klapki pod oczy do kozlowania?

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
klapki ktore sie zaklada pod oczy zeby nie bylo widac jak sie kolzluje... jak sie to nazywa? albo jaka firma takie cos produkuje
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
krotka rada: po prostu graj. grajac z kims zaczniesz patrzec na niego, jego ruchy, swoich zawodnikow i kosz i wtedy nawet nie pomyslisz o patrzeniu na pilke, bo wokol tyle sie dzieje
 

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
dam glowe, ze ':cenzura: ' widzisz jak tak mowisz... dajesz koziol przy mijaniu i patrzysz na kolege?
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
tak. rozejrzec sie po ustawieniu swoich i rywali, komu podac albo ktoredy wejsc samemu :p
 

grows

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Cześć nawet nie wiedziałem że takie coś jest :) Ale wiem po sobie że warto lepiej się nauczyć kozłować bez patrzenia na piłkę, po wyćwiczeniu tego nieraz można oszukać właśnie oczami. np. patrzysz się na prawo udajesz że tam chcesz podać a wymijasz obrońcę lewą stroną.
 

Jajo15

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
tak istnieje ja uczylem sie kozlowac majac to na sobie jest to dobra rzecz lecz nie wiem jak to sie nazywa i gdzie to mozna kupic lecz po swietach postaram sie zapytac trenera :)
 

adriannna1995

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Istnieje i osobiście uważam że nie pomaga w nauce kozłowania bez patrzenia na piłkę. Bo bez tych klapek widzisz piłkę kontem oka a jak je masz nie widzisz jej wogole i masz problem z wyczuciem piłki choć nie "mówię", że jest to niemożliwe. I wtedy opuszczasz głowę i się na nią patrzysz!
 

Domcia2252

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
wiem tylko ze moja trenerka mowi na to daszki :p ale szczerze mowiąc są one przydatne
Np ja zawsze sie muszę spojrzec na tą piłkę (poprostu z przyzwyczajenia)!!!!! a czasami żle sie kończy takie spoglądanie na piłkę :)
 

loogin

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Klapki nie są wgl potrzebne ; )
z biegiem czasu nauczysz się nie patrzeć na piłkę ; )
 
Do góry