zakupy przez internet

misia207

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam:) Urządzam swoje mieszkanko i wiedziona potrzebą zakupienia wyposażenia zainteresowałam się zakupami przez internet:) Ostatnio na multizakupy.pl kupiłam mały, okrągły stolik do salonu. Są w pełni profesjonalni od samego początku wspólpracy. Stolik otrzymałam w terminie, bez żadnych uszkodzeń. Ogromną zaletą jest możliwość rozłożenia płatności na raty:) Także polecam:) Znacie może adresy jakiś innych sklepów internetowych?
 
I

impresja_switu

Guest
Ja znam electro.pl. Tam również można znaleźć "małe" co nie co do domku. Oferują sprzęt agd/rtv, ale i nie tylko. Dodatkowo komputery, telewizory, mp3, sprzęt telekomuikacjyny. Jest tego całkiem sporo. Najważneijsze chyba jednak, że kontakt z obsługą jest bardzo dobry. Potrafi doradzić i ułatwić wybór. Rzadko się to zdarza...
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
A ja znam moderni.pl, mają w ofercie przede wszystkim AGD, więc jeśli ktoś urządza kuchnię, to polecam. Jak dla mnie mają fajne ceny i sprzęt dobrej jakości :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja czasami na internetowych serwisach szukam promocji, ale drogich rzeczy nie kupuję przez internet (a do takich zaliczam RTV,AGD czy meble).
 

zanka34

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dlaczego nie? teraz jest tak, że jak coś kupujesz przez neta to masz 10 dni na przetestowanie i możesz oddać bez żadnych problemów nawet jak sprzęt działa dobrze, także ja się nie boję już o nic;) tak kupiłam ostatnio laptopa za prawie 4 tysiaki i wszystko było ok:) tylko ze najlepiej w w miarę sprawdzonym sklepie, a nie takim co powstał 3 dni temu i za 3 dni zniknie... z tego 123 to kupuję jescze w http://www.123agd.pl - ale tu tylko agd. raz kupiłam - suszarkę - no i ok:)

pozdrawiam i polecam nie bać się, bo naprawdę można zaoszczędzić czas... no chyba że jak ktoś chce dotknąć to można najpierw pojechać i "pomacać" a kupić przez internet :)
 

krzys76

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
3
no Zanka ma rację, takie prawo ale wiadomo że różni sprzedawcy są a potem się po sądach plątać o suszarkę za 99 zł to ja pieprzę... raz żona coś kupiła w 123agd.pl co Zanka mówi i przyszło, także polecić mogę:)

Różnie to jest na allegro, no ale tam są pomocne komentarze.
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Owszem sklepów internetowych ze sprzętem AGD jest mnóstwo i wciąż powstają nowe, jednak ja jestem wierna jednemu - mixelectronics.pl Dlaczego? Z kilku powodów:
Po pierwsze mam do niego zaufanie oparte na kilkunastu udanych inwestycjach. Po drugie - mogę dokonać rezerwacji towaru i odebrać go osobiście, sprawdzając - jeżeli miałabym wątpliwości. Więc plus za podejście do sprzedaży i klienta - a to chyba dla nas kupujących najbardziej się liczy.
 

pragha

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja to się chyba uzależniłam od e-zakupów :) w zasadzie kupuje wszystko, poza art. spożywczymi (póki co :) ) Ale tak serio, komu chciałoby się iść do sklepu skoro może znaleźć i kupić wszystko klikając myszką i czekać aż towar pojawi się pod drzwiami....ja tak właśnie urządzałam swoje mieszkanko, kolega z pracy polecił mi sklep euromall.pl . Jak to kobieta.. miałam mnóstwo pytań i dylematów a spotkała mnie miła niespodzianka - profesjonalna, miła i chętna do pomocy obsługa (udzielają porad nawet przez gg :) ) ...a towar pierwsza klasa...i nad czym tu się zastanawiać??
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
A ja znam moderni.pl, mają w ofercie przede wszystkim AGD, więc jeśli ktoś urządza kuchnię, to polecam. Jak dla mnie mają fajne ceny i dobrej jakości :)
też miałam do czynienia z moderni.pl, skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na forach i się nie zawiodłam. ogólnie podchodzę dość sceptycznie do zakupów w necie, ale to jednak dobry wynalazek dla wygodnickich leniuchów :D
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Ja z początku bałem się e-zakupów w kwestii wyposażenia domu, ale przekonały mnie sporo niższe ceny niż w tradycyjnych sklepach. Polecam sklep z wyposażeniem łazienek: sklep.kati-kati.pl. Bardzo miła obsługa i jak już wspomniałem, atrakcyjne ceny :)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Ludzie jeszcze boja się kupować coś bez dotykania i przebierania, szczególnie ciuchy, ale tez i rtv/agd. Chociaż jak ostatnio chciałam zamówić mikrofalę to jeden ze sklepów powiadomił, że wszystkie wysprzedane i czekają na dostawę. Więc chyba te sprzęty schodzą. Nie każdy ma czas i ochotę jechać do sklepu i wybierać, oglądać... Często sklepy internetowe robią promocje i można naprawdę tanio kupić dobrej marki ubrania czy sprzęt AGD.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Pomacać można najpierw w normalnym sklepie - ja tak zazwyczaj robię :) A w necie jest po prostu o niebo taniej :) Więc to grzechem by było, gdyby z takich możliwości nie korzystać :D Ja tak odkurzacz kupowałam - i tym razem w ciemno, bo w sklepie takiego nie widziałam :) Ale się naczytałam opinii na różnych serwisach i poszłoo ;) A jestem bardzo zadowolona :D
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Pomacać można najpierw w normalnym sklepie - ja tak zazwyczaj robię :) A w necie jest po prostu o niebo taniej :) Więc to grzechem by było, gdyby z takich możliwości nie korzystać :D Ja tak odkurzacz kupowałam - i tym razem w ciemno, bo w sklepie takiego nie widziałam :) Ale się naczytałam opinii na różnych serwisach i poszłoo ;) A jestem bardzo zadowolona :D
 

Ekspertka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja jak najbardziej polecam zakupy przez internet - można naprawdę tanio zaopatrzyć się z dobry sprzęt :) Nawet bez wcześniejszego "dotykania" w zwykłym sklepie.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
faktycznie sporo teraz sklepów tego typu w necie, ja od czasu do czasu kupuję na electro.pl, jakoś już się przyzwycaiłam do tego sklepu, a skoro się jeszcze nie zawiodłam, to narazie nie będę go zmieniać :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ekspertka- no pewnie, że nie zawsze trzeba macać :D Ja np. uwielbiam torebki przez net kupować i mi fota jak najbardziej wystarczy :D Aparat też bez macania kupiłam, bo specyfikacja i zdjęcie wystarczą :) Więc zupełnie na luzie :)
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Zawsze można pójść do normalnego sklepu, pooglądać, podotykać, ew. przetestować, a później kupić taniej w Internecie. Ja jednak przeważnie kupuję elektronikę/rtv, więc tutaj dane techniczne odgrywają większą rolę niż sprawdzanie w sklepie :)
 

maggiex

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Witajcie, zgadzam się z dudeczką, że ludzie wciąż boją się zamawiania w internecie bez wcześniejszego dotykania.Ja zaryzykowłam raz i teraz bardzo często wyszukuję sobie coś w interncie. Jeśli chodzi o agd lub rtv to zawsze sprawdzam magicznąplanetę.pl, bo oni mają szeroką ofertę i chętnie doradzą, jak ktoś się zastanawia. Ostatnio np. zamówiłam depilator, teraz zastanawiam się nad pralką. Właściwie to przekonuję mamę, żeby tę pralkę zamówić w magicznejplanecie, bo jest naprawdę dużo taniej. Pozdrawiam wszystkich kupujących w sklepach internetowych :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Pablo - słusznie prawisz :D
maggiex - a jaką praleczkę chcecie kupić? :)
 
Do góry