Mocny Drink

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
Witam!

Wiec tak, w piatek organizuje impreze, zawsze starczylo piwo i wodka ale teraz mam zamiar sprobowac czegos innego. Potrzebuje przepis na drinka, ktory powali kazdego :p

Za kazdy przepis bede wdzieczny ;-))



Cheers .-
 

alexogin

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
41
to moze drinki kawowe?? na pewno skutecznie rozkreca impreze!
naprawde polecam, na mojej imprezie naprawde zadzialalo:)
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam campari z sokiem pomarańczowym, dziewczyny na pewno polubią. A dla facetów może wściekły pies, bo moi kumple się nim mocno obnoszą, ale nie podam ci przepisu, bo nie znam dokładnie. Może coś wyszukasz w necie. Tylko nie jestem pewna, czy to można nazwać drinkiem w sumie...
 

chlopzmazur

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
No wściekły pies dobry jest. Bierzesz na spód kieliszka wlewasz sok malinowy potem resztę wódki a na wierzch tabasco.
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
Na wscieklego psa natknalem sie w interncie w czwartek i postanowilem go sprobowac na piatkowej imprezie, rewelacja ( niezly kop ;) )! Wszyscy bylo zadowoleni. Na koniec imprezy jeszcze ktos zrobil drinka Blue curacao + sok grejfrutowy to chyba byl, wlewasz pierw blue curacao paszczy pozniej sok i mieszasz, tez niezle.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No wściekły pies dobry jest. Bierzesz na spód kieliszka wlewasz sok malinowy potem resztę wódki a na wierzch tabasco.
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Jeżeli robisz wściekłego psa w ten sposób to wódkę należy "nakładać" łyżeczką tak, żeby nie wymieszała się z sokiem. Prawidłowo robi się go nalewając do kieliszka (setki) najpierw pięćdziesiątkę wódki, a następnie dopełniając syropem lejąc go po ściance, tak, żeby ładnie ściekł na samo dno i aby drink był dwuwarstwowy. Na to kilka kropel tabasco.
 

5842

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
jak mocne to proponuje to:
http://www.youtube.com/watch?v=6IyXCdPtcII
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Wino za 5zł wymieszane z wodą gazowaną tudzież z colą (tzw. turbokola) powala każdego bez wyjątku i dobrze wali w łeb.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
stosunkowo mocna jest Żubrówka Biała + kawałek limonki i już znam niektórych co po drugiej szklance czują się Bradami Pittami ;-]
 

kowanowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
no jestem fanem żubrówki białej od kilku miesięcy. Lubię robić słodkie drinki, a teraz można nawet dużo wódki lać i robić mocne drinki, a nie będzie tego czuć. Żubrówka biała ma taki delikatny smak, że jak robię drinki, wlewam potrójną/poczwórną porcję wódki to nie czuć tego mocnego posmaku jak przy innych wódkach które wykorzystywałam dotychczas :) mega polecam! :)
Przy drugim drinku pół wódka -pół soków -można już być mocno zawianym :037:
 

flupikos

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz aby Twoi znajomi "padli trupem" to polecam zrobić im drinka o nazwie wściekły pies lub też krwawa merry.
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
skoro już tyle przepisów żuberkowych się pojawiło to i ja dorzucę swój ulubiony - klasyczne połączenie soku jabłkowego z żubr. bison grass Z dodatkiem startego imbiru i oczywiście lodu, Kiedy pierwsze 3 składniki się "przegryzą" przecedzamy przez sitko do szklanki z lodem i rozkosz gotowa

skoro już tyle przepisów żuberkowych się pojawiło to i ja dorzucę swój ulubiony - klasyczne połączenie soku jabłkowego z żubr. bison grass Z dodatkiem startego imbiru i oczywiście lodu, Kiedy pierwsze 3 składniki się "przegryzą" przecedzamy przez sitko do szklanki z lodem i rozkosz gotowa
 
M

maalamy

Guest
ja ostatnio robiłam drink na bazie wódki, likieru pomarańczowego (triple sec) i tego niebieskiego, soku z limonki, mocne to było jak nie wiem, dla mnie stanowczo za mocne, wolę sobie sznapsnąć coś lżejszego kalibru
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Lżejszy alkohol to i ja bardzo lubię, w zasadzie tylko taki piję, ostatnio piłam wódkę anyżową ze spritem też fajny ma smak.
 
Do góry