Niepewnosc I Pytanie....

Status
Zamknięty.

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jak długo najdłużej spóźniał wam sie okres???? mi na razie spoznia sie 4 dni ale i tak juz mam schiza zeby tylko sie ot zle nie skonczylo........ napiszcie tez co wiecie jakie sa objawy jak sie okazuje ze kobieta jest w ciazy to jak to mazona zaobserwowac na poczatku i kiedy mozna zaobserwoac jakies objawy? powinno byc ok ale z dnia na dzien mam wiekszy schiz :/ :/ ;/
 

Attachments

  • puzzle01.gif
    puzzle01.gif
    1,1 KB · Wyświetleń: 19

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie przejmuj sie tak bo w ogole nie dostaniesz :p
mi sie czesto po 2 tygodnie spoznia, a denerwowanie sie opoznia jeszcze bardziej
to zrob test i bedziesz wiedziec
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
mi najwięcej spóźniał się 18 dni.. nawet kilka razy tak bylo. Teraz też mi się spóźnia z tydzień. Nie ma się co martwić na zapas. Jest wiele czynników powodujących spóźnianie się okresu
 
K

Kotecek

Guest
mnajdluzej opoznial sie okres 8 miesiecy ale ma to ziwazek z moja choroba a co do objawowo ciazy to u kazdej i za kazdym razem sa inne, ja np zauwazylam tylko lekko nadety brzuszek i powiekszone i swedzace piersi, zero wymiotow i troche nudnosci, zawroty glowy i zgaga, no i zmienia ci sie sluz tzn jest go bardzo duzo i czujesz sie jakbys stale miala mokro :) ale nie schizuj sie zrob test i sie przekonaj a najlepiej radze sie porzadnie zabezpieczac o ile nie chcesz jeszcze dziecka :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja to kiedys przez pol roku okresu nie mialam nie wiem w sumie do tej pory dalczego a ogolnie to mam strasznie nieregularne
 

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Dzieki za odpowiedzi pewienie panikuje nawyrost bo ogolnie za bardzo sie czasem stresueje :) dzieki ;) powinno byc ok a jak widze ze moze sie spozniac z 2 tyg i ie musi to nic zlego oznaczac to jestem spokojniejsza :)
 

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
dzieki :) niby to wszystko wiem niby spozia sie 5 dzien innym sie nie raz spoznial z 2 tyg ale wiecie jak to jest i tak jakas obawa tam jest i chodzi sie w jakims napieciu nawet jak stara sie nie denerwowac :) pozdrawiam nika19 ;)
 
K

Kotecek

Guest
dzieki :) niby to wszystko wiem niby spozia sie 5 dzien innym sie nie raz spoznial z 2 tyg ale wiecie jak to jest i tak jakas obawa tam jest i chodzi sie w jakims napieciu nawet jak stara sie nie denerwowac :) pozdrawiam nika19 ;)



Katerin a po co sie stresowac nie lepiej zrobic test i od razu bys wiedziala ?? albo isc do ginekologa ?? troche tego nie rozumiem tutaj nikt ci nie powie czyu jestes czy nie w ciazy a taki test czy badanie duzo daje a do tego stres nie sluzy ludziom tak wiec radzilabym dla twojego spokoju iz drowia to sprawdzic :) a swoja droga moja uwaga o skutecznej antykoncepcji zostala chyba puszczona mimo uszu, ale powtorze jak ktos nie chce miec dzieci to sie skutecznie zabezpiecza czytaj bierze pigulki, uzywa plastrow, wkladki wewnatrzmacicznej i innych bardziejs kutecznych metod niz prezerwatywa
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
gdybym ja tylko mogla brac tabletki :/
zrob test Kotecek Ci dobrze radzi, po co tak czekac i zyc w niepewnosci
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
A na przyszlosc opoznienie okresu moze powodowac na przyklad odchudzanie sie, stres, choroba. Jest pewnie wiecej czynnikow ale chyba (poza ciaza oczywiscie bo ona opoznia o 9 miesiecy) stres jest najczesciej spotykany. Zacznij sie tez dobrze odzywiac, moze zacznij medytowac albo sluchac muzyki relaksacyjnej i nie mysl o okresie. Powinno pomoc!!! :)
 

Mariczka18

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
;)
czesc laska!!
tak jak dziewczyny Ci pisza najprostsze rozwiązanie to TEST, którego cena w aptece to ok.12zł
Wykrywają ciążę już po 6 dniu od stosunku także bardzo szybko...
I czasami warto wyjąć kasę i iść do apteki... Tak wiem... tu kolejny problem by wejśc do apteki i poprosić o test ciazowy.. ale to nikogo nie obchodzi... po prostu jak sie wtydzisz to poczekaj az nikogo nie bedzie a najlepiej kup w jakiejs aptece gdzie Cie nie zna Pani magister...
Idz do domku i zrob test szybko.. wynik po kilku minutach...
i wszystko sie wyjaśni :)
Badz spokojna!!
Kazda z nas ma takie przezycia.. I aby się uspokoić najlepiej zrobić test !!

Trzymaj się ciepło i łepek do góry!!
I napisz jak okres się pojawi!!
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Z tym testem to tez nie jest tak latwo ze kupujesz i robisz. Test nalezy zrobic rano jak wstaniesz z pierwszego sikania bo wtedy masz w nim najwiecej substancji ktore mowia o tym czy jestes w ciazy czy nie. Jesli zrobisz test wieczorem lub po poludniu to nawet w 2 tygodniu ciazy moze ci wykazac ze nie jestes w ciazy. I takie przypadki sie zdarzaly. Widzialam na wlasne oczy choc to nie ja robilam test. Dlatego jesli juz to kupcie test a robcie go nastepnego dnia, wtedy wynik jest najpewniejszy...
 
K

Kotecek

Guest
Z tym testem to tez nie jest tak latwo ze kupujesz i robisz. Test nalezy zrobic rano jak wstaniesz z pierwszego sikania bo wtedy masz w nim najwiecej substancji ktore mowia o tym czy jestes w ciazy czy nie. Jesli zrobisz test wieczorem lub po poludniu to nawet w 2 tygodniu ciazy moze ci wykazac ze nie jestes w ciazy. I takie przypadki sie zdarzaly. Widzialam na wlasne oczy choc to nie ja robilam test. Dlatego jesli juz to kupcie test a robcie go nastepnego dnia, wtedy wynik jest najpewniejszy...



to nie jest tak do kionca na akzdym tescie pisze czy robic z porannego moczu czy z kazdej [robki bo sa rozne testy jednakze zwykly test sikany rzadko wykrywa ciaze po 6 dnaich od zaplodnienia pewniejsze jest badanie krwi
 

Mariczka18

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
ejj ;laski zaufajcie mi prosze...
są juz na rynku testy ktore normalnie mozna robic bezwzgledu na pore dnia...
sa takie czule...
Naprawdę!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry