Kremy Plemnikobójcze

Status
Zamknięty.

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Zastanawiam sie nad tym ile z was ( dziewczyn ) go stosowało. Czy macie jakieś zastrzeżenia do nich ? Czy może wolicie kremy niż globułki dopochwowe ?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
kremow nie stosowalam, jedynie globulki Patentex Oval i jakos za nimi nie przepadam :/
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
a czy takie kremy lub globulki są skuteczne?? nie chciałabym znaleźć się w jakiejś tam odsetce % kobiet, które zaszły w ciąże... ;/ (co nie oznacza, że już cokolwiek związanego ze współżyciem planuję :p po prostu chcę wiedzieć na przyszłość ;) )
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
fafiti nie sa zbyt bezpieczne, to jedne z najmniej skutecznych zabezpieczen, chyba ze stosowane z prezerwatywa :) wtedy to juz w miare spoko zabezpieczenie
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hej nika19 czytałam Twoje wcześniejsze posty o Patentex'ach i chyba nie są "miłe" w użyciu ( tak to nazwe ) jeszcze nigdy nie próbowałam Patentex'ów i teraz wogóle sie zastanawiam nad tym czy spróbować... ? Eh... zobaczymy , zobaczymy bo sama prezerwatywa to raczej za mało.Teraz nie planuje współżycia z moim chłopakiem ale tak sie tylko zastanawiam :przytul: Pozdro dla Wszyściuteńkich :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no niestety malo :/ mialam ostatnio niemila przygode z tym zwiazana :] bo nie chcilalam globulki uzyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry