Zakochałem się koleżance która jest dziewczyną mojego kolegi z klasy

Mr.Blitz

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co mam teraz zrobić byliśmy razem na imprezie u innego znajomego na początku wszystko fajnie gadaliśmy itp. lecz w połowie imprezy jej chłopak (mój kolega) przestał zwracać na nią uwagę i zaczęła ze mną gadać ze jest jej przykro oraz zaczęła mi się zwierzać do tego stopnia że zamiast pytać swojego chłopaka czy idzie z nią na zewnątrz poprosiła mnie. Gdy byliśmy na zewnątrz powiedziała że bardzo podoba się jej moje auto więc zaproponowałem czy nie chce się przejechac skoro jej się podoba akurat przyszedł jej "chłopak " i postanowił ze wsumie pojedzie z nami. Gdy wróciliśmy dziewczyna zaczęła mu wytykać jego błędy a także padło stwierdzenie "widzisz to jest prawdziwy fan motoryzacji nie to co ty " Pod koniec imprezy niby się do siebie odzywali ponieważ byli umówieni że wrócą razem do domu jednak nie wiem jak dalej sprawa się potoczyła. Ale teraz ja czuję się dziwnie ponieważ podczas całej tej sytuacji czułem się jak to ja bym był ta najważniejsza osoba, a gdy wrocilem do domu zrozumialem ze cos do niej czuje. I nie mam pojecia co mam w tej sytuacji zrobić proszę pomóżcie.


Wspomnę także że spodobała mi się przy pierwszym naszym spotkaniu około poł roku temu . Jednak nie czułem wtedy takiego czegoś jak teraz.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie utrzymywać kontaktu i nastąpią
Trzy rzeczy i nie można mieć zachwytu
Nad obcą kobietą i nie można utrzymywać
Kontaktu i zbliżać się do tej osoby i
Tego powodu nie można utrzymywać
Kontaktu gdy ma się związek i pozwalać
By znajomi faceci robili sobie zachwyt
I jedynie utrzymuje kontakt gdy nie ma
Tej kobiety i nie zaprasza ich do domu i
Większość przypadków zrywa się kontakt
By nie robi sobie zachwytu i obelgi gdy
Upija się i robi sobie zachwyt .
1 dostaje obicie mordy za to i dostaje
Za Robienie sobie zachwytu mentalnego .
2 robienie za znajomego i awans na
Pieska i takie traktowanie .
3 podobny do drugiego punktu i robi
Dla tych osób za pieska i status znajomego.
 
Do góry