczki lecz 1/5! SKRZYPCE! PIANINO! PERKUSJE! TRĄBKI! TRĄBY! AKORDEONY! BASS! GITARY! FXy! SYMFONIA! Dosłownie wszystko! Sam osobiście polecam "Lith's Loops & Samples 2010" nawet po wpisaniu tego w google wyskoczą nam propozycje z torrentów. No to na tyle mam nadzieję że pomogłem kilku myzycznym psychofanom którzy są rządni nowych sampli ponieważ kochają tworzyć muzykę tak jak i ja a mają problemy właśnie z próbkami... Pozdrawiam!
 

On-line

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz się bawić w robienie bitów, to zainstaluj sobie E-jay, tam masz pełno gotowych sampli, które tylko układasz sobie jak klocki:D

Dla ambitniejszych: w pełni popieram samodzielne wycinanie sampli, po pierwsze większa satysfakcja, po drugie bardziej unikatowy podkład. Co z tego że walniesz pętlę z gotowca, której w tej samej formie użyje 300 innych posiadaczy tej paczki? To, jak sam tniesz sample, jak je później składasz odzwierciedla Ciebie, Twoją technikę, Twój styl...
 

Ferth

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Katowice
Do fl studio można chyba kupić jakieś paczki sampli. Ale tak ogólnie to na necie masz pełno paczek sampli do ściągnięcia, długo szukać na pewno nie będzie trzeba. Jak się nie mylę, to większości się nie da na piano roll wrzucić, ale na prawdę jest sampli na tyle, że nie będzie to potrzebne.
 
Do góry