You Can Dance IV

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Co myślicie o nowej edycji? Uczestnikach?

Mi szkoda Mieszka :( całkiem nieźle wyginał, z wyglądu tez jest całkiem niezły :D :D Basia była zbyt ,,sympatyczna'', w moim otoczeniu odebrali to, że jest sztuczna i pod telewizję, ale moim zdaniem nieważne jaka w rzeczywistości jest, bo program polega na tańcu, to nie Big Brother, a ona nie powinno odpaść teraz już..

Rafał jest fajny, i ten Łukasz nawet; najlepiej tańczy chyba Eliza :D

A Wy co myślicie? :D
 

Malinowaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Miasto
z daleka.
Ja myślę, że z Pawła jest niezła dupa, ale z tego co wiem to chyba nieco zmienił fryzurę i już tak mi się nie podoba.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Paweł i Jadźka Rulez ;)
To moi faworyci;) Jeden z nich musi wygrać. Zarąbiście tańczą i są zarąbiści ;D:D:D
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Ogólnie uważam, że 1 edycja rządzi xD
W tej serii mam faworytów kilku. Kilku osób nie lubię.
Basia była dobrą tancerką, moim zdaniem za wcześnie odpadła. A Mieszko.. z tej zagrożonej 3 właśnie jego chciałam wywalić.
W następnym mam nadzieję, że odpadnie Jurij i Ania K.
Ale z drugiej strony nie chcę aby Jurij był zagrożony bo podobno tańczy z Jadzią, którą bardzo lubię..
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Jurij mnie troche odrzucił w Lizbonie jak mokrymi kłakami machał na treningu xD ale tak to jest nawet niezły.. a Mieszko? Czy mi sie wydawało, czy Paulina była tam ze swoim nowym chłopakiem, który ją ściskał? :/ żal mi Mieszka, bo chyba kochał Pauline a ona się jeszcze z nowym chłopem pokazuje :/ (o ile tak mi się wydawało)
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
fajnie tańczyła ale jak dla mnie była przemądrzała...

fajnie tańczyła ale jak dla mnie była przemądrzała...
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
No Paulina się pojawiła z chłopakiem Brajanem : ]
Ale skoro już nie jest z Mieszkiem to raczej ma do tego prawo. Tylko właśnie widać było ten wzrok Mieszka. Dziwnie to wyglądało.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
A jak myślicie, kto ma potencjał do wygrania 4 edycji ;)? Ja tam liczę na tego Pawła. Już w 3 edycji mi się spodobał. Ewentualnie Jadzia, no ale ;P
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Eliza może mieć problem, u mnie wszyscy mówią, że zgrywa słodkiego dzieciaka z ADHD :/ choć moim zdaniem tańczy bardzo ładnie :) Pewnie, że Paulina miałą do tego prawo, ale ja na jej miejscu bym się tak nie afiszowała z tym przed Mieszkiem :/
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
no właśnie ;/ Widocznie Paula chciała się za coś zemścić lub coś... Eliza jest fajna xdd a ADHD w jej przypadku jest zabawne :D
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
A mi się już przejadły szalone nastolatki ,,krejzolki'' ,,łuuhuuhuu patrzcie na mnie jaka jestem szalona!'' :/ ale do jej tańca nic nie mam, myślę że nawet ma szanse wygrać :)
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Ja oglądam tylko jak są eliminacje,później jakoś mnie nie ciągnie do tego...
 
Do góry