Jak wgrać nowy soft do se k850i? help

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Witam,
wczoraj mój k850i się sam wyłączył... od tamtej pory się nie chce włączyć (przy próbie włączenie świeci się tylko podświetlenie klawiatury i niebieska dioda z tyłu koło aparatu, ekran wcale nie reaguje ;/ )
Próbowałem się czegoś dowiedzieć szukając w google... wywnioskowałem że najprawdopodobniej przyczyną jest soft... więc szukam jakiejś instrukcji: JAK WGRAĆ NOWY SOFT??? proszę was o jakieś konkterne odpowiedzi, rady... /z kąt ściągnąć nowy, czysty soft (najlepiej najnowszy) i jak go wgrać???
z góry wielkie dzięki :)
 

daone

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
z miasta Łodzi się pochodzi
Oto łopatologiczne rozwiązanie Twojego problemu.

Najpierw rzeczy Ci potrzebne:
* telefon :D
* kabel USB :D
* program SEUS
* plik customize
* program a2uploader

A oto co skąd możesz wziąć

- telefon - z kieszeni
- kabel USB - z pudełka
- program SEUS - z internetu SE Polska oficjalna strona dokładny link
- program a2uploader - też z internetu, żebyś nie płakał wrzucam na RS a2uploader
- plik customize - też z internetu, choć nie powinienem to go wrzucę na RS Customize

Instrukcja krok po kroku

1. Uruchamiamy a2uploader'a - gówniane antywirusy pokazują go jako trojana, ale olać to i działać dalej, na bank nie uszkodzi komputera.
Workspace a2uploader wygląda następująco:


2. Gdy już będziesz widział to rób co następuje:
- podłączasz telefon do kompa za pomocą kabla USB
- wyłączasz telefon
- wyjmujesz kartę SIM, kartę pamięci, baterię
- w a2uploader wciskasz przycisk File System Tool
- wkładasz baterię do telefonu
- nie włączasz telefonu, tylko wciskasz przycisk "C" i go trzymasz
- jeśli w programie nic się nie zmieni może być konieczne odłączenie go i podłączenie ponownie - ale nie wolno Ci puścić klawisza "C". klawisza rzecz jasna w telefonie.
- przytrzymujesz klawisz do momentu w którym pokaże CI się mniej więcej coś w takim rodzaju:



3. W okienku nawigacyjnym po prawej masz dostęp do swojego telefonu. Wchodzisz do folderu : tpa / preset / custom
Ekran powinien wyglądać mniej więcej tak



4. Usuwasz plik customize.xml i za pomocą "drag and drop" wrzucasz na telefon ściągnięty przed chwilą ode mnie plik [oczywiście musisz go wypakować z archiwum rar najpierw] .
Następnie wciskasz przycisk w a2u shutdown fs manager, odłączasz telefon i wyjmujesz baterię na 20 sekund, a następnie ją wkładasz z powrotem.

5. Instalujesz na komputerze SEUSA i instalujesz zgodnie z instrukcjami tam podanymi (a są naprawdę łopatologiczne!) oprogramowanie - jeśli Ci wywali że masz najnowsze to wciśnij klawisz mimo, to instaluj.

6. Po wszystkim uruchom telefon - bez karty SIM, czy pamięci. Wszystko się pięknie wczyta, dopiero wsadzasz kartę pamięci..

No i tak to wygląda. Normalnie biorę za to w swoich punktach od 35-50 PLN :D. Mam prośbę - jak nie zrozumiałeś przeczytaj raz jeszcze, to jest naprawdę proste. No i wypadałoby podziękować :p
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie BB)
Robie wszystko jak mi napisałeś... ale już na początku występuje problem: Mianowicie a2uploader nie pokazuje mi plików z komy, niestety na tym się zacinam... :(
oto jak to u mnie wygląda:
70aad83ddb3c49abmed.jpg


gdyby ktoś wiedział co może być z moją komą... proszę o pomoc
 

juby136

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie BB)
Robie wszystko jak mi napisałeś... ale już na początku występuje problem: Mianowicie a2uploader nie pokazuje mi plików z komy, niestety na tym się zacinam... :(
oto jak to u mnie wygląda:
70aad83ddb3c49abmed.jpg


gdyby ktoś wiedział co może być z moją komą... proszę o pomoc











ja też bym prosił mam ten sam problem:[
 

Aras18

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wczoraj zdarzyło mi się to samo, też tylko świeci się klawiatura i tylna dioda od aparatu. Mam pytanie ile kosztuje zmiana softa i czy to coś pomoże?
 

Aras18

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
po lewej stronie pokazuje mi to samo co u ciebie a po prawej nic i co mam zrobić?
 
Do góry