Forum regionalne.

Hhmm

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam! Pochodzę z Wrocławia i od pewnego czasu interesuje mnie, aby założyć forum regionalne miasta Wrocław oraz woj. Dolnośląskiego.
Stworzenie takiego forum to dla mnie kwestia 1-2 tygodni. Sam postawię forum, wykupię hosting oraz domenę .pl.
Na początku muszę się upewnić, czy w ogóle ktoś będzie chciał mi pomóc, jeżeli tak będzie, wezmę się do pracy.

Wymagania:
- zamieszkały/a we Wrocławiu, bądź w woj. Dolnośląskim,
- poprawna pisownia,
- posługiwanie się programami graficznymi (ważne)
- podstawowa znajomość obsługi for internetowych typu PHPBB, VBulletin.
- częste udzielanie się na forum,
- dodawanie nowych informacji z Wrocławia oraz woj. Dolnośląskiego (na bieżąco)
- odrobina wolnego czasu oraz chęć do współpracy.

Co oferuję:
- jak na razie pozycje Super Moderatora,
- niezawodność w działaniu forum,
- stały kontakt,
- w przyszłości możliwa zapłata pieniężna.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, napisz w tym temacie. Opisz siebie, swoje doświadczenie, itp.
 

Hhmm

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Forum już stoi, czekam tylko na rozpropagowanie domeny. Pilnie poszukuję grafika, Wrocław lub Dolny Śląsk.
 

Hhmm

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jest to forum regionalne Wrocławia i w jakimś tam stopniu postaram się zrobić także Dolnego Śląska, więc dobrze byłoby, gdyby był chociaż z tego województwa.

#
Forum gotowe w 98 %. Domena sprawna, hosting także, potrzeba tylko dobrego loga i można śmigać. Więc jeżeli jesteś grafikiem i mieszkasz gdzieś na Dolnym Śląsku oraz chcesz przyczynić się do rozwoju jakiegoś forum, a w niedalekiej przyszłości zarobić na tworzeniu dla niego różnorakiej grafiki nie czekaj i zgłoś się.
 
Do góry