Najfajniejsze kreskówki??

P

Peggy

Guest
Jakie są Wasze najulubiensze,najfajniejsze kreskówki?? :) :hyhy:
 
P

Peggy

Guest
No króliczek Bugs jest spoko.. :D ,a ja uwielbiam Kubuśia Puchatka,Smerfy,i Krecika :zawstydzony: aa no i jakby mogla zapomniec..Pszczółka Maja.. :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja niestety mam malo polskich programow, a moje dziecko preferuje zagraniczne bajki, a szkoda bo za malo ma stycznosci z polskimi bajkami :zalamany:
 
P

Peggy

Guest
Hmm..A na jakim kanale telewizyjnym leci south park ,bo jakos nigdy jeszcze się nie natrafiłam na to w TV,a może oglądałąm,a nawet nie wiedziałąm,ze to to?? :hyhy: :eek:czami: :cool:
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Peggy podzielam Twoje zdanie :D Kubus puchatek,smerfy i krecik :D to najlepsze bajeczki :D:D:D

[ Dodano: 2005-05-03, 00:34 ]
...a no i jeszcze Gumisie bardzo mi sie podobają :D:D:D :rotfl:

[ Dodano: 2005-05-03, 00:36 ]
Nika królik bugsik tez całkiem spoko :] fajna bajeczka :)
 
P

Peggy

Guest
Hmmm..A co powiecie o Bolku i Lolku,albo o Reksiu?Heh..Tez były fajne...To były czasy ... :) :rotfl:
 
R

renataaa

Guest
a co powiecie o wyjątkowych pomysłach sąsiadów ? ;-)))
 
A

Anonymous

Guest
Większość woli bajki takiej jak smerfy, gumisie, reksio, bolek i lolek... To kto ogląda bajki rysowne kreską mangi? Bajki, w których się na wzajem zabijają pokemony? Ja nigdy nie pozwole zeby moje dziecko coś takiego oglądało!!
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
O tak Reksio jest fajny a zwłaszcza ta muzyczka na poczatku bajki, w podstawówce kolega mi nucił tą melodyjkę :D
A ja jeszcze lubię Ludwiczka(o mały, grubszym chłopcu) nie wiem czy ktos z Was zna tę bajeczkę, oglądam ją jak tylko mam okazję :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Smurfy, Gumisie, Reksio, Krecik- to jest to!!! Ale o ludwiczku nie slyszalem :looka: Bugs i cala jego feraina tez jest zafajna!!! :D
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A szkoda że nie słyszałes to fajna i zabawna bajka leci na fox kids, jak się nie mylę. :D
 
Do góry