Happysad

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Co sądzicie?
Jak dla mnie to bomba :D
podobają mi się WSZYSTKIE piosenki :]
 

esteve

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
popieram :) pozdrawiam wszystkich z wczorajszego koncertu "Pod Krechą" wielkie dzięki !! :lol:
 

iskra82

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Siedlce
A jak jak nie rockowa? :p Bylam na koncercie...bawiłam sie przednio :) chłopaki byli niezmordowani...grali chyba z trzy godziny...polecam
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja nie przepadam za taka muzyką.. Ale ostatnio usłyszałam w radiu Bis jeden kawałek i musze przyznać ze całkiem całkiem ^^
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Ja uwielbiam Happysad :zakochany: Nie byłam na żadnym koncercie, chociaz miałam okazje :/ Tak jakoś wyszło <_< Ale piosenki takie :eek:k:
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no a jaka to jest muzyka w takim razie? bo chyba nie pop..?:D hehe
własnie jest jutro koncert w lublinie a ja nie ide :/
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Gosh, z Lublina jesteś? Witam :) musimy się na browar umówić :p.

A co do Happysada, o ile się nie myle to jest punk rock, jak zauważyła poprzedniczka jutro mamy ich koncert w Lublinie w Graffiti, gra również HURT i goście oprócz Happysada. Zresztą zostało już tylko 100biletów więc jutro pewnie trzeba by było stać w kolejkach przed kasą.
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Happysad :D miodziooo :] kocham ich piosenki :D a szczególnie -> "czarownicy pies" ;D
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hhehe no jestem z Lublina :D no jak musimy sie umówic na browar to musimy :D a na koncercie nie byłam troszke załuje teraz ale podobno happysad ma być na kozienaliach :> mam nadzieje:] po ostatnich kozienaliach zaczełam słuchac farben lehre - tak na marginesie to tez polecam gorąco :] hehe no a teraz własnie też sobie słucham happysada.. "Nooostresss..." :D
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
był ktoś, gdzieś na koncercie Happysadu...który był przez cały miesiąc marzec ??



Był ktoś, gdzieś na koncercie Happysadu...który był przez cały miesiąc marzec ??
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
nie lubię... dla mnie to muzyka dla 'zbuntowanych' trzynastolatek... :/ teksty bez większego sensu... dla mnie czasami nawet śmieszne :D :D nie dla mnie to... :|
 
Do góry