Telepatia.

N

Neo

Guest
Ja wierzę bo udało mi się nawiązać połączenie umysłowe z przyjacielem. Serio. Bardzo niewyraźne ale jednak.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Wierzę ci NEO,że udało ci się połączyć.Ja też wierze w telepatie i czesto jej doswiadczam
A jak u innych
 

Zenek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
re

Nie wiem czy w nią (telepatia) wierzyć. To co wyprawia David Cooperfield (sorry,nie wiem czy tak pisze się to nazwisko) to chyba nie ma wiele wspólnego z telepatią ale mistrzowsko opanowaną techniką kamuflażu. Natomiast dawno temu czytałem w prasie o człowieku, który w Warszawie w czasie okupacji miał jakby telepatyczne wizje nt. wydarzenia, które za chwilę miało się rozegrac. Jak sam mówił, gdy to odkrył w sobie, uratował kilku osobom życie przed wypadkiem drogowym czy aresztowaniem przez gestapo.
 
L

LuKa

Guest
Ja wierzę w telepatię, ale trochę inaczej. Po prostu bywa tak, że gadam ze swoją przyjaciółką np. na gg i okazuje sie, że myślimy o tym samym, to samo nas boli, słuchamy tego samego... Bardzo często zdarza nam się też pomyśleć o tym samym itd. Nie wiem czy to jest teleptia, ale my to tak nazywamy...
 

Zenek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
re

O kurczę...a wiecie, że teraz skojarzyłem sobie, że nieraz mi się przytrafiło pomyśleć o kimś i za chwilę odbieram telefon od tej osoby? :hyhy: To jest chyba to co pisze faithless
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Moja mama zawsze wyczuwa kiedy ze mną jest coś nie tak. Czy to telepatia? Sama nie wiem. Pamiętam jak moja młodsza siostra miała wypadek w szkole, a mama od rana chodziła niespokojna, wiedziała, że coś się wydarzy. Ale to raczej nie była telepatia tylko przeczucie... Już sama nie wiem w końcu :) W każdym razie mi też zdarza się pomyśleć o tym samym z przyjaciółką ^^
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
To jest właśnie telepatia moi drodzy.Ja mam na okrągło takie sprawy cdziennie i widzę ze nie jestem odosobniona.Coś w tym jest.Takie przeczucie.Wystarczą codzienne błahostki,myślenie o tym samym w tym samym czaasie,albo pomyślę zebym cos chciala a zaraz ktos juz idzie do mnie z tym.
 

anowi2

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
Telepatia...? przeczucie...? szósty zmysł....? Zwał jak zwał, ale coś w tym jest. Wielokrotnie tego doswiadczyłam np. na widok odwiedzającej mnie osoby mówię "własnie o Tobie myslałam" ;) albo ściągam telepatycznie kogoś kto do mnie zadzwoni, albo....och ! ileż tych "albo"! W każdym bądź razie ja wierzę w telepatię, bo iluzja to już cos innego.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
NEO-zgodnie z podpowiedzia twoja dodaję ankietę.Proszę o głosy.Thank you very much.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
No to widzę,że wszyscy wiezrycie w telepatię.A czy ktoś sie wyłamie i powie,że nie wierzy?Jest ktos na forum,kto uwaza,że to bzdura.
 

anita_

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
ja też w nią wieżę,kiedyś gdy rodzice mieli wypadek,poczułam taki nie do opisania niepokuj.Często też miewam sytuacje z przyjaciółmi,w których myślimy o tym samym :)
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
W telepatie dosc latwo uwierzyc zwlaszcza jak sie ma np psa i potrafi on na kilkanascie minut nawet wyczuc, ze wraca np jeden z domownikow z pracy :) (powaga :) )
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Aron napisał:
W telepatie dosc latwo uwierzyc zwlaszcza jak sie ma np psa i potrafi on na kilkanascie minut nawet wyczuc, ze wraca np jeden z domownikow z pracy :) (powaga :) )

tak,dobrze mówisz.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wierze w telepatie, bo nie można tego nazwać zwykłym przypadkiem... gdy np. chce sie danej osobie wysłać smska albo puscic sygnala bo wlasnie sie o niej pomyślało... a ta osoba w tej samej chwili robi to samo w naszym kierunku ;P
 
Do góry