Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ostrzeżenie !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Lobo2007

Lobo2007

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10249 postów

Napisano 30 marzec 2009 - 16:00

Bardzo proszę o korzystanie z funkcji raport. Wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący przy każdym poście pod danymi użytkownika i krótko opisać powód. Zauwazyłem, że użytkownicy mają zwyczaj, odpisywać na źle założone tematy i pisać pod nimi: "temat do zamknięcia" lub "nie ten dział", a nikt nie kwapi się do złożenia raportu. Jaki jest sens takiej pisaniny? To zwykłe nabijanie postów.
Nie jestem w stanie przeglądać wszystkich postów dlatego jeżeli chcecie,( a mysle, że tak), aby forum było bardziej przejrzyste i uporządkowane, zapraszam do współpracy. Dotyczy to oczywiście nie tylko tego działu.

Użytkownik Lobo2007 edytował ten post 30 marzec 2009 - 16:03

• 0

#2 Lobo2007

Lobo2007

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10249 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 15:13

Niestety cały czas jest problem, który ciężko rozwiązać. W niektórych tematach nie da się dyskutować. Jeżeli ktoś założy temat powiedzmy "widziano spodek nad Gorzowem" to byłoby miło, gdyby osoby które mają coś do powiedzenia w tym zakresie mogły się wypowiedzieć.
Oczywiście maja do tego prawo, osoby które wierzą w tego typu historię jak i te dla których to bzdura. Sam jak na moderatora działu "strefa 11" jestem dosyć sceptyczny, i raczej uważam się za osobę obiektywną. Nie mniej trudno wymieniać poglądy kiedy tematy zaśmiecane są tekstami w stylu "dla mnie to bzdura" + masa emotikonek. Jeżeli ktoś ma krytyczną opinie niech ją przedstawi, ale niech doda jakieś uzasadnienie. Natomiast jaki jest sens kilkudziesięciu postów w tym stylu. Uniemożliwiacie dyskusje osobom zainteresowanym zarówno zjawiskiem jak i jego obaleniem. Zwłaszcza uciążliwe jest gdy w temacie poświęconemu konkretnemu przypadkowi robi się OT o istotności wiary w zjawiska paranormalne w ogóle. Przecież są od tego też tematy.
Aby ten dział nie odstępował poziomem od innych, będę pozwalał sobie na usuwanie postów bez treści lub OT. W przypadkach bardzo bezczelnych będą warny i czasowe bany.

Użytkownik Lobo2007 edytował ten post 03 czerwiec 2009 - 15:14

• 0

#3 Lobo2007

Lobo2007

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10249 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 11:45

Ponieważ, na forum pojawia się nie tyle już to o czym pisałem wcześniej, ale wandale, którzy piszą tylko po to, aby obśmiać osoby zainteresowane dyskusją w tym dziale. Sam lubię humor, ale nie lubię wredoty. Zastrzegam sobie prawo do usuwania wszystkich postów nic nie wnoszących do dyskusji, a ich autorom, będę wręczał nie tylko warny, ale i bany.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 fis

fis

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip