prywatne wiadomosci.

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Przepraszam ze tu pisze,ale nieiwem gdzie mam sie takie sprawy dowiadywać.Chodzi mi o to,ze jestem od niedawna na tym forum.I od samego poczatku jak chciałam wysyłąć prywatne wiadomosci w sprawie zyczenia urodzin,to te listy zostaja w szkrzynce do wysłania.Czy one nie powinny byc w skrzynce ze wysłano?Przypuszczam ze przez to nie dochodza te wiadomosci do ludzi.Powiedzcie mi jak to jest.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
No właśnie dlaczego one są tam,przecież naciskam przycisk wyślij i zostają.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
dzięki-narazie nie moge,bo dopiero po południu bede miała uruchomiony swój komp.
To skontaktuje sie z nim.
Wysłałam do ciebie priva,zeby sprawdzic.Zostaje w skrzynce do wysłania i tak jest ciągle,ale zobacz,moze doszedł.Nawet nie wiesz jak mi pomagasz.Moze sie wszystko wyjasni z moim problemem.

[ Dodano: 7 Czerwiec 05, 17:36 ]
Juz wszystko gra z wiadomościami.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
FAITHLESSKU ten twój podpisik z moim nickiem normalnie mnie rozpuszcza................. :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
 
F

faithless

Guest
stokrotka81, Jak te kobiety są niezdecydowane :hyhy:
A co będzie jak sie rozpłyniesz ?
Pozdrawiam :) :przytul: :przytul:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
jak sie rozplyne przed toba to mnie zbierzesz do kubełka potrząszniesz i wylejesz mnie całusią hihihi
uwielbiam cie faithlesskusiu ty mój :p :p :p
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
stokrotka81 napisał:
gremplusiu nie drocz się jesteś romantyczniusi i fajniusi i do tego kochaniusi i kropka
W I E M !!! :hyhy: (skromniutki jestem prawda - ale jedna prosba, pokaz mi z ktorej strony jestem romantyczniusi??)
 
Do góry