Życzonka na różne okazje

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nika, a ja to dopiero teraz przeczytałam :((( Dziekuje Ci kofana!!!!!! Jeszcze tylko 2 tyg! DOKŁADNIE 2 tyg!! :] 3maj sie SŁONECZKO :)))
 

margola19

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
ze świata marzeń =)
:) :) :) Kochana Moja klaso III TOŚ (Zamość r.szk.2004/05) :) :) :)
Jesteście cudowna klasą i ...pewnie nigdy nikt z Was tego nie przeczyta :| Ale to nie szkodzi.Chcę się pochwalić każdej innej osobce,że mam wspaniałą klasę!!!!!!!!!!! 16 kochanych ludzi jest każdego dnia ze mną :) Dzięki Wam szkoła stała się dla mnie najwspanialszym miejscem pod słońcem :hyhy: Serio!!!Za rok matura i rozstanie :( :( Chyba się zapłaczę!!!! Nawet nie wiecie jak będę za WAMI tęskniła!!!! :dezorientacja: Już 3 lata jesteśmy razem i z każdym dniem coraz bardziej Was uwielbiam.Aniu,Reniu-nigdy nie zapomnę Waszych wariackich pomysłów!!! To dzieki Wam każda-nawet najbardziej ponura lekcja stawała się kabaretem :D :D :D Pozdrówka dla wspaniałych nauczycieli,którzy tak naprawdę są nam bardziej przyjaciółmi niż profesorami :D Wszystkim,którzy przeczytaja moje literki życzę TAKIEJ WSPANIAŁEJ KLASY jaka ja mam :) :) :) Niedługo wakacje-NIESTETY!!!! Rozstanie z moją TOŚKĄ na całe 2 miesiące :|

Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna :D
Szczególne ciepłe myśli przeyłam:mojej przykaciółce IWONIE,Marcie,Monisi,Ance,Reni,Rafałowi i Łukaszowi ;)

***
Bywają w życiu chwile,które w pamięci zostają
I choć czas szybko mija-one nie przemijają.
Sa też osoby,które raz poznane
Zostają w życiu NIEZAPOMNIANE.

***
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
ja zycze wszystkim forumowiczom milych i udanych wakacji

a mojej klasie abysmy sie spotkali w tym samym gronie po wakacjach (chociaz czasami mam was serdecznie dosyc)

malgosiu jak sie wyprowadzisz bedzie mi smutno (to moja przyjaciolka)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Moj Baczek przyjezdza 24.06 jejejeje wiec zycze sobie i jemu spedzenia jak najwiecej czasu razem z tych 10 dni i wolnej chaty :hyhy:
A wszystkim forumowiczom zycze milego dnia,udanego tygodnia, fantastycznego weekendu, przebojowego miesiaca i zabojczego roku :p
Pozdrawiam cieplutko
 
A

ARWENA

Guest
http://strony.aster.pl/zyczenia/ - Znajdziesz tutaj bogatą kolekcje gotowych tekstów na różne okazje: urodzinowe, imieninowe, ślubne, sylwestrowe, świąteczne, wielkanocne, bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, na dobranoc, na dzień dobry, na 18 urodziny; wierszyki miłosne, śmieszne, podziękowania, zaproszenia, pożegnania, pozdrowienia, przeprosiny i wiele innych - życzenia i są pogrupowane według określonej tematyki.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wszytskiego najlepszego w dniu urodzinek mojej kochanej siostrzyczki Adrianny która skończyła dzis 14 latek...I tak Cie kocham bez względu na to co robisz :*
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hihi coraz bardziej sie lubimy nawet na laby razem sobie chodzimy :rotfl:
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Wszystkiego najlepszego dla Magdzii z Krosna !!! W dniu :rotfl: :hyhy: 18 lipca obhodzi 15 urodziny!! :D Jeszcze raz wszystkiego najlepszego 100 lat 100 lat 100 ... _/ <miarczka> za zdrowie do dna !! :) ;) :] :p
 
Do góry