Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

zakupy przez internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 misia207

misia207

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 12:17

Witam:) Urządzam swoje mieszkanko i wiedziona potrzebą zakupienia wyposażenia zainteresowałam się zakupami przez internet:) Ostatnio na multizakupy.pl kupiłam mały, okrągły stolik do salonu. Są w pełni profesjonalni od samego początku wspólpracy. Stolik otrzymałam w terminie, bez żadnych uszkodzeń. Ogromną zaletą jest możliwość rozłożenia płatności na raty:) Także polecam:) Znacie może adresy jakiś innych sklepów internetowych?
  • 0

#2 Guest_impresja_switu_*

Guest_impresja_switu_*
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2009 - 14:05

Ja znam electro.pl. Tam również można znaleźć "małe" co nie co do domku. Oferują sprzęt agd/rtv, ale i nie tylko. Dodatkowo komputery, telewizory, mp3, sprzęt telekomuikacjyny. Jest tego całkiem sporo. Najważneijsze chyba jednak, że kontakt z obsługą jest bardzo dobry. Potrafi doradzić i ułatwić wybór. Rzadko się to zdarza...
  • 0

#3 Alveolus

Alveolus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 23 czerwiec 2009 - 19:08

A ja znam moderni.pl, mają w ofercie przede wszystkim AGD, więc jeśli ktoś urządza kuchnię, to polecam. Jak dla mnie mają fajne ceny i sprzęt dobrej jakości :)
  • 0

#4 zanka34

zanka34

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 17:37

Jak już tak mówicie co znacie, to ja też znam niezły sklep, 3 razy tam już kupowałam rózne bzdety do łazienki - to http://www.123armatura.pl
  • 0

#5 Luphis

Luphis

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1372 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 13:09

Ja czasami na internetowych serwisach szukam promocji, ale drogich rzeczy nie kupuję przez internet (a do takich zaliczam RTV,AGD czy meble).
  • 0

#6 zanka34

zanka34

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 21:58

Dlaczego nie? teraz jest tak, że jak coś kupujesz przez neta to masz 10 dni na przetestowanie i możesz oddać bez żadnych problemów nawet jak sprzęt działa dobrze, także ja się nie boję już o nic;) tak kupiłam ostatnio laptopa za prawie 4 tysiaki i wszystko było ok:) tylko ze najlepiej w w miarę sprawdzonym sklepie, a nie takim co powstał 3 dni temu i za 3 dni zniknie... z tego 123 to kupuję jescze w http://www.123agd.pl - ale tu tylko agd. raz kupiłam - suszarkę - no i ok:)

pozdrawiam i polecam nie bać się, bo naprawdę można zaoszczędzić czas... no chyba że jak ktoś chce dotknąć to można najpierw pojechać i "pomacać" a kupić przez internet :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 krzys76

krzys76

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 19:27

no Zanka ma rację, takie prawo ale wiadomo że różni sprzedawcy są a potem się po sądach plątać o suszarkę za 99 zł to ja pieprzę... raz żona coś kupiła w 123agd.pl co Zanka mówi i przyszło, także polecić mogę:)

Różnie to jest na allegro, no ale tam są pomocne komentarze.
  • 0

#8 sunrise_girl

sunrise_girl

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 126 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 22:26

Owszem sklepów internetowych ze sprzętem AGD jest mnóstwo i wciąż powstają nowe, jednak ja jestem wierna jednemu - mixelectronics.pl Dlaczego? Z kilku powodów:
Po pierwsze mam do niego zaufanie oparte na kilkunastu udanych inwestycjach. Po drugie - mogę dokonać rezerwacji towaru i odebrać go osobiście, sprawdzając - jeżeli miałabym wątpliwości. Więc plus za podejście do sprzedaży i klienta - a to chyba dla nas kupujących najbardziej się liczy.
  • 0

#9 pragha

pragha

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 11:05

Ja to się chyba uzależniłam od e-zakupów :) w zasadzie kupuje wszystko, poza art. spożywczymi (póki co :) ) Ale tak serio, komu chciałoby się iść do sklepu skoro może znaleźć i kupić wszystko klikając myszką i czekać aż towar pojawi się pod drzwiami....ja tak właśnie urządzałam swoje mieszkanko, kolega z pracy polecił mi sklep euromall.pl . Jak to kobieta.. miałam mnóstwo pytań i dylematów a spotkała mnie miła niespodzianka - profesjonalna, miła i chętna do pomocy obsługa (udzielają porad nawet przez gg :) ) ...a towar pierwsza klasa...i nad czym tu się zastanawiać??
  • 0

#10 rybka-plum

rybka-plum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 204 postów

Napisano 28 lipiec 2009 - 01:18

A ja znam moderni.pl, mają w ofercie przede wszystkim AGD, więc jeśli ktoś urządza kuchnię, to polecam. Jak dla mnie mają fajne ceny i dobrej jakości :)

też miałam do czynienia z moderni.pl, skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na forach i się nie zawiodłam. ogólnie podchodzę dość sceptycznie do zakupów w necie, ale to jednak dobry wynalazek dla wygodnickich leniuchów :D
  • 0

#11 Pablo.s

Pablo.s

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 141 postów

Napisano 07 sierpień 2009 - 12:17

Ja z początku bałem się e-zakupów w kwestii wyposażenia domu, ale przekonały mnie sporo niższe ceny niż w tradycyjnych sklepach. Polecam sklep z wyposażeniem łazienek: sklep.kati-kati.pl. Bardzo miła obsługa i jak już wspomniałem, atrakcyjne ceny :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 dudeczka

dudeczka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 13:21

Ludzie jeszcze boja się kupować coś bez dotykania i przebierania, szczególnie ciuchy, ale tez i rtv/agd. Chociaż jak ostatnio chciałam zamówić mikrofalę to jeden ze sklepów powiadomił, że wszystkie wysprzedane i czekają na dostawę. Więc chyba te sprzęty schodzą. Nie każdy ma czas i ochotę jechać do sklepu i wybierać, oglądać... Często sklepy internetowe robią promocje i można naprawdę tanio kupić dobrej marki ubrania czy sprzęt AGD.
  • 0

#13 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 12 sierpień 2009 - 02:24

Pomacać można najpierw w normalnym sklepie - ja tak zazwyczaj robię :) A w necie jest po prostu o niebo taniej :) Więc to grzechem by było, gdyby z takich możliwości nie korzystać :D Ja tak odkurzacz kupowałam - i tym razem w ciemno, bo w sklepie takiego nie widziałam :) Ale się naczytałam opinii na różnych serwisach i poszłoo ;) A jestem bardzo zadowolona :D
  • 0

#14 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 12 sierpień 2009 - 02:24

Pomacać można najpierw w normalnym sklepie - ja tak zazwyczaj robię :) A w necie jest po prostu o niebo taniej :) Więc to grzechem by było, gdyby z takich możliwości nie korzystać :D Ja tak odkurzacz kupowałam - i tym razem w ciemno, bo w sklepie takiego nie widziałam :) Ale się naczytałam opinii na różnych serwisach i poszłoo ;) A jestem bardzo zadowolona :D
  • 0

#15 Ekspertka

Ekspertka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 17 sierpień 2009 - 11:05

Ja jak najbardziej polecam zakupy przez internet - można naprawdę tanio zaopatrzyć się z dobry sprzęt :) Nawet bez wcześniejszego "dotykania" w zwykłym sklepie.
  • 0

#16 polinea

polinea

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 20 sierpień 2009 - 15:36

faktycznie sporo teraz sklepów tego typu w necie, ja od czasu do czasu kupuję na electro.pl, jakoś już się przyzwycaiłam do tego sklepu, a skoro się jeszcze nie zawiodłam, to narazie nie będę go zmieniać :)
  • 0

#17 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 23:38

Ekspertka- no pewnie, że nie zawsze trzeba macać :D Ja np. uwielbiam torebki przez net kupować i mi fota jak najbardziej wystarczy :D Aparat też bez macania kupiłam, bo specyfikacja i zdjęcie wystarczą :) Więc zupełnie na luzie :)
  • 0

#18 Pablo.s

Pablo.s

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 141 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 23:35

Zawsze można pójść do normalnego sklepu, pooglądać, podotykać, ew. przetestować, a później kupić taniej w Internecie. Ja jednak przeważnie kupuję elektronikę/rtv, więc tutaj dane techniczne odgrywają większą rolę niż sprawdzanie w sklepie :)
  • 0

#19 maggiex

maggiex

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 20 wrzesień 2009 - 14:23

Witajcie, zgadzam się z dudeczką, że ludzie wciąż boją się zamawiania w internecie bez wcześniejszego dotykania.Ja zaryzykowłam raz i teraz bardzo często wyszukuję sobie coś w interncie. Jeśli chodzi o agd lub rtv to zawsze sprawdzam magicznąplanetę.pl, bo oni mają szeroką ofertę i chętnie doradzą, jak ktoś się zastanawia. Ostatnio np. zamówiłam depilator, teraz zastanawiam się nad pralką. Właściwie to przekonuję mamę, żeby tę pralkę zamówić w magicznejplanecie, bo jest naprawdę dużo taniej. Pozdrawiam wszystkich kupujących w sklepach internetowych :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 fumka

fumka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 820 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 00:17

Pablo - słusznie prawisz :D
maggiex - a jaką praleczkę chcecie kupić? :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0