Gdzie na wczasy nad morzem ?

Jourav

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Międzyzdroje
Gdzie się wybieracie tego lata ? Ja mieszkam nad Bałtykiem, ale mam ochotę na jakieś cieplejsze morze. Macie jakieś ulubione miejsca ?
 

Mares92

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Polecam Ci Chorwację. Z morza nie chce się wychodzić. Ja jeżdżę tam co roku z rodzicami. Czasami można nawet poczuć się jak w Polsce, tylu naszych rodaków tam spędza wakacje.
 

Pusiek_PB

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Bytom
Jourav napisał:
Gdzie się wybieracie tego lata ? Ja mieszkam nad Bałtykiem, ale mam ochotę na jakieś cieplejsze morze. Macie jakieś ulubione miejsca ?
JAROSŁAWIEC NAD BAŁTYKIEM
NAJLEPSZE MIEJSCE
ewentualnie karwia, ale tam bardziej "niecywilozowanie" jest :p
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Sporo osób chwali zagranicę, ja tym czasem mam swojego polskiego faworyta, niezmiennego od lat - JAROSŁAWIEC! :) Cudowne miejsce, cichutkie, urokliwe knajpki no i.... DZIKIE PLAŻE! :)
 

aleks10

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Moim ulubionym miejscem nad morzem jest przylądek Rozewie,byłem tam w hotelu Faleza i musze przyznac ze bardzo mi sie podobało. Morze tuz "za plecami miła obsługa. W te wakacje wybieram sie tam ponownie.
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Jarosławiec zawsze i wszędzie! :) Nigdzie nie ma takiego złocistego piasku, takiego słońca i takich pięknych kobiet ;) ;) ;)
 

ONAnatala

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
poznań
polska : Darłówko. całkiem przjemnie mi tam było. (polecam jechać poza sezonem) dla mnie polskie morze wedy jest najlepsze!
mruga.gif

nie polska: Chorwacja. przepięnie.
a teraz bardzo bardzo chciałabym Grecję
smile.gif
smile.gif
cool.gif
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
polska to Świnoujście, a nie polska to Chorwacja, Grecja, ale głównie Chorwacja!!! :p
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
osobiście uwielbiam Łebe. est tam spokojnie i mają bardzo czystą plaże.
Niedaleko jest Ustka, kawałek do wspomnianego Jarosławca. Trzy miejscowości, które polecam.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
za najlepsze miejsca uwazam: Łeba, Międzyzdroje, Jarosławiec, Niechorze :)

w tym roku jade nad morze Czarne- w Bułagarii
smile.gif
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
nie liczy się jakie morze, liczy się z jakim towarzystwem ;) ja byłam w Dąbkach nad morzem Bałtyckim na obozie z Ok-tours, świetny klimat no i fajnie zorganizowali nam czas, w taki sposób, że nie było kiedy się nudzić, ale jednak najważniejsze było to, że poznałam świetnych ludzi :)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
zawsze polecam Sopot i Łebę. W Łebie najlepiej zatrzymać się w pensjonacie pod Strzechą, u Gizeli albo w Stratosie. Poza tym tutaj jest wszystko - Noclegi w Łebie.

Jeżeli ktoś myśli o Sopocie, to największą bazą pochwalić się chyba mogą na stronie Sopot noclegi.
 

kaya81

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
PT
color="#8B0000"][/color]Witam wszystkich :)
Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat miejscowości Jantar Leśniczówka.Jadę tam z rodzinką na ostatni tydzień sierpnia i mam parę pytań:
Jak daleko do morza?
Jaka plaża?
Jakie zejście do morza (mam dwoje dzieci 1,5 i 3 latka) ?
Czy jest w pobliżu jakiś sklep?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Pozdrawiam.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
hmm mam pare dni wolnego - pogoda raczej bedzie wiec standardowe pytanie : gdzie nad polskie morze ?

to co mnie interesuje to niezla plaza, zycie nocne. no i w miare mozliwosci ewentualnie nocleg godny polecenia.
 

aleks10

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Własnie wróciełm z Jarosławca, byłem w ośrodku Rafa (ale nie w samym ośrodku, tylko 200 metrów dalej mają pensjonat) jak planowałem i musze przyznac ze jestem pozytywnie zaskoczony. Miła obsługa,komfortowe pokoje i bardzo blisko do plazy. Zdecydowanie najlepsze miejsce do odpocznku. Jezeli nad morze to tylko Jarosławiec!
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
ja tam lubię po prostu Trójmiasto :) Gdynia, Gdańsk, Sopot, maja te miasta swój niepowtarzalny urok. odradzam za to Mielno (blech). kiedyś tam byłam jak byłam mała i było ok, ale teraz to się porobiło jakoś bez sensu, zjeżdża się typowa "warszawka" i jest beznadziejnie. a w Gdansku polecam np. hotel Mercure, fakt nie jest super tani, też zależy na co się liczy i czego oczekuje, ale ja akurat podróżowalam z kuzynem, który lubi wygodę, to dla stwiedził, że po remoncie super jest i cena bardzo w porządku jak za takie standardy
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
Ja w te wakacje byłam w okolicach Aulli we Wloszech - piekna okolica, naprawde polecam! Niezapomnianym widokiem jej patrzenie na góry gdy się jest po szyję w wodzie... :)
 
Do góry