Jaki dywan?

W

wistys

Guest
właśnie sam zastanawiam sie nad dywanem - w sumie obydwa są ciekawe, ale ja zatanawiam sie jeszcze czy nie warto wykładziny zamiast dywanu położyc - jakby ktos mi przygotował wykładzine (dociął, obszył) to jak dla mnie to lepsze rozwiązanie
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Też stawiam na ten brązowy, w sumie to i wykładzina mogłaby być, a jeśli chodzi o obszywanie to widziałam jak to robili w Komforcie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Prawda, że nieźle, ja też lubię jak w jednym miejscu można wszystko załatwić - przywiozą, ułożą, doradzą, super :)
W sumie tych wykładzin to chyba większy wybór jest niż dywanów, chociaż i na to nie ma co narzekać. Mnie się podobają te wzorzyste New Forest, ale i te trawy na taras są piękne :)
 
W

wistys

Guest
załatwiając wszystko w jednym miejscu zyskuje sie dużo czasu, którego niestety na codzien brakuje - dlatego też po wstępnych przymiarkach ostatecznie zdecydowałem sie na komfort :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
I słusznie, nie ma jak to kompleksowa usługa, ja też lubię ten sklep. Prawdopodobnie dekoracje okienne i drzwi wprowadzają?
 

zanka34

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
W Komforcie jest nawet tak, że jak się zamówi u nich montaż czegoś, czy np. ułożenie paneli to wtedy jest niższa cena materiału.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Dokładnie, chyba z 12% jest taniej. Jeszcze upatrzyłam sobie ten dywanik w kolorze tych wzorków mam właśnie zasłony :) Tylko znowu jakie dodatki najlepiej by pasowały? Jakiś dekorator by mi się przydał :)
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
LAMARO BRĄZOWY on akurat będzie pasował do pokoju.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Już sama nie wiem tyle tego jest. Chyba skorzystam z profesjonalnego doradztwa w Komforcie :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
No, mnie ten drugi juz też się nie podoba :)
My podłogę to układaliśmy sami, ale wypożyczaliśmy gilotynę do paneli w Komforcie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Nie wiem dokładnie, muszę zapytać swojego M, ale chyba nie za wiele bo się nie odczuło wydatku.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
No niedrogi, nawet za złotówkę wypożyczysz odkurzacz piorący :)
 
U

umoruma

Guest
no rzeczywiście okurzacz za 1 zł, ale dochodzi jeszcze koszt środka piorącego ok 20zł, ale tak czy inaczej środek piorący trzeba kupic :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
No ba! Samą wodą nie umyjesz dywanu, a te płyny są bardzo dobre. Usuną każdą palmę.
 
W

wistys

Guest
ja wykorzystałem wasze porady i ostatecznie przy pomocy speców z komfortu ułożyłem wykladzine - niedrogo, no i obiecany rabat 12% na materiały też był :]
 

pragha

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
jestem przeciwniczką wszelkich dywanów, wykładzin itp...zwłaszcza jeśli w domu jest zwierzak.. gnieździ się w nich tylko kurz, brud, okruszki... już nie mówię o wiecznych plamach. Ja ułożyłam panele i płytki u siebie, przynajmniej mam pewność, że wszystko jest czyste... a zawsze na środek można rzucić jakiś mały chodniczek...To dobre rozwiązane zwłaszcza dla alergików..przemyślcie sprawę..
 
Do góry