Deathrocker

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Z google.pl . Pierwszy raz się spotykam z określeniem "deathrocker", wybacz. Możesz edytować ten temat, tak jak Cię prosiłem?
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
możesz nam coś przybliżyc na temat tej subkultury DEATHROCKER?
bo szczerze się przyznam ze pierwszy raz spotykam się z tą nazwą
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Pierwszy raz słyszę coś takiego...
Chętnie bym posłuchał coś więcej na jej temat... jak moi poprzednicy. ;)
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
a napiszę historię może lepiej zrozumiecie...

Punk1: słuchaj stary my jesteśmy śmiecie a zobacz co robią ci młodzi
Punk2: wiem wiem... nie wiedzą kim jest śmieć... gnoją nas....
Punk1: masz racje... ja mam dosyć tego... pie... to.. odchodzę od tego.. nie chce być człowiekiem
Punk2: święte słowa bracie... lejemy na to..

I tak nastąpiła zmiana... odeszli od punków...

1: stary słuchaj... musimy nazwy określić... by do nas mogli inni dołączyć...
2: to ja proponuję... horror punk, deathrockers, goth.
1: cudo bracie cudo....
2: no to wszystko jasne...
1: wiesz brat, chodż na cmentarz... tam będziemy w spokoju sobie siedzieć...
2: ok lecimy bo patrzą na nas jak na potwory... a przecież oni nas nimi uczynili...
1: bracie masz racje... ale chodź rozerwijmy sobie ubranie, ozdabiajmy ciała... horror serce... horror dusza...
2: wiem wiem co jest bigos...

I zaczęli wyglądać jak osoby z horrorów... każdy dążył do innej wizji..

Teraz...

1: o ku... stary zobacz... znisczyli gotyk... a chodziło o to samo... rozwijali coś co nie chciało rozwoju...
2: to olać gotyk... jesteśmy deathrockowcy... i nie damy zniszczyć tego...
1: brat święte słowa... ja oddam życie w obronie czystości naszego stylu życia.. wiem, zrobisz to samo....

Ale wyszło inaczej.... źle się potoczyło to...

2: ej... po:cenzura:... cie ? oddać życie za to ? To nie religi to tylko muzyka to tylko ubiór... co ty gadasz ?
1: wiesz co... jesteś taki jak reszta.. brudzisz to więc odwal się... nie jesteś moim bratem...

Zaczęły się wojny....

1: ja pi.... zniszczyli i to... teraz ludzie nie będą wiedzieli o co w tym chodzi... on pokazuje im pieniądze.. pokazuje że to tylko taki wygląd... bez ideologi... bez konkretnego celu... ja nie moge..... muszę odejśc... zniszczyli to co stworzyłem...

No i tym sposobem założyciel się zabił.. i pokazał co to naprawdę Deathrock....


Taka historia mam nadzieje że coś łatwiej to przybliży wam...
 

pinkiboy

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
208
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Miasto
Jelenia Góra
Mi niczego nie przybliżyło, widać za to, że masz nieźle zrytą banię. Wy tak macie wszyscy?

A najśmieszniejsze, że za kilka lat wszyscy włożycie "garnitury", Ci co nie włożą zostaną pod sklepem z tanim winem, ot i cały sens istenia subkultur.

PS.:
Może Ty też udowodnisz czym jest DEATHROCK? Może chociaż połowicznie, wydłub sobie oko albo coś
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
ehhh cóż, nie wiem gdzie znalazłes ta historyjkę o deathrockersach. internet? książka? a może sam ją sobie wymyśliłeś?
załosne to.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
haha naprawdę ludzie są zbyt głupi...
Dobra więcej nie tłumacze..
może za dużo horrorów... może głupi jestem...
Wydłubać oko możesz sam sobie bo nie jestem masochistą, także takie gadki nie do mnie

a historyjka z mojej głowy wymyślona.... tak btw...

A tak propo wyjaśnia to powstanie subkultury, pokazuje kim są ci ludzie i pokazuję historię zespołu Christian Death - a jakby kogoś interesowało są już 2 takie zespoły... ale ten pierwszy się zabił... ten który stworzył tą całą subkulturę...
A historia z mojej głowy bo myślałem, że może to przybliży komuś... a wiadomo nie musiało tak być bo skąd mogę to wiedzieć jak nie urodziłem się wtedy ? :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Em, a jest w tym jakaś ideologia? Nie nazywaj ludzi głupimi, bo sam nic nazbyt błyskotliwego nie napisałeś. Wiemy, że deathrockerzy nawiązują swoim slangiem do horrorów i słuchają określonej muzyki, jeśli dobrze zrozumiałem. Mówisz o oddawaniu za to życia, a nie wymieniłeś nawet za czym i przeciwko czemu się opowiadacie. Konkrety proszę.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
konkret to ja traktuję życie jak halloween.... czyli chce wyglądać jak konkretna postać z horroru (ja akurat wampir)... co nie znaczy że jestem wampirem... tylko mi się podobają... no i nie boje się ludzi.. bo jak trzeba to obroni się... i jestem gotowy umrzeć... za swoją wiarę w naturę... za miłość do natury (nocy).... a jak inny Death... podchodzi to nie wiem historyjka wyjaśniła tylko że powstało to od panków.... i oni odeszli bo panki wciąż mimo tylko upokorzeń uważali się za ludzi... a ja już nie uważam się za człowieka.... tylko za "potwora".... z horroru... ale nie jestem groźny nikomu krzywdy nie zrobie kto oglądał uwążnie horrory to wie że te potwory mają większe serca od ludzi.... no cóż... ale człowiek ocenia po wyglądzie.. ale się nie przejmuje... przyznam reagowałem napoczątku agresywnie... ale teraz wybuchne śmiechem jedynie... no chyba że ktoś mi butelkę rozwali na głowie... to pokaże co to szał...

a za metalami nie przepadam bo niby tacy twardzi.... a nie chodzą tak na codzien... a ja na codzień chodzę z makijażem itp... bo kocham i upiększam swoje ciało.... bo jestem dusza... no i wolę dobrych panków... tylko prawdziwych bo wiecej zrozumieją... ale nie trawię ateistów, materialistów.... argh.... bo z nimi nie dogadam się bo ja mam swoją naturę... to mój Bóg.. natura...

Może ktoś coś zrozumie... bo nie tak prosto wyjaśnić.... a fakt historyjka nie na miejscu bo to sam dialog... ale wyjaśnił jednak coś


polecam, Christian Death, może ktoś zrozumie coś też z tego albo zobaczy co to za klimat w muzyce...
http://www.youtube.com/watch?v=AfiECYxq5YI...feature=related


Tylko dla mnie jak widzicie to nie sama muzyka nie sam ubiór.. to nie ważne... ja kocham naturę... i jestem zwierzęciem.. choć wielu uzna mnie za wariata... ale nie mój problem :)




Znaczy nie za potwora a za zwierze się uważam... dlatego nie potrafię kłamać... mam tylko proste zwierzęce uczucia.. i dla ludzi jak świr hehe
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
przyznam reagowałem napoczątku agresywnie... ale teraz wybuchne śmiechem jedynie... no chyba że ktoś mi butelkę rozwali na głowie... to pokaże co to szał...
a za metalami nie przepadam bo niby tacy twardzi.... a nie chodzą tak na codzien...
Uwaga, nowa zabawa. Znajdź różnice między tymi dwoma cytatami. Sam się lansujesz tego typu tekstami. I co do tego ma jak kto wygląda?

ale nie trawię ateistów, materialistów.... argh.... bo z nimi nie dogadam się bo ja mam swoją naturę... to mój Bóg.. natura...
Ja nie trawię deathrockersów. Nie dogadam się z nimi, mam swoją naturę.

polecam, Christian Death, może ktoś zrozumie coś też z tego albo zobaczy co to za klimat w muzyce...
http://www.youtube.com/watch?v=AfiECYxq5YI...feature=related
Kiedyś obiło mi się o uszy w gestii horror punku. Nie jest to krytyczne, co żeś wysłał, ale też bez rewelacji. Nie moje klimaty.

Znaczy nie za potwora a za zwierze się uważam... dlatego nie potrafię kłamać... mam tylko proste zwierzęce uczucia.. i dla ludzi jak świr hehe
To żeś przyświrował.
Nie znam Cię, ale z tego piszesz to świrem nie nazwałbym. Raczej znudzonym osobnikiem pod wpływem osobliwej subkultury, który stara się udowodnić światu, że jest mroczny. Tyle tylko, że świata to nie obchodzi.
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
Po tych Twoich wyjaśnieniach widzę ze niezbyt ciekawą osobą jesteś.obrażasz ludzi, masz jakieś problemy do innych subkultur...
ciekawa jestem czy naprawdę tak kochasz swoją naturę noc?

Kolego jak już coś to pisze się *punki,pukna,itd.


uważasz sie za potwora a nie za człowieka...no no ciekawie ;/ buahaha
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
oj znowu adrenalina skacze... ale olać to.

Uwaga, nowa zabawa. Znajdź różnice między tymi dwoma cytatami. Sam się lansujesz tego typu tekstami. I co do tego ma jak kto wygląda?
Nie ma tam różnicy żadnej, nie przepadam to znaczy unikam a nie że kopie bo przejdę obojętnie... o to chodzi.


Ja nie trawię deathrockersów. Nie dogadam się z nimi, mam swoją naturę.
Spoko masz prawo do tego... ja nie dbam o wzgląd ludzi. A powiem tak dogadać dogadasz się z nami... bo my pozytywne świry... :D

Kiedyś obiło mi się o uszy w gestii horror punku. Nie jest to krytyczne, co żeś wysłał, ale też bez rewelacji. Nie moje klimaty.
Tak bo horror punk i deathrocker to to samo... jednak wolę deathrocker określenie i tego się trzymam. A tamto mówi o kościele....

Nie znam Cię, ale z tego piszesz to świrem nie nazwałbym. Raczej znudzonym osobnikiem pod wpływem osobliwej subkultury, który stara się udowodnić światu, że jest mroczny. Tyle tylko, że świata to nie obchodzi.

Pomyłka kolego, ja nikomu nic nie udowadniam... jestem sobie żyję sobie... i nie dbam o to jak kto mnie odbierze... świata raczej bym nie użył bo kocham świat.. a raczej ludzi... choć wiem, miałeś na myśli ludzi... mroczny.. nie wiem co rozumiesz przez to pojęcie ?



no to jedziem dalej ha

Po tych Twoich wyjaśnieniach widzę ze niezbyt ciekawą osobą jesteś.obrażasz ludzi, masz jakieś problemy do innych subkultur...
Oj pozory mylą... ja pozytywny świr.. choć dla wielu zwykły świr hehe... no ale co tam... nie mam problemów do innych tyhlko nie lubię fałszu.. a kto prawdziwy z tym się dogadam...

ciekawa jestem czy naprawdę tak kochasz swoją naturę noc?
Ciekawość to pierwszy stopień do.... piekła.. no ale lepsze piekło. tak kocham.

Kolego jak już coś to pisze się *punki,pukna,itd.
a tam.. pank, śmieć też można... chyba się nie obrażą o to ? :O

uważasz sie za potwora a nie za człowieka...no no ciekawie ;/ buahaha
poprawka za zwierze... ale co w tym śmiesznego to ja nie wiem... poprostu zabiłem w sobie człowieczeństwo, przez ludzi
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Kolejna banda dzieciaków chce być anty, więc założyła sobie nową subkulturę. Ech...
 
Do góry