Zawsze razem..

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Coś mnie ruszyło.. poczułam potrzebę oświadczenia wszystkim o pewnej bardzo dla mnie ważnej rzeczy. Otóż, jestem szczęśliwa! Mam wspaniałego faceta, który ZAWSZE jest blisko mnie kiedy naprawdę go bardzo potrzebuję.. Zawsze pomoże, doradzi... Dzięki niemu w moim życiu nastąpiło wiele ogromnych zmian. Czasem bywało pod górkę, ale zawsze potrafiliśmy sobie z tym poradzić.. Jestem dumna, z niego, bo jest cudnym człowiekiem. Dumna z siebie, że go odszukałam. I na pewno już nigdy nie opuszczę.. Życzę Wam wszystkim, by udało się Wam znaleźć swoją drugą połówkę. To jest coś co odmienia życie, na piękniejsze. Tylko trzeba oddać i zaangażować się całkowicie. Kocham Cię Sebuś! Kruszynko moja! ;) Pozdrowionka dla tych, którzy ciągle są w trakcie...poszukiwań! Na pewno Wam się uda :))
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
Heh! Kocham Cię! :*

Ja wprost uwielbiam rozmawiać z moją Paulinką!

Zawsze ze wszystkiego się zwierzam, nawet jak mówię o jakiś meczach - bo bardzo kibicuję Milanowi i opowiadam co i jak się dzieję, jak grają itp. I czasem nie wie o czym mówi i się pyta co to znaczy itp. ! Widzę jak się stara, jak we mnie widzi wsparcie... To jest coś pięknego!

Czasem jest ciężko, ale zawsze myślimy pozytywnie! Wierzymy w nas, w nasza miłość! I tak jesteśmy już 9 miesięcy i 29 dni :)
Jest baaardzo pozytywnie i myślimy bardzo przyszłościowo, cały czas poprawiamy między nami jakieś tam rzeczy i jeszcze bardziej się zbliżamy. Dzięki Paulinie poznałem dużo dużo rzeczy, fakt jak się żyje. Jakie jest życie. Pokazuje mi tez jak trzeba postępować i czynić, mówi mi zawsze co myśli, radzi... Po prostu idealna kobietka - ale już nic więcej, bo mi jeszcze ktoś ją uwiedzie :p
 

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Życzę Tobie Ukochany i sobie, by nadal panowało między nami takie ciepło..takie szczęście, żeby zawsze było tak cudownie i po prostu - żeby zawsze BYŁO. Na zawsze! :)

W dniu rocznicy. Kocham Cię! :*
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
super ze wam sie uklada tak mi tez sie super uklada jutro mija 2 latka razem sporo..:) ale kocham Kubusia i nigdy go nie zostawie KOCHAM CIE PAMIETAJ O TYM :*:* Zycze oby tak daje ok ide nyny papa:*:*
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Windykacja
ooo prosze jak różowo :)

Ciesze sie ze Wam sie uklada ;)





I wszystkim zycze zeby byli kochani i kochali tak naprawde calym soba , dusza i cialem druga osobe
Bo to jest najpiekniejsze i najcenniejsze co moze spotkac czlowieka

(no poza byciem rodzicem, ale to juz inna sprawa)

hahha
od razu na przyszlosc Wam zycze takich Malych Zaje***bistych Krasnoludkow jakiego mam ja :D
i tez jestem z Mojego Malunia baaardzo duma !!! :D





Mam tez cicha skryta nadzieje ze kiedys znowu bede z kims bardzo szczesliwa.....................................
 
Do góry