Gdzie uprawiać seks ?

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
sex w nietypowych miejscach

Kiedys czytałam w Angorze artykuł o ludziach lubiących uprawiac sex w nietypowych miejscach np, tuż przy stacji metra, na parkingu lub w biurze, do którego w każdej chwili może ktoś wejść np. byl tam fragment, że jedna para postanowiła na materacu nad jeziorem, ale nie tylko urządzili widowisko dla plażowiczów (może nikt by nie zauważył) gdyby nie łabędź, który postanowił zaatakowac parę z powodu jęków (skończyło się to całkiem poważnymi ranami). Więc moje pytanie brzmi czy spotkaliście się z czymś takim a może sami próbowaliście czegoś takiego ?? co sądzicie o takich osobach ??? czekam na liczne odpowiedzi (panowie proszę macie swoje trochę pikanterii)
smile.gif
 
F

faithless

Guest
Świetna sprawa :)
Moie fantazje erotyczne to sex w miejscu publicznym :wstyd:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
o chyba znalazłam druga taką docielkiwa jak ja no to witaj w klubie motylku :) no czekamy na odpowiedź :)
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
a co z nauczycielami u nas to non stop sprawdzane sa toalety a nawet jeśli nie nauczyciele to ciężko znaleść wolny (każdym przesiadują całymi przerwami- chodzi mi o damskie toalety nie wiem jak to jest z męskimi nie bywam tam :hyhy: a zajęte wiecznie bo nie wolno stac na korytarzach a na dworze marznąc się nie chce a tylko ja jestem taka głupia żeby siedziec w bibliotece :hyhy: )i jak to robić w szkolnym kiblu??mara próbowałeś?? może u was jest inaczej???
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
ja się mogę wypowiadać na teamt: pociagu (prawie nie wysieldiśmy na satcji,bo drzwi sie zatzransely,a byla 1 w nocy:p) polanie w lesie (jakos przelom wiosny i lata, kajakarze ans przylapali :D) samochodzie, namiocie (nic extremalnego,ale w naszym bylo oprócz nas 6 osób :p), autobusie i po trochu koncercie, wśród tlumu innych ;)
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
wiesz czytalam ze to bardzo podniecające i jest taka jakby adrenalina że ktoś zawsze może przejśc akurat przez ten zaułek lub polanę w lesie czytalam że dziewczyna ze swoim chlopakiem zatrzasneli sie w pokoju po drugiej stronie ślusaż i rodzice próbujący otworzyc i wypuścic ich a po przeciwnej oni w jednoznacznej sytuacjii i w każdej chwili zamek może się odblokowac :]
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
W nietypowych miejscach? :niepewny:
E-e!
Ja bym nigdy nie odwazyla kochac się ze swoim chłopakiem np. w windzie..
To tak jak kochanie się na siłe i jak najczęściej..
Z tym mi sie to kojarzy.
Wolalabym znalezc czas, przyszykowac wszystko starannie (w domku!).
Zeby bylo romantycznie.
 
Do góry