Powodzenia na maturze

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmm...sorki od razu za temat...hihi...nie mialam ciom napisac...hiih...bo nawet nie wiem o cym bendme klikac,,,casemi mam takie dzionki ze wlaczam kompoa niom i pisem takie glupoty...hihi...
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
kasienka:) napisał:
3MAJCIE SIE MATURZYSCIE..hihi...niom ale ciom tam...nie baććććć sie tylko...zdamy...damy rade ciom nie???!!!!hihihi

Nie dziekuje ....wole nie zapeszac.Czesc Kasia.Spontaniczna dziewczyno.Lekko mnie zaskoczyłas. Czytałem twoje * inne posty.Duzo fajnych przemyslen a tu taka pleple.Wyglada mi to na metamorfoze.Wiem co mówie udowadniałem to na ustnej z polaka. :p
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hihiih Misiek Michał wies..pewnie dosedles do wnioskow ze za kobietami sie nie nadĄŻy...hihi..niom coz taka to jzu generacja:)))mialam madre przemyslenia>>>to ciemu nic nie odpowiedziales>>>wies rano mialam dola,serio a tera jakos mi chyab psechoadzic zaczyan choc siuper nie jest...a jak dokladnie czytales to ciom pislaam niom to powinienies wiedziec ze potrafie ukrtwc swe uczucia.,ze czesto bendac smutną ukrywam to,nie pokazujac po sobie tego co przezywam..wiem to zle..dlatego czasami potrzebuje sie wyklikac tutaj tak na powanie,,to pomaga:)))bo ja jetem powazna tak z reguly...:)))a wiec jak tak poszla ci ta maturka>>>niom jak tam ta twoja znajomosc metamorfoz ludzkich>>>>:))))pozdroooooo...sorka wiem znowu sie rozklikalam.....papapa

[ Dodano: 2005-05-02, 19:42 ]
matexs...nie dziekuej...gihihi...ale to nie to ze jestem nieupsejma...wole nie ryzykowac.,i nie zapeszyc.....ihhi...apappa
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
kasienka:) napisał:
.a jak dokladnie czytales to ciom pislaam niom to powinienies wiedziec ze potrafie ukrtwc swe uczucia.

Ale ja wyszłem własnie z takiego załozenia.(daj sie dziewczynie wypowiedziec ,wypłakać też :p ) Własnie dlatego czekałem aż sie sama nazwijmy to "przedstawisz".Ciekawe na ile odkrywasz swoje "JA"...
ps. Nie pisałem bo zmeczony jestem.Robiłem wtedy zadania z matmy i jak zobaczyłem co tam "nabazgrałas " :p pomyślałem sobie .Fajnie pisze ,Pogadam potem jak sam odpoczne.Nie najlepszy humorek mówisz...coś w tym jest.mam podobny dzien.Moze to przez pogode sloneczka mi brak. :kwasny: No a z czego zdajesz ? Przedemną polski anglik matma i hista. :( :/
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmmm...wies mowiac szczerze...tak serio serio niom to naprawde tak jest ze nie potrafie powiedziec innym cio mi jest,dlacemu jest mi zle,ciom mnie boli...zawse pokazywalam im sie z usmiechem na twarzy,zawse pelana humorku, ze teraz jest tak ze oni nie zauwazaja jak ja cierpie,jak jest mi zle...wiem to moaj wina sama do tego doprowadzilam...ale sorki nie chcem cie zanudzac moimi dolami...
mowis ze slonecka ci brak>>>ejj niom u mnie bylo go dosc duzio chyba za duziooo...jakos nie lubiem lata tak bardzio...wole gdy jest cieplutko ale nie goraco...wies a te niekoniecnie dobre samopoczucie to moze ta maturka,moze to to,kurce tu tak sie pieknie za oknem robi a my musim siedziec i sie uczyc...wlasnie se uswiadamiam powoli ze sie nie wyrobie z materialem i mnie to wkurzaaa!!!>..ihihih
niom ja polak, niemiec,wos i tez matma:/wies ta matma mnie najbardziej stresuje kurce ciezkie te zadanka sie zrobily...hmm..sorki wiem juz nastepnym razem mniej napise..obiecujeeee........ihihih
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
kasienka:) napisał:
zawse pokazywalam im sie z usmiechem na twarzy,zawse pelana humorku, ze teraz jest tak ze oni nie zauwazaja jak ja cierpie,jak jest mi zle...wiem to moaj wina sama do tego doprowadzilam...ale sorki nie chcem cie zanudzac moimi dolami...

Zadam Ci osobiste pytanie ? masz chłopaka ?A jak tam z planami ...wiesz co chcesz w zyciu robić ? ....czytałem o tych studiach....biedna Ty :)
NIe ja lubie szczere rozmowy.Na tyle na ile Ci zaufam na tyle szczerze pogadamy ,Bo zdziwiłem sie że tyle piszesz o sobie.hmm przypominasz mi kogoś ,kogoś kogo wydaje mi sie że znam a nie raz mnie zaskoczył i jeszcze nie raz zaskoczy ,mam tu na mysli SIEBIE :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
ejjj kurce..ciemu mnie zawse na poczatku cytujes>>>wies dziwnie sie czyta to ciom sie samemu naklikalo...ale nie spoko,jak chces to pis tak fajnie sie cyta to ciom pises...
hmmm...a czytales moja wypowiedz na temet przyjazni mesko damskiej>>>hhmmm...przecyztaj jak ci sie bendzie chcialo...nie nie mam chlopaka...tamto ciom tam opislam wydarzuywlo sie niedawno:::////
hmm...niom wiem odklikalam ci ciosik o tych studiach niom wlasnie nie wiem i to jest problem...
uwazasz ze pisem duzio>>>hmm..wies jak sie nie mowi o tym w rzyczywistosci to teraz czlowiek ma potrzebe wygadania sie...chyab rozumies>>>
hmmm...mowis ze jestesmy do sibie podobni>>>niom baaa...w jednym wieku,amturzysci,wiec jestemy tlosecku szlenia jak kazdy nasz rowiesnikk....fajna mas ps,madreee....takie sensowne...
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
DO AUTORKI TEGO TEMATU: Proszę na przyszłość pamiętać że temat to nie śmieciarnia - prosimy zachować poprawnośc polskiego! Nastempnym razem będzie umpomnienie!! Pozdrówka :)
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
kasienka:) napisał:
ejjj kurce..ciemu mnie zawse na poczatku cytujes>>>wies dziwnie sie czyta to ciom sie samemu naklikalo...ale nie spoko,jak chces to pis tak fajnie sie cyta to ciom pises...

Mówiłem ,że spontaniczna :p do tego jaka niezdecydowana :rotfl:

kasienka:) napisał:
nie nie mam chlopaka

KAsiu wiesz że zauwazyłem to zanim przeczytałem o tym chłopaku . :|
Nie wiem ale dało sie to wyczuc o w tym zdaniu .hmm chcesz bym je zacytowal czy wiesz które to ?.jak je zacytuje to nie bedzie to pierwszy raz :|
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hihihi smiej sie ze mnie śmiej..hihi :] jak ze mną jeszcze troszeczku poklikasz to doipero zobczysz jak ja czasami kręce aż sie sama gubie... :) niom cóż,,kobita to kobieta nikt jej nie zrozumie.......ihih
a ciom,uważasz ze jak ktos nie ma chlopaka to zle??? :| oki jesce tym razem możesz zacytować bo nie kojarze w jakim zdaniu to wyczuc sie dalo...hiihih,,,ciekawa jestem...
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
kasienka:) napisał:
a ciom,uważasz ze jak ktos nie ma chlopaka to zle

Hallo !!!! Kasiu ....Ja nie mam dziewczyny i czy mówie że coś jest nie tak .....hehhe bo jest :p Nie no ja sobie rade dam najwyzej zmienie orientacje :rotfl:

kasienka:) napisał:
oki jesce tym razem możesz zacytować bo nie kojarze w jakim zdaniu to wyczuc sie dalo...hiihih,,,ciekawa jestem...

kasienka:) napisał/a:
zawse pokazywalam im sie z usmiechem na twarzy,zawse pelana humorku, ze teraz jest tak ze oni nie zauwazaja jak ja cierpie,jak jest mi zle...wiem to moaj wina sama do tego doprowadzilam...ale sorki nie chcem cie zanudzac moimi dolami...

[ Dodano: 2 Maj 05, 23:15 ]
ale sorki nie chcem cie zanudzac moimi dolami...

Było też tu wiele szczescia.No nosa miałem i tyle. A moze tak własnie mają koziorezce :p :|
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
niom własnie mowisz..........hihihi...nie niom ale szczerze to dlugo bez faceta nie pociagne,wiec musem sie szybko rozgladac za kims./..hihi...kurcze moze ten czas,wies wiosna temu sie tlosecku przysluzy...hihihi...nie niom zartuje...nie mysl se ze ja latam ztak z kwiatka na kwaitekl...nie nie,co to to nie ja...to nie moj styl....
niombaaa wies koziorozce...kurce urodzeni w tym samym prawei czasie niom to nic dziwnego ze sie prawei bez slow rozumiemy......ihihih

[ Dodano: 2005-05-02, 23:25 ]
aaa...a ciom do zmieniania orientacji...to wiesz,mogem ci pomoc w tym,mam kolege w klasie(niom juz bylesj kalsie)ktory jesy ciosik nie taki ciom trzaba...wiec jakbys sie zdeydowal to daj zanc...hihihi :rotfl:
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
kasienka:) napisał:
kurce urodzeni w tym samym prawei czasie niom to nic dziwnego ze sie prawei bez slow rozumiemy......ihihih

Teraz powinienem powiedziec coś inteligentnego.Ale zamiast mysleć doszukałem sie podtekstu :p No co zdałem "jako facet" :p :rotfl: Nie zart jak to powiedziałaś "nie latam z kwiatka na kwiatek" ładne slowa :) .Wiesz wierze tobie mamy podobne przejscia a przyjażn jest taka cenna ;) hmmm ale....

[ Dodano: 2 Maj 05, 23:30 ]
ale....................................

a dobranoc :D ....jestem moderatorem na innej stronie i własnie zdałem sobie sprawe ze ją zaniedbuje.
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmmm...niom wies przeciez ja tylko ladne teksty pisze...hihii...niom mamy podobne przejscia...kurce jak to brzmi..jakbysmy mieli po siedemdziesiat lat i wpominali jak bylismy mlodzi.......ihhiihi :rotfl:
hmmm....ale.....???? :|

[ Dodano: 2005-05-02, 23:35 ]
aaaaaaaaa niom spoko spoko....dobranoc...ale ja juz serio sieroo sie spac wybierama ty widzem nie....wiec milego siedzenia po nocy....ihih...apapap...dobranoc
 
Do góry