Kosmetyki, gdzie najtaniej?

AQARIUS

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Proszę o adresy sklepów internetowych z kosmetykami, które nie pobierają opłat za wysyłkę.
 
A

Alek06

Guest
Czy kupownie w necie kosmetyków ma sens ? W rossmanie jest przeciez tanio.
 
I

impresja_switu

Guest
To zależy, czego szukasz. Już wielokrotnie zauważyłam, że ceny pomiędzy internetowymi sklepami a tradycyjnymi, jak Rossmann, są różne. Sklepy elektroniczne to stosunkowo nowy twór i choćby w celu pozyskania klientów chcą być i są atrakcyjni. W Rossmanie sama czasami kupuję kosmetyki do twarzy, ale jeżeli chodzi o pielęgnację ciała, wybieram swoje sprawdzone miejsce w sieci, gdzie ceny są niższe, a jakość bardzo dobra.
 

katyjka1

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
w niektórych sklepach powyżej określonej kwoty nie pobierana jest opłata za wysyłkę
 

cypiskowa

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Środkowa
ja kupuję na kremoteka.pl - powyżej 250 zł przesyłka jest darmowa więc zazwyczaj robię większe zakupy na dłużej :) Sklep godny polecenia, wysoka kultura obsługi klienta. Nigdy nie miałam problemów, a kupuję tam już dość długo :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja kupuje tylko i wylacznie w rossmanie ;) najtansze kosmetyki maja ;) i po co przeplacac w necie? i placic do tego za przesylke
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
U mnie w mieście są dwie sieci sklepów Rossman i Natura, okazuje się,że lepiej dwa razy wrócić do tego samego niz przepłacić, bo ta sama rzecz w jednym sklepie może kosztować 10 zł a w drugim 6 zł =[
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Nie wiem, czy najtaniej ,ale kosmetyki bardzo dobrych firm w niższych cenach można znaleźć na kremoteka.pl. Warto zwracać uwagę na pojawiające sie różnego rodzaju promocje :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
oj nie wydaje mi się, żebyś znalazła jakikolwiek sklep internetowy, który nie bierze kasy za wysyłkę, ja kupuję kosmetyki na esentia.pl, tam bezpłatna dostawa jest wtedy, gdy złożysz zamówienie za 200 zł
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
No ciężko znaleźć taki sklep. Chyba, że ma właśnie opcję z bezpłatną odstawą przy zakupach na określoną cenę. Ale jeśli chodzi o kosmetyki w przystepnych cenach, a dobrej jakości to te od formy ziaja są właśnie takie - w sklepie internetowamama.pl (niech nazwa strony Was nie zmyli ;))
 

kiniuska

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Tanim sklepem internetowym jest http://poloniacosmetics.pl/pl/ Duzy wybór i szybka wysyłka.
 

margolia

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Przeglądałam tą stronkę poloniacosmetics i faktycznie jest tam kilka ciekawych rzeczy, między innymi kosmetyki ekologiczne. Wychodziłyby z tego fajne prezenciki:)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
W necie jak dobrze poszperać to można kupić często wiele fajnych kosmetyków, problem tylkoi taki, że są to raczej rzeczy drobne i jeśli w 10 sklepach mamy 10 promocji na interesujące nas produkty to już się nie opłaca bo przesyłka tyle razy zje nie tylko promocje ale i podniesie cenę, trzeba szukać miejsc gdzie w jednym sklepie jest dużo promocji na to co nas interesuje i raz płacić za przesyłkę :)
 
R

rabunia89

Guest
Najtańsze kosmetyki zwykle nie są zbyt dobre. W przypadku kosmetyków warto patrzeć na jakość, a nie na cenę, bo inaczej można zniszczyć sobie skórę. Ja używam kosmetyków HB, ceny może nie są najniższe, ale za to jakość jest wysoka.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
A ja bym się nie zgodziła co do tego, że najtańsze nie są dobre. Często właśnie sporo płaci się za markę. Przede wszystkim trzeba patrzeć na skład i opinie.
Ja coraz częściej wybieram Ziaję, która nie ma drogich kosmetyków i jestem bardzo z nich zadowolona.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No właśnie wcale nie zawsze te drozsze są lepsze, często mogą mieć podobny skład i działanie a różnica w cenie jest nieadekwatna do różnicy w działaniu :)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej szukam kosmetyków na allegro (gdzie często sprzedają sklepy internetowe). Jak już jednak zdecyduję się na zakup, sprawdzam wiarygodność sprzedającego. Warto robić zakupy internetowe w kilka osób, wtedy przesyłka wychodzi bardzo tanio.:)
 
J

jadwinia

Guest
Kosmetyki, to jest jednak taki produkt, który wolę kupić normalnie w sklepie - powąchać go, zobaczyć, sprawdzić datę przydatności. A zakupy robię zazwyczaj w rossmanie, bo lubię ten sklep ;) a teraz poluję jeszcze na kalendarz dżentelmeni, ale nie mogę znaleźć ;/
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
A to fakt, że lepiej powąchać i zobaczyć, ale jak się już wcześniej próbowało, to czemu nie zamówić taniej skoro się da. Co do przydatności, to jeszcze mi się nie zdarzyło kupić przeterminowanego kosmetyku.
Kalendarze widziałam chyba w tamtym roku w empiku, zaglądałaś tam?
 
Do góry