modne ciuchy z rozmiarem 40?

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
hej... ja osobiście noszę rozmiar 40 ... i moim zdaniem nie da się kupić normalnych ciuchów w polskich sklepach... a jeżeli już taki rozmiar się trafi, to nie w moim guście... :/ co o tym sądzicie? w Polsce powinny być brane pod uwagę wieksze rozmiary kobiet ;) ....
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
powinno być więcej takich ubrań bo kobiety nie mają zbytniego wyboru .
ale z drugiej strony jest o wiele więcej chudszych dziewczyn i dlatego jest taki wybór w ciuchach o mniejszych rozmiarach ( ;
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja też noszę 40, ze względu na duży biust :/ i przyznam jest problem żeby znaleźć coś nie tyle ładnego, co takiego, żeby ładnie na kimś wyglądały i się dobrze układało
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
40 to wcale nie taki duzy rozmiar. Tak mi sie wydaje. Problem maja juz powyzej jak 42, 44. W sklepach sieciowych 40 zawsze spokojnie maja. Swoja droga ze moze jednak fasony sa nie za dobre. W kazdym razie ja jestem drobna i wkurza mnie ze czasem szyja te rozmiary takie dziwne ze 36 to jak 32 jest. Dla takich patykow prawie.
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
wiecie ja tez nie uwazam, ze znalezienie ciucha w rozmiarze 40 to problem.... moze kilka lat temu tak, ale teraz nie ma z tym zadnego problemu... nie wiem jaki styl preferujesz, moze dlatego ciezko Ci cos dobrac...
ale np H&M, C&A; Orsay, Bershka; Zara i wiele innych maja nawet ciuchy w wiekszych rozmiarach...
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
A House? Tam są duże rozmiary. Interesują Cię też strony internetowe?
 

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
bo w Polsce same chuderlaki ; b dlatego takie mini rozmiary ; p nie ma wyboru trzeba schudnąć jak chce sie byc 'na topie' ;d tak tak totalny idiotyzm , to tak jakby wszyscy musieliby być chudzi . Dzisiaj jak nie masz fajnej fugury to jesteś przegrana , nie oszukujmy się ; ] no chyba , że nadrabiasz urodą ; p
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
W 40 chyba chodzi o to, że np. jak ktos ma np. nieproporcjonalny do reszty ciała biust, to trudno o coś dopasowanego. Jednak wydaje mi się, że to nie taki problem.

nie ma wyboru trzeba schudnąć jak chce sie byc 'na topie' ;d tak tak totalny idiotyzm , to tak jakby wszyscy musieliby być chudzi . Dzisiaj jak nie masz fajnej fugury to jesteś przegrana , nie oszukujmy się ; ] no chyba , że nadrabiasz urodą ; p

Entuzjazm, głupoty gadasz.
Może jakiś czas temu tak było.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hm 40 jest wszedzie dostepny przeciez :p zawsze jest 36,38,40,42, problemy są z bardziej skrajnymi :)
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Tez tak sadze, chociaz wiadomo 40 w innym sklepie 40 nie rowny. Do tego dochodzi fason. Moja mama ma wiekszy rozmiar i zawsze jak z nia ide to musi sie namierzyc. Bo miedzy sklepami roznica do dwoch rozmiarow potrafi byc.
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
Tez tak sadze, chociaz wiadomo 40 w innym sklepie 40 nie rowny. Do tego dochodzi fason. Moja mama ma wiekszy rozmiar i zawsze jak z nia ide to musi sie namierzyc. Bo miedzy sklepami roznica do dwoch rozmiarow potrafi byc.
co nie zmienia faktu, ze dostanie ladne ciuchy w tym rozmiarze, nie :p ??
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Troche jednak przesadzacie.Ja mam rozmiar 40 i nie mam żadnych problemow z kupowaniem ciuchow.Ale rzadko chodze do markowych sklepow,raczej na bzarki.
 

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
u mnie we Włodawie jest cięzko znaleźć właśnie ten rozmiar ... :( hmm.... ja mam i duże piersi i wystający brzuszek ... także dla mnie osobiście jest ciężko cokolwiek znaleźć
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Również noszę rozmiar 40 i nie mam najmniejszego problemu z ubrankami. Zawsze kupuje to co mi się podoba. Swoja droga 40 to nie jest duży rozmiar, jak się ma prawie 180 cm to trudno założyć s ;)
 
A

Anitkaa

Guest
Racja.
Gdy podoba mi się jakaś bluzka w rozmiarze S, to najczęściej jest zbyt krótka. Czasami się zdarzają dłuższe, ale nie zbyt często.
Osobiście noszę M, co się przekłada na rozmiary najczęściej 38, ale też 36 i 40. To zależy, jaka firma produkuje.
Z tego, co wiem, włoskie ubrania, które normalnie byłyby numerowane u nas w Polsce na 36,38 tam są 40,42...
Dziwne trochę, ale tak jest.

W sklepach typu House, H&M powinny być ubrania w rozmiarze 40.
Pozdrawiam ;)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
U nas są zaniżone te rozmiary!
W niemieckim h&mie noszę rozmiar 36, a u nas 38, a czasem 40.
W większości sklepach jest on dostępny bez problemu.
Ale 40 to wcale nie jest taki duży rozmiar. Duży to jest 44-46.
 

PaniAnia

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jakiś czas temu szukałam dla przyjaciółki sukienkę i udało się znaleźć w sieci sklep modneduzerozmiary.pl gdzie są ciekawe kroje na osobę bardziej krągłą.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Polecam firmy wysyłkowe. Ja korzystam z Zalando i Asos. Tam znajduję moje ukochane sukienki nawet w rozmiarze 46. Są tam naprawdę modne i ładne rzeczy
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie najlepiej szukać w sklepach on-linowych. Wybór jest często większy, a na przesyłkę wcale nie trzeba czekać długo. Ja kupuję często w goodlookin, tam warto sprawdzić, teraz mają jeszcze niższe ceny.
 
Do góry