Z jakiej przegladarki Internetowej korzystacie?

Przeglądarki internetowe

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Siema, slyszalem ze ostatnio pojawila sie nowa wersja IE8, podobno powstala przy wspolpracy z onetem, allegro i nasz-klasa.korzysta ktos z tego? z jakich wogole przegladarek korzystacie, bo moj ff ostatnio cos strasznie zamula.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
only firefox mi tam nic nie zzamula smiga elegancko
 

Ostry1994

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja używałem do tej pory Operę,ale zmienię ją chyba na Google Chrome.Lekka,szybka,stabilna i nie zamulająca(przynajmniej u mnie).Polecam potestować ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Firefox i Opera zmiennie :]
co do google chrome to uzywajac tego czuje sie po czesci kontrolowany....
i nie jestem zwolennikiem teorii proby dominacji nad swiatem...
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Teraz IE7, planuje obadać Chrome od gogli i lisa. Jakoś jestem przekonany do IE ale jak poczytalem ty, i na innych forach ze dużo ludzi używa Opery i Firefoksa to też spróbuje. A jeśli chodzi o IE8 to slyszalem że czasami odmawia posłuszeństwa ale jak jest naprawde to nie wiem bo nie mam. To info o IE8 jest stare więc może już to zostało poprawione. A jeśli otwieram dużo okienek to wybieram Avant Browser. Mało stabilna ale też bardzo mało żre zasobow.
 

gangryna

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Skoro już wybieracie Google Chrome, to z pewnością lepszym wyborem będzie Apple Safari 4, ten sam silnik, podobne rozłożenie funkcji etc. a jest znacznie lepsza jeśli chodzi o stabilność/dodatkowe funkcje itp.
Oczywiście Firefoxa nic nie pobije pod względem szerokiej gamy dodatków, które rozszerzają możliwości tej przeglądarki praktycznie w nieskończoność, pozwalając dostosować wszystko w najdrobniejszych szczegółach.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
safari mam juz dosc po uzywaniu go w iphonie... :p
 

Ostry1994

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja właśnie Safari też uzywam i też jest dobra ;) Ma taki sam silnik jak Chrome oraz jest równie szybka.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Firefox :) w IE8 trochę się podobno pozmieniało, ale raczej bez rewolucji, nie na tyle, żeby rezygnować z FF, opery i innych.
 

Ostry1994

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
W sumie to Opera też u mnie,ale z ciekawości Chroma i Safari testowałem :p Ale Opera i tak nr 1 ;) Pozdro userom Opery :)
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Głównie firefox, swego czasu miałam do pierona tych przeglądarek nainstalowanych (chyba z 7 :/ ) przymulało troche kompa.... teraz jedynie firefox i IE ale z najnowszej wersji IE nie korzystam..... zbyt mi przymula :/
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ja korzystam z IE8, ale u mnie net wolno chodzi i IE chodzi jak żółw.... ale polecam... korzystam głównie z Mozilla Firefox... ;)
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
Mam najnowszą operę i IE8. Ten ostatni ma jakiś problem bo jak przeglądam kilka kart naraz to co jakiś czas wyskakuje bląd, że IE odzyskał stronę bo ma ona problem z wyswietlaniem (mowa o youtube). Tylko szkoda, że na operze coć takiego nigdy mi się nie stało (przy nawet 10 kartach naraz otwartych). IE jest do bani. Opera rulezzz :D
 
Do góry