Znajomość

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jest taki problem kilka miesięcy startowałem do dziewczyny, znaczy w sumie to ona pierwsza... Dobra przejąłem inicjatywę, wszystko szło okej sądziłem że coś z tego będzie spacerki itp. pewnego razu wyczułem że coś jest nie tak w ogóle już nie pisała ani nic, dobra jakoś namówiłem ją na spotkanie żeby wiedzieć co się dzieje no i okazało się że czuję coś do Swojego byłego i nic niestety z nami nie będzie...
Okej, przyjąłem to ale teraz znowu się pojawiła w moim życiu (chodzę do szkoły)
I mam pytanie jak ją teraz jakoś znowu poderwać, zwrócić jej uwagę...
Dodam jeszcze że to jest przyjaciółka mojej byłej i w tym może być trochę problem bo być może mam już trochę opinie wyrobioną u niej...
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Właśnie nie, wiem ona do mnie wczoraj napisała na gg że podobam sie jej koleżance i chciała się dowiedzieć czy ona też mi się podoba odpowiedziałem nie (już miałem napisać jej coś ale się powstrzymałem...) później z nią tam trochę popisałem, co tam u niej i w ogóle ;p
Jest też drugi news, nie lubię za bardzo dziewczyn "fejsa" ona niby taką nie jest ale wstawiła ostatnio zdjęcie jak się całowała z właśnie moja byłą (usta usta) Czy to jest normalne ? !
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
W sensie twoja była tak napisała?
Całowanie się nie jest normalne , ale zakładam ,że mają po 15 lat i chciały się popisać .... ( co i tak ich nie usprawiedliwia)
Jeżeli lubisz trójkąty ....
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Właśnie tak napisała ta która mi się podoba, no z wiekiem prawie trafiłaś xD
Więc po prostu Sobie odpuścić i poszukać mądrzejszej ? :D
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
No w sumie to masz racje ;) mieć dziewczynę która się całuję z drugą dziewczyną to trochę dziwne uczucie by było ;/
Tylko najgorsze jest że jest ich co raz więcej ;/
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Tak tylko dlaczego się tak dzieje ? bo nie którym facetom to pasuje ...
więc pretensje możecie mieć wyłączne do siebie ;)
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mam trochę inne zdanie na ten temat w końcu to Wy się tak zachowujecie a nie my...
Piszecie na fb "że nudzi mi się" "ciężki dzień" itp. kogo to obchodzi ?! Albo takie 13 latki "Pokochałam Cię a Ty mnie rzuciłeś" "Ne chce mi się żyć" "Nie radzę Sobie z tymi problemami" no wtedy to chce mi się śmiać co one mogą wiedzieć o życiu jak teraz Sobie nie radzą to co w przyszłości ?!
Nie rozumiem jak innym mężczyzną mogą się podobać takie dziewczyny które myślą że świat to fb... ;/
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
nie mam fb :)
i w życiu nie dałabym do zrozumienia facetowi ze mnie zranił ....
Człowieku piszesz o dziewczynkach w wieku 15 lat więc ... :)
poczekaj trochę aż dorosną
 

yoyo1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Do w razu się domyśliłem się że nie masz fb (nie zachowujesz się tak jak inne pute lalki)
Znam też starsze dziewczynę które się podobnie zachowują...
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Normalny facet będzie miał normalną dziewczynę - tego się trzymaj i takiej szukaj ;)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Czy to jest normalne ? !
Wydaje mi się, że tak. Chociaż nie mam FB, więc jestem słabym źródłem.


Czy sobie odpuścić? Zależy czego oczekujesz. Jeśli związku- to jak najbardziej.
Jeśli zaś seksu- to jak najbardziej nie. W gim/liceum bardzo łatwo o seks, więc jeśli jesteś chętny... to wznoś modły do wszelkich znanych Ci bogów. Możliwe, że w swej łasce ześlą dar w postaci 3kąta[ oczywiście 2dz-1f... bo uwierz, że 2f-1dz to słaba opcja]- nie koniecznie w tym układzie[ może któraś z nich zamieni się na inną].
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
jakby to było "to" raczej nie myślalbys nawet o odpuszczeniu sobie ;)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Przenieś teren "łowów" w odległe okolice, chyba że chcesz trochę potrenować zmianę dziewczyn na ich koleżanki.
Dziewczyny bywają gadatliwe i bedą wiedzieć o Tobie wszystko, zanim się zdecydujesz za jakąś pochodzić.
 
Do góry