Aqua-Femin

loczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
że znowu
Hej dziewczyny,
Właściwie to mam do was pytanie bo co do miesiączki mam problemy z zapamiętywaniem dni płodnych i niepłodnych, ale nie o tym... Zaczęłam brać tabletki anty i zatrzymała mi się woda w organizmie, dlatego kupiłam (ponoć b.dobre) tabletki Aqua Femin (50 tabl) więc napisane jest tam by brac podczas posiłku nie dłużej niż 3 tyg., 1-2 razy dziennie regularnie co dwa tyg. w drugiej fazie cyklu miesięcznego. I o to chodzi, kiedy jest II faza cyklu?
Ja mam cykl 28 dniowy ;)
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
łykałam to swego czasu ale efekty były hmmm... bardzo subtelne. Z tego co pamiętam przyjmuje się to przed okresem kiedy organizm zaczyna zatrzymywać wodę. Zamiast tego można jeść produkty działające delikatnie moczopędnie (kapusta, nać pietruszki) z resztą na etykiecie (w składzie) preparatu o którym mowa znajdziesz tego więcej bo to naturalny produkt. No i taniej wyjdzie.
 

Agnieszka_f

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Należy przyjmować preparat tak jak napisala loczka. Spożywanie warzyw (seler naciowy, pietruszka, kapusta) też mogą okazać się pomocne, pod warunkiem, że się nie ma nic przeciwko chodzeniu do wc co godzinę. :)
 

piernikstary

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Należy przyjmować preparat tak jak napisala loczka. Spożywanie warzyw (seler naciowy, pietruszka, kapusta) też mogą okazać się pomocne, pod warunkiem, że się nie ma nic przeciwko chodzeniu do wc co godzinę. :)
słyszałem na innym forum, że toto
1_963bc1421056.jpg
zrujnowało komuś nerki. Trzeba uważać.
 
Do góry