Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Anarchiści

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
622 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#621 pan k

pan k

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2119 postów

Napisano 24 luty 2015 - 14:10

Anarchiści to najbardziej cyniczna grupa jaka istnieje. Pokazuje to bardzo dobrze i dokładnie film Widziałem Naziola .

Tym filmie widać jak Anarchiści organizują pokojową blokadę. Kreują że miała charakter pokojowy a dominowały osoby zamaskowane . Kalisz i Biedroń chcieli przekonać że blokada jest pokojowa ale obok nich były zamaskowane osoby. Te zamaskowane osoby chciały obrzucić butelkami , petardami , kamieniami i znieważały ludzi którzy mieli tylko flagi własnego kraju.Później napadli osobę która miała Polską flagę. Sposób absurdalny kreowali że blokowali Faszyzm którego nie ma. Pomimo że chcieli atakować ludzi to organizatorzy kreowali że blokada jest pokojowa. Zamaskowane   osoby według nich są pokojowo nastawione. Najbardziej Niemcy którzy zaprosili . Zamaskowani i pałkami byli bardzo pokojowi. Szczególnie gdy napadli grupę rekonstrukcyjną  . Jak widać na tym filmie narkotyki poważnie szkodzą zdrowiu zwykłym ludziom bo wtedy widzą wszędzie Faszyzm i dla nich pokojowe jest zakrywanie twarzy. Film też udowadnia że są tym środowisku donoszenie policji jest podstawą. Zawsze za kordonu policyjnego znieważają ludzi. Na tym filmie widać że swobodnie znieważają ludzi , rzucają w nich butelkami , petardami , kamieniami a kordon policyjny ignoruje to. Ignorował Niemców grasujących po Warszawie. Nie reagowali gdy gonili osobę która miała flagę Polski i bili ją. Nie przeszukiwali zamaskowanych Anarchistów.

Widziałem Naziola - wersja poprawiona (2012) Full HD

• 1

#622 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 19:27

FUCKME - wyrażaj siebie tak jak uznasz za stosowne i tak jak podpowiada Ci Twoja wyższa jaźń - ona wie najlepiej.

istota światła

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#623 Baskerville

Baskerville

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 08 maj 2016 - 14:08

Witam,

Pozwoliłem sobie na odświeżenie tego wątku z tego względu, iż punktem wyjścia powinna być etymologia słowa anarchia. Słowo to pochodzi z greki i można w nim wyróżnić dwa człony: an oraz arch. I w zasadzie to jest kluczem do zrozumienia istoty anarchii. Przedrostek an oznacza "bez", a arch to skrócone słowo archon oznaczające "władcę lub pana". Czyli anarchia oznacza stan, kiedy nie ma władców ani panów, aczkolwiek nie oznacza ono braku przestrzegania zasad i, co mnie najbardziej drażni, chaosu.

Jeżeli ktoś ma nadal jakieś wątpliwości, to proponuję poczytać materiały o libertarianizmie

Pozdrawiam,

Baskerville

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1