Automaty Hazardowe

danielsoft

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Witam!

Zna ktoś z was sposób na oszukanie automatów hazardowych typu jednoręki bandyta. Pytam z czystej ciekawości :p. Te automaty w zasadzie cały czas oszukują i chciałbym wiedzieć jak je można oszukać.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nie oszukują. Są tak budowane, żeby grający zawsze miał przynajmniej odrobinę mniejszą szansę, niż 50%. Dalej to już statystyka ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
automaty to czysta loteria. raz sie wygrywa raz sie przegrywa. nie mozna ich oszukac :(
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Chodziło mi o to, że kody serwisowe (które na bank producent umieszcza) mogą być wykorzystane i w jakiś sposób komuś udałoby się oszukać automat. Zależy jeszcze jaki to miałbyś automat bo jest ich wiele. Np kombinacja klawiszy mogłaby wywołać / odnieść się do jakiejś operacji przez co wydał by część pieniędzy itp.
 

Ryder

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Wioska Smerfow
Kazdy automat ma swoje ustawienia oraz karzdy sie da ustawic wiec one oszukuja ale oszukac sie nieda!!
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Kazdy automat ma swoje ustawienia oraz karzdy sie da ustawic wiec one oszukuja ale oszukac sie nieda!!
bla bla bla... Pisz precyzyjniej, bez błędów itp
// Automaty są zaprogramowane pod odpowiedni algorytm, który zbiera część wrzuconych pieniędzy a resztę przeznacza na "wyplucie" dla klienta. Można by policzyć ile było wrzuconych pieniędzy, ile wydanych, ile zostało. Wtedy, można by oszacować co i jak.
// Skoro one oszukują to i je można oszukać, w jakim Ty świecie żyjesz?
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Tak samo jak automaty do kawy, automaty hazardowe mają 'kody serwisowe'. Jeśli naciśniesz odpowiednie przyciski w odpowiedniej kolejności, wtedy masz dostęp do różnych informacji (jak chociażby stosunek wygrana-przegrana, ilość monet itd). Jakie to są sekwencje? Raczej tego nie poznasz. Takich rzeczy się po prostu nie ujawnia.

Nookie, po co komentarze w poście? ;)
 

tors-sama

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Był kiedyś taki kod 4321... do automatu coca-cola ale podobnież został zmieniony !
A co do "bandytów" to nie wiem jaka jest sekwencja. musiał byś popróbować ale trafienie na odpowiedni to jak kropla w morzu.
Wydaje mi się, że jest to nieopłacalne.
Mógł byś też roztroić automat ale nie wiem jak się to robi.
Nikt wam nie będzie tłumaczył co i jak i ponosił odpowiedzialność za wasze wybryki, a google nie boli.
A jak chce ktoś skrócić sobie wyszukiwanie do kilku tematów niech użyje operatorów logicznych.
"Cała sztuka szukania w google" :]
 
M

marcel_kk

Guest
Był kiedyś taki kod 4321... do automatu coca-cola ale podobnież został zmieniony !
A co do "bandytów" to nie wiem jaka jest sekwencja. musiał byś popróbować ale trafienie na odpowiedni to jak kropla w morzu.
Wydaje mi się, że jest to nieopłacalne.
Mógł byś też roztroić automat ale nie wiem jak się to robi.
Nikt wam nie będzie tłumaczył co i jak i ponosił odpowiedzialność za wasze wybryki, a google nie boli.
A jak chce ktoś skrócić sobie wyszukiwanie do kilku tematów niech użyje operatorów logicznych.
"Cała sztuka szukania w google" :]
Nie ma kodów sewrisowych, bo niby po co???
Są za to kluczyki serwisowe, którymi otwiera się menu
i tam masz wszelkie dostepne opcje, czy to w automatach
typu: Hot Spot, Apex czy Hot Slotach.
Nie marnuj czasu na poszukiwanie luk programowych czy
zakupu jakis "pseudo patentów od Szpiegowskiego",
bo to sie nie sprawdzi, w necie
prawdziwej informacji nie znajdziesz.
Pozostaje jedynie gra i własna obserwacja maszynki.
Pisze to, bo kiedys byłem zwiazany z branżą hazardową,
ale od przeszło roku tam nie pracuje.
 

Gambler1983

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,
Da się to robić na 100%. W Gdańsku był taki typ co łaził po salonach gier i oszukiwał maszyny, zarobił na tym jakąś grubszą kasę, była to dość głośna sprawa w necie, bo w tv chyba nie mówili. Ale wydaje mi się, że on z laptopem łaził. W kasyna w internecie natomiast można przyjąć założenie, że jeżeli maszyny zbierają pewną sumą pieniędzy po której wypłacają jakąś wygraną, to można grać tylko na tych maszynach w których ktoś dawno nic nie wygrał. Akurat w tych sieciowych grach można to sprawdzić. Nie daje nam to oczywiście żadnej gwarancji wygranej ale zwiększa szansę. Ja tak robię jak gram i od kiedy to robię to idzie mi lepiej, choć też nie ma szału :) Możecie trochę poczytać o branży np tu maszyna hazardowa czasami trafiają się fajne teksty. Ogólnie nie warto oszukiwać, tego gości szybko dosyć złapali, choć trochę zarobił, ale pewnie i tak musiał oddać
smile.png
 

blazej28

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szczerze powiem że nie wierze w takie cuda na kiju!! Nie da się od tak oszukać maszyny hazardowej choćby nie wiem jak ktoś próbował nas do tego przekonać!! Dlatego powiem wam tak jak chcecie wygrać po prostu trzeba dużo grać!!
 

Cohobation

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Automaty do gier, maszyny hazardowe to sprytnie przemyślane urządzenia, które oszukac jest niezmiernie ciężko... Polecam poczytać odpowiednie artukuły na zakładysportowe.pl wtedy będziecie wiedzieć że tak sie po prostu nie da :)
 

b166476

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jest ciezko ale był kiedys taki impulsator , taka spiralka ktora wsuwalo sie do wrzutnika na pieniadze i nabijal kredyty na starych admiralach i hotspotach, potem sie zabezpieczyli i włączał alarm albo powodowal zwarcie i wylaczal maszyne. Ostatnio doszły mnie słuchy ze lata ktoś po punktach u mnie w mieście i bezprzewodowo nabija kredyty, poszperałem i znalazlem cos takiego cashdominator.pl , co o tym sadzicie? Rozwazam kupno tego urzadzenia, poniewaz nigdzie nie spotkalem sie z negatywna opinia. Wypowiadajcie sie
 

gerdoris

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dlaczego oszukują automatach? Osobiście gram tylko dla zabawy. Nawet wirtualne pieniądze miło dostać tę wygraną.
 

Curtis5033

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dariusz Wojciechowski napisał:
Widzę, że większość osób które tu piszą w ogóle nie mają pojęcia o branży. Pracowałem jako elektronik w jednej z firm hazardowych, i nikt mi nie wmówi, że nie idzie ich oszukać i jest na to wiele możliwości i dowodów, chociażby ten filmik
Oczywiscie ze sa na to sposoby i w swiecie graczy sa one juz znane, polecam sie zapoznac z ta strona hotspoty.com.pl
 
Do góry