Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Bycmoze to glupi temat i pewnie go za taki uznacie, ale zastanawiam sie nad tym ktora z obecnych we wspolczesnym swiecie subkultur jest najabdrziej niebezpieczna. scic\slej mowiadz ktora uwazacie za taka ktora moze najbardziej skrzywdzic innych i nas samych np przez narkotyki, wszczynanie bojek, swa agresywnosc a takze w innych aspektach...
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
wg mnie dresy sa najbardziej niebezpieczni (i zarazem najbardziej tepe)
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Najbardziej niebespieczna jest subkultura polityków!!!

Dziwny ten temat :/ Wiadomo ze metalowce beda oskarzac hh, dresow i cała reszte, a dresy metali itd To ludzie sa glupi i niebespieczni a muzyka, ubior i sposob bycia nie maja z tym nic wspolnego.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Każda subkultura na sój sposób jest niebezpieczna :) Metal jak ci zaku**wi z glana to biedaa. :p a jak dresy w grupie cie spalujo to tez niedobrze :) hehe :p
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ja się moherowych beretów najbardziej obawiam :D A tak na poważnie to zawsze i wszedzie się kilku idiotów znajdzie.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Z tą róznicą, że metal nie sprowokowany pierwszy nie uderzy - dres odwrotnie.

A najniebezpieczniejsza subkultura?
Patalogiczni dresiarze (czyli tacy skrajni blokersi itp...) i skinheadzi fanatycy.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Hmm w sumie trudne pytanie. W kazdej subkulturze trafiaja sie jakies odchyły, ale myslac tak zupelnie stereotypowo to wydaje mi sie ze dresy wlasnie, bo oni to chyba najbardziej lubia zaczepiac i bic... Ale nie znaczy to ze metale np nie moga byc agresywni... Chyba naprawde zalezy to od usposobienia czlowieka.
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Ja uwazam jak juz wczesniej zostalo namdienione ze kazda kultura ma w sobie cos niebezpiecnzego. nie mam jednoznacznego zdnaia na temat tego ktora jets najbardziej niebezpieczna,ale jakos tak najgorzej kojarzy mi sie subkultura politykow, dresow i metali... nie wiem nawet dlaczego i nie mam zadnych argumentow na poparcie swoich typow. po prostu jak sobie pomysle o nich to czuje jakies takie uczucie dizwne i cos kaze mi na nich wskazac... be zkonkretneog powodu, po prostu czyste odczucie
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Powiem Tyle ze znam paru dresiarzy i maja zalozone rodziny , prace i ukonczyli dobra szkole jak znimi debatowalem na ten temat to opdowiedzieli mi ze bronia swojej dzielnicy a jak nie to klubu
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
trudno wypowiadac sie na temat subkultur ktorych sie zbyt obrz enie zna... trduno mowic o ludziach ktorych saemu sie niezna i z ktorymi sie nie obcuje...
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
Najbardziej niebezpieczna subkultura? No nie wiem... chyba nie mogę uogólniać, ale szczerze powiem, że jesli idę sobie ulicą ubrana na czarno, w glanach, (jak na moją subkulturę przystało) i widzę przed sobą grupkę dresów, z którymi mam się mijać, to się normalnie modlić zaczynam... jedyne pocieszenie to to, że może mają trochę kultury i dziewczyny bić nie będą. Przyanajmniej na razie nic mi nie zrobili...
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Czyli uważacie ze jak nalezycie do jakiejs subkultury to powinniscie sie obawiac innej subkultury tlyko dlatego z edo niej nie rpzynalezycie...??
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja akurat nie należę do żadnej
bać się nie boję, ale rozumiem strach innych osób
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Dla mnie ten starch jest taki nie do konca zrozumiały... nie wyobrazam sie bac sie jakiejs subkultury no chyba ze chodzi o starch rpzed nieznanym...
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Dla mnie ten starch jest taki nie do konca zrozumiały... nie wyobrazam sie bac sie jakiejs subkultury no chyba ze chodzi o starch rpzed nieznanym...

To ci zazdroszcze Kasiu :) Jak czasem przechodze koło grupki dresow (a nie brakuje ich w moim miescie) to sie boje. Nie należe do żadnej subkultury, ale wygladam troche inaczej. Lubie nosic wielkie wełniane czapy, czasem ubieram sie w ubrania orginalne (dziwne dla rozowych blondynek), i nie raz slyszalam tekst: " Ej dziewczyno jak Ty wygladasz, gdzie Ty sobie takie ubrania kupilas ? Zaloz sobie krotka kiecke a nie w czyms takim chodzisz". No i normalnie bym cos odpowiedziała ale nie moge bo ich stoi 10 a ja jedna sama <_< A te dziwne ubrania wg nich to ciekawa bluzka w stylu rasta, zwykle dzinsy i jakas czapeczka fajna na głowke. Napisalam wczesniej ze zawsze sie trafiaja jakies wyjatki, ja najczesciej spotykam je wsrod dresow :/
 

Piratomanka

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
Wszystko zleży od człowieka. Dres może być równie dobrze bardzo wykształcony jak tepy i agresywny. nie powinniśmy dzielić ludzi tylko po sposobie ich ubierania się.
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Moim zdnaiem tez wsyzstko zaleyz od ludzi a ie konieczie od tego do ajkiej subkultury nalezy. uwazam jednak ze sa subkultury onosnie ktorych sttystyki mowia ze sa bardzie nebezpieczn eod innych ...

Moim zdnaiem tez wsyzstko zaleyz od ludzi a ie konieczie od tego do ajkiej subkultury nalezy. uwazam jednak ze sa subkultury onosnie ktorych sttystyki mowia ze sa bardzie nebezpieczn eod innych ...
 
Do góry