Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Sposoby na wzmocnienie potencji?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#101 Guest_tiya_*

Guest_tiya_*
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 21:54

się dołączę do rozmowy, mam nadzieję, że autor wątku już się z problemem uporał i znalazł swój niezawodny sposób.
Ja od siebie dodam jedynie że niezawodnych i stuprocentowo skutecznych to nie ma, bo przyczyny problemów z potencją są różne. Najpierw należałoby zacząć od diagnozy, a jeśli okaże się że to kwestia stresu, brak higieny życia , nieodpowiednia dieta wtedy można szukać suplementów, najlepiej takich, które zadziałają kompleksowo, nie jakichś tam witaminek, ale czegoś co pomaga w regeneracji, zwiększa poziom sił witalnych, poprawia krążenie, podnosi testosteron etc.
  • 0

#102 Xatu89

Xatu89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 01:59

jak pracowalem w szpitalu, to nieraz lekarz na takie problemy daje leki takie jak trazadon albo mirzapin, sa to leki na depresje, lecz mozna je brac doraznie.
wyjatkowo mocno zwiekszaja poped, mozna tez zapalic marihuane, mi troche zwieksza libido.
  • 0

#103 Guest_libelule_*

Guest_libelule_*
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 22:16

jak pracowalem w szpitalu, to nieraz lekarz na takie problemy daje leki takie jak trazadon albo mirzapin, sa to leki na depresje, lecz mozna je brac doraznie.
wyjatkowo mocno zwiekszaja poped, mozna tez zapalic marihuane, mi troche zwieksza libido.

A masz: http://e-suplementyd...w-zasiegu-reki/

Artykuł o domowych i naturalnych sposobach, krytykuje chemie itp - sporo ciekawych informacji podaje.

• 0

#104 Argg

Argg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 17:28

Niezawodny sposób to: porozumienie z partnerem, miła atmosfera, brak stresu i radość z życia :-) A jak to nie pomaga, to warto zastanowić się nad własnym zdrowiem i psyche. I wtedy ewentualnie zacząć się rozglądać na jakimś innym sposobem.

• 0

#105 dudeczka

dudeczka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 20:48

Ot to i dobra odpowiedź. Porozumienie nade wszystko. Po to ludzie mają usta, żeby rozmawiać. A wtedy wszystko powinno się udać.

• 0

#106 Argg

Argg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 23 sierpień 2013 - 21:18

Teoretycznie powinno się udać. Ale niestety w teorii tak pięknie to tylko wygląda. W rzeczywistości trzeba szukać pomocy gdzieś na zewnątrz. Najlepiej u specjalisty. No i warto przyjmować jakieś suplementy, żeby organizm odzyskał swoją sprawność.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#107 rempero

rempero

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2013 - 15:33

Na problemy z potencja polecam ten lek vialafil
Ja go stosuje okazjonalnie, gdy nie czuje sie na silach:)
1h przed stosunkem i jazda :D

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 02 marzec 2014 - 22:42

• 0

#108 Argg

Argg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 21:11

U dobry ten lek? Długo już go stosujesz? A jaki ma skład?

• 0

#109 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 13:16

Środek nazywa się iqman, jest na 100 proc. do kupienia w Polsce. Jest dosyć tani, a działa. Tylko kuracja musi trwać kilka tygodni. U nas problem był dramatyczny, byliśmy blisko rozpadu związku, ale jednak się udało. Teraz bywa, że kochamy się w nocy po kilka razy. Penis cały czas w gotowości ;-)

• 0

#110 Guest_Kaja Metrowska_*

Guest_Kaja Metrowska_*
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 13:19

Albo seksowna bielizna z drugiej strony ;) 

• 0

#111 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1116 postów

Napisano 21 maj 2018 - 13:53

Podziele się z Wami linkiem do super miejsca jesli chodzi własnie o zakup tego typu gadzetów https://erozkosz.pl/
Duży wybór i sklep mega profesjonalny.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#112 kookish person

kookish person

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 11:52

Teraz na rynku pojawiły się fajne ekskluzywne wibratory, tutaj one2love.pl/wibratory-ekskluzywne-c-9_4_22.html przeglądałem ostatnio bo chce dziewczynie taką niespodziankę zakupić, ale nie bardzo wiem czym się kierowac przy wyborze tyle tego rodzajów i kolorów.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0