Świadome śnienie

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
Czy kiedyś udało się Wam podczas snu uświadomić sobie, że śnicie? I że możecie zrobić wszystko, na co tylko macie ochotę i nic Wam się nie stanie?

Mi się to często zdarza, zawsze wtedy latam :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Mi sie zdarza nie czesto ale zawsze...
Ostatnio pociagnolem za cyngiel pistoletu z wlasnej woli (chociaz to sen i nie bylo latwo)
 
K

kfiatushekk

Guest
Łohoł! To tak można?? Nigdy mi się cus takiego nei zdarzyło..ale nie powiem.. chyba fajna sprawa..
 

Czarny But

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hehe ja potrafie tak snic!! Lecz tylko negatywnie...jeszcze do pozytywnego nie doszedłem...mianowicie o co chodzi z tym negatywnym...wiec wyjasniam...jesli sni mi sie jakis koszmar np. ze ktos mnie goni albo jakis pozar czy coś...to potrafie wejsc do snu i rozkazac mojej postaci sennej aby wyszła na jakis podest (krzesło,taboret,stopien itd.) i skoczyła na głowę w tedy na 100% sie obudze!! hehe :) jest przy tym taki zryw jak z filmów...heh jak Matrix ;) pozdro!
 

sandruska

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
37
dla mnie sie zdarza, ale niestety bardzo rzadko...A szkoda, bo to bardzo fajne jest :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
chodzi Ci o to, ze podczas snu mozesz wplywac na bieg wydarzen? mi sie czasem tak zdarza, fajne uczucie, robisz co chcesz :)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jak byłam mała to zdarzało mi się to bardzo często, później ustało. Teraz muszę się bardzo wysilić (w sensie mocno skupić się na tym przed snem) żeby się udało. No i czasem się udaje :D Ale potem wracam do normalnego snu. Zazwyczaj zmieniam wtedy bieg wydarzeń snu a potem ciesze sie że wszystko sie tak fajnie układa:D Raz latałam... to był chyba jeden z najcudowniejszych snów mojego życia :D hihi
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ja też tak częssto mam. :) Najczęściej wyłanczam budzik ,bo nie chcę żeby mi zadzwonił rano. :p Albo robię inne żeczy tylko nie pamiętam co. :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moje czyny dotycza tylko snu, nie wkraczaja do rzeczywistosci, sa to raczej codzienne wydarzenia, szkoda ze nigdy nie snilo mi sie, ze latam
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
Tego się można nauczyć, z tego, co wiem. Gdzieś na jakiejś stronie o tym czytałam. I działa ;]
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
jedan z fajniejszych snow jakie mialem zdarzl mi sie niedawno, cos mnie gonilo (nie wiem co bo bylo ciemno) odzyskalem kontrole i sobie mysle ze to tylko sen wiec zaczolem gonic to cos , jak juz prawie to dogonilem , ktos mnie obudzil... hehe bardzo fajna sprawa taka rzeczywistosc wirtualna
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
świetne uczucie kiedyś tak miałam często, teraz już tak nie mam <_< ale wtedy w takim śnie albo brałam pistolet i zabijałam nauczycieli albo szłam sie kochać do chłopaka który mi sie podobał :rumieniec:
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
Kochani, to co tutaj opisujecie nazywa się LD (Lucid Dreaming)

Podczas świadomego snu nie jestem biernym obserwatorem akcji, która dzieje się wokoło mnie. Różnica polega na tym, że mogę ingerować w sen, w jego scenerię, w postacie które sama mogę dowolnie kreować! Marzę o locie ponad ziemią? Czemu nie? Wystarczy unieść ramiona, pomarzyć o locie i to się dzieje... Wrażenia płyną jak podczas jawy - mam pełną świadomość tego co się ze mną dzieje. To nie jest zwykły sen, którego nie potrafę kontrolować! Podczas LD mam wielką potęgę - potęgę marzeń - i mogę realizować każdy upragniony cel. Oczywiście mam świadomość, że to tylko sen, że niedługo obudzę się i pęknie ta mydlana bańka... Ale mogę to powtórzyć każdej nocy!
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
Przed snem powtarzaj sobie ile wlezie coś w stylu 'będę mieć świadomy sen'. Wiem, że głupie - ale na mnie działa:) Poszukaj w Internecie, są różne strony, które poruszają ten temat, np http://astraldynamics.civ.pl/
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja mialam kilka razy, i to zawsze jak dzialo sie cos strasznego- zwykle wyskakiwalam wtedy oprzez okno i niestety sie budzilam :p A fajnie by bylo wlasna smierc w snie zobaczyc...
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
Ja mialam kilka razy, i to zawsze jak dzialo sie cos strasznego- zwykle wyskakiwalam wtedy oprzez okno i niestety sie budzilam :p A fajnie by bylo wlasna smierc w snie zobaczyc...

Jak się dzieje coś strasznego w śnie to po prostu to przerywam :)
Nie chciałabym zobaczyć własnej śmierci. Chcę mieć niespodziankę ;)
 
Do góry