Brak OPENGL pomimo zainstalowanych sterowników

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Witam.
Mam dość duży problem, przez którego nawet formatowałem kompa, lecz nie przyniosło to żadnych rezultatów.
Posiadam grafikę GF 6200, ze sterownikami 175,19 i nie wykrywa mi OPENGL. Co prawda gram tylko w WoW-a ostatnio, lecz są w nim duże problemy.
Po załadowaniu się gry wyskakują takie krateczki w niektórych miejscach, muszę kilka razy dawać alt+tab, aby w końcu normalnie zaskoczyło. Dało się grać. Lecz teraz, gra mi się tnie strasznie, i po chwili wyskakuje mi okienko, że sterownik przsestał odpowiadać, i konieczny jest restart systemu. Strasznie mnie to denerwuje, próbowałem już różne wersje sterowników, i ciągle to samo.
Mam Windowsa XP.
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
nie chce byc irytujący, bo za szczegółowo nie napisales...
- przeinstalowac OpenGL (ewentualnie nowa wersja?)
- ...DirectX
- ...sterowniki od grafy

WoW WoTKL? - większe wymagania ma od poprzednich wersji, np zalecany SP3 (tez nie napisales jaki masz SP), wczesniej nie miales z tym problemu?
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
1. Zaktualizować system
2. Przeinstalować DirectX
3. Zainstalować najnowsze sterowniki ze strony: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Uwaga! Ważna kolejność instalacji. Reinstalacja DirectX często powoduje problemy z OpenGL.

Tard, biblioteki OpenGL znajdują się w pakiecie instalacyjnym sterowników NVIDIA, a reinstalowanie DirectX po instalacji OpenGL nie da co najmniej żadnego pozytywnego rezultatu.
 
Do góry