Jak Podkrecać?

BellMOndo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
WyspZielonegoPrzylądka
:Hello:
Mam Procesor: Intel Pentium 4 CPU 2.40GHz i karte graficzna GeForce FX 5500.Chce je podkręcić potrzebny do tego jest jakiś program czy co ?? Z góry thx za pomoc.
 

reebokman

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
:Hello:
Mam Procesor: Intel Pentium 4 CPU 2.40GHz i karte graficzna GeForce FX 5500.Chce je podkręcić potrzebny do tego jest jakiś program czy co ?? Z góry thx za pomoc.

Z procesora wycisniesz jakies ~10mhz, ten procesor to maly piecyk. Nie bedzie tak latwo.

Co do grafiki sciagnij rivatuner i pobaw sie suwakami core/mem. Sprawdzaj na biezaco np. furmarkiem czy nie masz artow. Podkrecaj tak o 10mhz i sprawdzaj, jak zacznie sie sypac zmniejsz i w koncu znajdziesz maksimum twojej grafiki.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Na :cenzura: się bawisz jak się nie znasz.Nie wiem czy wiesz ale przy overclocku możesz sobie zjarać grafikę albo procka.
 

aswert

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
możesz spóbować podkręcić ten komp dla zasady, aby poznać jak to się robi, bo na wydajności nie zyskasz praktycznie nic;)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Lepiej nie bo na prawdę coś zjara.
Jakby wiedział COKOLWIEK to by pomyślał że i nvidia niezbyt sprzyjają overclockingowi.Zreszto on próbuje podkręcić na BOX'ie
 
Do góry