Sposoby na wzmocnienie potencji?

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Czy znacie jakieś niezawodne sposby, środki które pomagają w problemach z potencją?
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
http://muira-puama.pl/

Działa, o czym dowiedziałem się zupełnie przypadkiem. Dostałem starty korzeń marapuany jako prezent do zamówienia ze sklepu etnobotanicznego. Parzy się z tego herbatkę, tak jak np z mate. Relaksuje, rozluźnia i pobudza, nie to, żebym potrzebował w tych sprawach wspomagaczy, ale to naprawdę działa.

http://www.magicznyogrod.pl/index.php?page...&Itemid=127 - tutaj trochę więcej o tym.
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Ile Ty masz lat?
Młody chłopak i już ma problemy z erekcją?
U facetów może to wskazywać na jakąś chorobę, zazwyczaj związaną z ukł. krwionośnym.
Marsz do lekarza!!!
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
diviner... ja bym jednak wolał nie jakieś takie dopalacze działające doraźnie tylko bezpieczną kurację, która by podziałała długofalowo....
quirel, już nie taki młody :) :) wątpię czy to jakaś poważniejsza choroba, czasami po prostu jestem zmęczony, zestresowany i jakoś nie wychodzi :/
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
To własnie działa długofalowo, w przeciwieństwie do viagry. I nie jest to żaden dopalacz, tylko roślina stosowana w medycynie naturalnej. No chyba, że wolisz truć się chemią.
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście reklama trochę mnie zmylila.... poczytałem sobie troche o tej roślinie i o tego typu ziołowych preparatach... jeszcze jest Penigra, oprócz wyciągu z tego drzewa ma guaranę i jeszcze 2 inne składniki, o tym słyszałeś?
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Dzięki, jasne że naturalne najlepsze. Ale tamto o którym pisałem wyżej ma i guaranę i wyciąg z tego drzewa, więc pewnie i działanie silniejsze skoro różne środki się kumulują, przynajmniej tak mi to wygląda :)
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Dzięki za linka, poczytałem i generalnie chyba zostanę przy penigrze. Żadne silne chemiczne środki nie wchodzą w grę! Tylko naturalne leki :)
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
W takim razie zobacz jeszcze to MALE POTENCY przesuń stronkę w dół to zobaczysz dokładny opis produktu w raz z składnikami jakie posiada dany produkt i opinie o produkcie
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
problem z potencją to nie takie byle co... trzeba naprawdę uważac bo sfera seksualna i problemy w niej może przyczynić sie do kłopotów również w sferze psychicznej.
ja słyszałam że na potencję dobry jest lek Maxigra (nawet Pazura ostatnio o nim mówił) ale oczywiście jest na receptę i uważam ze przyjmując takie leki konieczna jest wizyta u lekarza najlepiej seksuologa.
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
W takim razie zobacz jeszcze to MALE POTENCY przesuń stronkę w dół to zobaczysz dokładny opis produktu w raz z składnikami jakie posiada dany produkt i opinie o produkcie

heh, dzięki :D ale to chyba raczej specyfik na trochę coś innego... ja nie chcę się powiększać, z tym nie ma problemu :D :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ja też polecam stronę http://www.opzs.pl/ i jednak radziłabym przed przyjęciem leku na potencję skonsultować się ze specjalistą. takie leki też mogą zaszkodzić..
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja też polecam stronę http://www.opzs.pl/ i jednak radziłabym przed przyjęciem leku na potencję skonsultować się ze specjalistą. takie leki też mogą zaszkodzić..

Myślalem o wizycie u lekarza, ale nie sądze żeby skala problemu była aż taka duża. Co innego stałe problemy, a co innego takie "niedomagadnie"... jeśli lek bez recepty nie pomoże wtedy będę się martwił.
 
Do góry