Samoloty A Noworoski?

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
Od jakiego wieku można przewozic noworodki samolotem??
Prosze! pomocy!!
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Moja siostra była przewożona helikopterem parę dni po porodzie, moze tydzień. I nic jej nie jest, a ma już 19 lat :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a to jest jakis okreslony wiek? :mruga: przeciez niekiedy jest koniecznosc przewiezienia szybko noworodkow w inne miejsce i wtedy takie malenstwo leci helikopterem! ale jesli o cele wycieczkowe to nie wiem... :niepewny:
 

hedonistka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
UK
Niemowlę w samolocie - pamiętaj, że ze względu na zbyt słaby jeszcze układ oddechowy i układ krążenia, noworodki poniżej tygodnia nie mogą latać samolotem! Weź pod uwagę również to, że niemowlęta są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju infekcje, dlatego też, o ile nie jest to naprawdę konieczne, lepiej unikać podróży samolotem. Gdy Twoje dziecko liczy już trzy miesiące lub więcej, lot powinien obyć się bez większych problemów - szum silników z pewnością uśpi dziecko, co pozwoli mu na spokojne przeżycie lotu. Podczas startu i lądowania staraj się karmić dziecko piersią lub przez smoczek, co złagodzi nieprzyjemne odczucia spowodowane zmianą ciśnienia. Pozdrawiam i powodzenia :*
 

dziubek2

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem to 8 dni po porodzie mozna leciec z bobaskiem samolotem..(ja bym nie ryzykowała)
leciałam do Irlandii z moim synkiem jak miał 5-miesiecy...
Pozdrawiam...
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
hmm.. no nie wiem jak już mówiłam małe dzieci napewno można przewozić helikopterem a samolotem ? do dziś wydawało mi sie , że również.
 
Do góry