Katie Melua :)

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zainteresowałam sie jej osobą po usłyszeniu 'nine million bicycles' no i.. potem tylko 'piece by piece' i ostatnio namietne słuchanie bez końca :D
słyszał ktoś jeszcze o niej? Jeśli tak to podajcie Wasze ulubione piosenki :)
pozdrawiam
 

sylvia-c

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Horyniec-Zdrój
Ostatnio coś też mi odbiło zaczęłam jej słuchać :) Ma piosenki wpadające w ucho, a co do piosenek to można powiedzieć że podoba mi się jej cały album "Peace by Peace", zarąbisty, przechodze na jazz
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ja słyszałam tylko jedną piosenkę tej wokalistki "Nine million bicycles" i strasznie lubię jej słuchać.Już sama melodia jest piękna.
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
ja mam obydwie jej plytki...ulubione kawalki to Nine Million Bicycles, The Closest Thing To Crazy i Spider's Web...

Naprawde ma swietny glos. I jest piekna :) Podoba mi sie :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
po obejrzeniu Tylko mnie kochaj wyszukalam w necie tytulu tej piosenki i akurat Katie Melua Nine Million Bicycles nie powiem bardzo fajna ale reszty jej piosenek nie sluchalam no ale moze kiedys... :)
 

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
O widzę, że nie tylko ja oszalałam na punkcie jej piosenek. Są super. Pozdro dla wszystkich czytających.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Slyszlam ta co o niej wsyztcy piszecie ale jakos nie przywiazalam zbytniej uwagi za to spodobala mi sie "spider's web" ;)
 

Lizzy

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja baardzo lubie Katie Melua :D Jest śliczna, ma piekny głos. Nic dodac nic ująć :eek:k:

Jak chcecie podyskutowac o katie to zapraszam na www.katiem.fora.pl
to jest forum o Katie :D
 

Wiki13

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Katie ma niesamowity głos i niesamowite piosenki.Jestem pod wrażeniem zarówno melodii jak i tekstów.
Słucham jej godzinami.Moje ukochane piosenki to Piece by piece,Spider's web,The closest thing to crazy,Crawling up a hill,Just when I needed you most,Bame it on the moon.Katie jest niesamowita!!!!!!Mam o niej blog więc jeśli ktoś chciałby na niego wpaść podaję adres www.katie-melua-katie.blog.onet.pl Serdecznie zapraszam!!
 

Attachments

  • katie4.jpg
    katie4.jpg
    121,9 KB · Wyświetleń: 105
  • katie_melua_nobelko_222090g.jpg
    katie_melua_nobelko_222090g.jpg
    104,9 KB · Wyświetleń: 89

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
moj tata to uwielbia.. ja raczej tego nie slucham.. ale jak juz wlaczy na winampie na volum: 100% to jakos przezyje :p
Nine million bicycles <--- to jets dobre :)
 
Do góry