Jak wykraśc hasło adminowi kompa?

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
Mam kłopot:koleżanka byla w pracy, a jej brat tymczasem zrobil jej konto gościa a sobie admina. Pomórzcie! Ona nie umie robi formatu dysku! Jakiś program? Plizzzzz. A i mnie się to przyda. ;)
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
jast taki program keylogger sie nazywa www.zemlix.tk czy jakos tak tylko trzeba uwaznie przeczytac instrukcję
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Proponuję zwabić jej brata do jakiegoś ciemnego pokoju, oczywiście uprzednio przygotowanego. Przywiązać go do krzesła, włączyć lampę halogenową i w oczy draniowi! Potem oświetlić stolik, na którym będzie leżeć kilka maczet, skalpel, piła łańcuchowa i ostre szczypce. Żeby podsycić atmosferę mroku, strachu i braku nadzieji włóżcie czarne maski wojskowe i w wściekłym szale rzuććie się do jego gardła wbijając siekacze w mięśnie katku rozrywając przy tym tchawicę. Gdy już atmosfera trochę ochłonie, proponuję chwycić za skalpel i powoli zbliżać się do ów ofiary. Róbcie przy tym straszliwe, budzące grozę miny i w końcu gościu pęknie.
Po skończonej misji możecie powrócić do komputera i już uradowani zasiąść do dalszej pracy.

Powodzenia i pozdrawiam serdecznie.
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
Offline NT Password & Registry Editor..
sam korzystam z tego narzędzia jak klient nie pamięta hasła..
np. jak hasło założyło dziecko, a rodzic nie zna.. :)

P.S. TU jest opis korzystania z programu..
nie jest to metoda na wykradnięcie hasła, ale na zlikwidowanie lub zmianę na inne..

Pozdrawiam..


oooo temat straszy od węgla.. :p
ale zostawię, może komuś się przyda.. :)
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
ja propnuję uruchomić w trybie awaryjnym (F8) przed uruchamianiem windowsa wcisnąć
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
haslo admina jest w jakims pliku w windows, tylko nie wiem jakim ;d
 

adderek

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Haha.... nieźle....
Śmieszne jest to pytanie.
Jak mamy dostęp fizyczny do komputera to.... google :)
Poza tym może pobić brata żeby podał hasło (nie namawiam tutaj bynajmniej do przemocy).
Mam tylko jedną sugestię: może przy stanie wiedzy tej dziewczyny lepiej aby nadal używała konta gościa?
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
konto administratora możesz odzyskać wpisując "format c: /q" w konsoli i później nacisnąć t
 

Smalec

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Legnica
Jest też inny sposób... ale to działa tylko wtedy gdy przy instalacji WindowsA nie nadajesz Adminowi hasła.. Jezeli pass`a niema to:
-Uruchamiasz zawansowane uruchamiansie systemu [Klawisz F8 przy starcie kompa]
-Trub Awaryjny
-Konto Administratora
-Panel Sterowania
-Tworzymy lub zmieniamy swoje konto
-Usuwamy to konto które nam przeszkadza
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
Jest też inny sposób... ale to działa tylko wtedy gdy przy instalacji WindowsA nie nadajesz Adminowi hasła.. Jezeli pass`a niema to:
-Uruchamiasz zawansowane uruchamiansie systemu [Klawisz F8 przy starcie kompa]
-Trub Awaryjny
-Konto Administratora
-Panel Sterowania
-Tworzymy lub zmieniamy swoje konto
-Usuwamy to konto które nam przeszkadza

ROTFL :mruga:

to ja znam lepszy sposób od tego...
logujesz się jako administrator(bo nie ma załorzonego hasła) i zmieniasz hasło
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
zasadzasz pułapkę na niego musisz mieć program Winsniffer albo jakiegoś innego sniffera ale ten jest najlepszy do wykradania haseł z windowsa jeżeli komp ma sieć to wystarczy założyc na niego pułapkę do tego potrzebny ci będzie WinPcap.Jeżeli komp jest podłączony do sieci LAN to bułka z masłem:

1.Włączasz WinSniffera
2.Wybierasz adapter np"karta sieciowa WIN coś tam"
3.Naciskasz przycisk start i Winsniffer zaczyna pracować
4.W trakcie gdy użytkownik włączy komputer, Winsniffer sam ci wyświetli jego nazwę,hasło ITePe.

No i już możesz się mu "włamać"(bo co to prościzna jest wpisać wykradniete hasło) na kompa.


P.S istnieje jeszcze jeden sposób wyjmujesz spluwę np. zwykłego Desert Eagle albo pistolet na wodę lub na kulki przystawiasz do głowy i mówisz wpisuj hasło bo jak nie to cię zastrzelę i już :] :D
 
Do góry