Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

zakupy przez internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Luphis

Luphis

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1372 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 21:00

Dobrze się przejść do sklepu i pomacać :P Ja ostatnio zamawiałem cały komputer przez sieć w esc.pl. Kiedyś innym bardzo dobrym sklepem komputerowym był znak.pl. Zakup trochę mnie kosztował, ale nie żałuję, w sklepie pewnie zapłaciłbym trochę więcej. Ale warto wcześniej sprawdzić opinie sklepu, żeby się ni naciąć.
  • 0

#22 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 00:44

Jasne, najfajniej, że większość sklepów oferuje możliwość zostawienia komentarzy klientom, albo w necie można znaleźć wypowiedzi internautów na ten temat :) Jak się sprawdzi to się nie straci :) I tak jest ze wszystkim :)
  • 0

#23 Guest_Alternative Trippin_*

Guest_Alternative Trippin_*
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 01:11

Tak się wymieniacie tymi linkami komputerowymi, muzycznymi, to ja może dla odmiany wrzucę sprawdzony sklep sportowy, może komuś się przyda :) - sklep-presto.pl. Zamawiałem stąd kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli. No i przede wszystkim, mają taki asortyment, że jest w czym wybierać. Polecam.
  • 0

#24 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 01:14

A pewnie :D Przyda się i taki ;) W sumie faktycznie dość atrakcyjna oferta, szkoda, że więcej snowboardowych rzeczy nie ma...
  • 0

#25 chuchro

chuchro

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 10:18

Zakupy przez Internet - a owszem! I to bardzo chętnie:) Kilka razy się zawiodłam, ale z racji, że jest to bardzo wygodna i szybka forma. Do tego stopnia, że kupiłam ostatnio nawet TV. Zanim to się stało byłam trochę sceptycznie nastawiona, ponieważ taki zakup to już coś poważniejszego i trzeba się nad tym dobrze zastanowić. Wybrałam sklep hiperokazja, zwracając szczególną uwagę na niskie ceny, ale też na opinię koleżanki o szybkiej przesyłce. Zamawiałam w piątek - czekam jutro lub pojutrze na mój zakup:)
  • 0

#26 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 29 wrzesień 2009 - 21:39

Mmm :D No to super :D A jaki telewizorek, jeśli można wiedzieć? :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Luphis

Luphis

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1372 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 19:21

Ja w tym tygodniu mam nadzieję, że będę w końcu głośniki zamawiał w necie. Nie mogę po prostu wytrzymać, jak nic mi nie hałasuje w pokoju :P No chyba, że w sklepie będą podobne ceny, najgorsze są te 2-3 dni jakie trzeba czekać na dostawę:P
  • 0

#28 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 22:40

Oj, cierpliwości trochę :) Na pewno nie zaszkodzi, a jaka frajda będzie potem :) A masz już coś upatrzonego?
  • 0

#29 Luphis

Luphis

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1372 postów

Napisano 04 październik 2009 - 12:05

W sumie nic specjalnego. Tutaj szaleć nie będę :P Chociaż widziałem ciekawe głośniczki:
Dołączona grafika
ale cena ok. 1000zł, więc stanowczo nie dla mnie:P Pewnie kupię jakieś creative 5+subwoofer.
  • 0

#30 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 05 październik 2009 - 01:30

Osz kurka! :D Genialne! :D Ale cena faktycznie niezbyt przystępna xD Zwłaszcza za 2.1 :P
To brakuje tylko jakiegoś wypasionego tv i kino domowe jak znalazł będzie :P Ostatnio coś czytałam, że te ramki po bokach ekranu zaczną znikać...
  • 0

#31 smukła86

smukła86

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 05 październik 2009 - 06:47

No no no Luphis jaki design :ok: Czaderskie te głośniczki. A wracając do tematu zakupów, zdecydowanie tak !!! Nie widzę chyba bardziej korzystnej możliwości. Niższe niż w sklepach stacjonarnych ceny, zawsze chętna do pomocy obsługa, raty, przeważnie dłuższa niż normalnie gwarancja, często możliwość zwrotu towaru w razie niezadowolenia i błyskawiczna obsługa. Dla mnie właśnie jedną z najważniejszych zalet e-zakupów jest profesjonalizm obsługi (zwłaszcza jak kupuję coś o czym mam marne pojęcie). Dlatego ja Wam polecę wasserman.pl. Mają tam praktycznie wszystko co potrzeba do sieci bezprzewodowych i nie tylko. Oprócz anten, konwerterów, sieci lan, mają także sprzęt RTV, aparaty, laptopy czy nawigację. Na a wszystko opisane w taki przystępny sposób, że nawet laik jest w stanie zbudować domową sieć z dostępem do neta ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 neciczek

neciczek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 05 październik 2009 - 20:55

Droższe rzeczy takie jak AGD najlepiej sprawdzić najpierw na porównywarkach, bo różnice cenowe są naprawdę spore. Mebelki są całkiem ciekawe w IKEI.
  • 0

#33 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 06 październik 2009 - 00:30

No ale do IKEI trzeba pojechać ;) Bo przez net chyba jeszcze nie można zamawiać... Grunt, że faktycznie jest to ogromna oszczędność :) Teraz książki kupuję - około połowa ceny rynkowej - dla mnie bomba :ok:
  • 0

#34 neciczek

neciczek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 06 październik 2009 - 07:00

No niestety trzeba pojechać :) My zrobiliśmy sobie w wakacje wycieczkę jednodniową tylko po to, żeby tam pojechać.
  • 0

#35 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 06 październik 2009 - 22:46

A opłacało się chociaż? :)
  • 0

#36 polarnik

polarnik

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 09 październik 2009 - 11:27

Ja już sporo rzeczy kupiłem na multizakupy.pl i jestem zadowolony z ich usług - głównie ze względu na profesjonalną obsługę i brak większych problemów z dostawą. Warto sprawdzać promocje, które mają w sklepie, bo może się okazać, że dają akurat spory rabat na materiały, czy wyposażenie, którego szukacie. Można zaoszczędzić trochę pieniędzy i mieć towar wysokiej jakości.
  • 0

#37 słowik80

słowik80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 12 październik 2009 - 16:15

No to ja też Wam podrzucę ciekawy link esmebel.com Znajdziecie tam ciekawe mebelki z drewna, co najciekawsze możecie sobie wybrać na jaki kolor chcecie żeby je Wam pomalowali. Solidne wykonanie, wiem co mówie, sama mam takie w domu. Jeżeli chodzi o cene to długo szukałam tańszych i nic nie znalazłam.
  • 0

#38 gaga22

gaga22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 12 październik 2009 - 16:50

Nie wiem czy już ktoś pisał o electro.pl. Szukam tam właśnie prezentu ślubnego, a słyszałam wiele pochlebnych opinii zwłaszcza na temat obsługi i sprawnej dostawy. Podobno można zasięgnąć porady także przez infolinię. Może ktoś już tam coś zamawiał?
  • 0

#39 elenka87

elenka87

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 12 październik 2009 - 17:04

Ja ostatnio polubiłam zakupy mebli przez internet. Znudziły mnie już "ikeowskie" rozwiązania i zainteresowałam się meblami ekologicznymi z drewna. Np. na esmebel.com mają piękne meble w dość przystępnych jak na naturalne drewno cenach. Szczerze polecam. :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#40 neciczek

neciczek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 12 październik 2009 - 17:43

"A opłacało się chociaż?"
Znajomi kupili ławę do salonu, a ja raczej drobiazgi typu świeczki zapachowe, kocyk itp.

"Szukam tam właśnie prezentu ślubnego"
U mnie i wśród znajomych ostatnio panuje moda na dawanie pościeli w prezencie :) Fajna sprawa, bo zazwyczaj szkoda kasy na pościel droższą niż 100 zł, więc taki prezent jest dość "luksusowy" ;-)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0